Skocz do zawartości

Zaproszenie - POJEŻDŻAWKI NA PRYWATNYM TORZE


Gość OperacjaOeS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OperacjaOeS

Witajcie,

 

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do Gładczyna, na rajdowy tor wyścigowy. Obiekt położony jest ok. 4 km od Pułtuska w stronę Wyszkowa. (około 50km od W-wy)

Sam tor ma długość około 1000m jednak można go dowolnie modyfikować, jako że położony jest na terenie starego PGR’u. Dwa dość spore placyki oraz kilka uliczek stwarzają możliwość rozgrywania zawodów w stylu KJS czy innych sprintów i modyfikację odcinków! Takie imprezy z powodzeniem są organizowane od poprzedniego sezonu i noszą nazwę OeS CUP. Nawierzchnia na torze to asfalt, szuter oraz kostka.

 

Istnieje możliwość wynajęcia toru i zorganizowania indywidualnych zawodów/imprez z pomiarem czasu. Co więcej, tuż obok toru znajduje się pole PAINTBALLOWE.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych pojeździć sportowo swoim autem po torze i sprawdzić siebie i auto na zamkniętym terenie.

Więcej informacji, kontakt oraz zdjęcia i filmy z toru na naszej www.OperacjaOeS.pl

Filmiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo niebezpieczna sprawa ten ,,tor,, ale ciekawy jako trening przed rajdem.tylko krótko.

mozna to wydłużyc ?

 

na pewno nie dla amatorow w autach bez klatek :idea:

 

Co za bzdura. Dopisz jeszcze, że tylko Ty masz tam prawo jeździć i tylko Ty tam najlepsze czasy kręcisz...

 

drogi huzarze przeczytaj jeszcze raz co napisałem,zobacz filmy promujace tor i wtedy napisz.

ja sie tam chetnie wybiore napewno

 

zobaczyłem film na youtubie i jezdzenie miedzy budynkami i drzewami po wąskim sliskim odcinku w autach cywilnych uważam ze jest dosc niebezpieczna.tyle.

 

nie rozumiem równiez twojej wypowiedzi na mój temat zupełnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo niebezpieczna sprawa ten ,,tor,, ale ciekawy jako trening przed rajdem.tylko krótko.

mozna to wydłużyc ?

 

na pewno nie dla amatorow w autach bez klatek :idea:

 

Co za bzdura. Dopisz jeszcze, że tylko Ty masz tam prawo jeździć i tylko Ty tam najlepsze czasy kręcisz...

 

drogi huzarze przeczytaj jeszcze raz co napisałem,zobacz filmy promujace tor i wtedy napisz.

ja sie tam chetnie wybiore napewno

 

zobaczyłem film na youtubie i jezdzenie miedzy budynkami i drzewami po wąskim sliskim odcinku w autach cywilnych uważam ze jest dosc niebezpieczna.tyle.

 

nie rozumiem równiez twojej wypowiedzi na mój temat zupełnie :mrgreen:

 

Nic do Ciebie nie mam, ale nie każdemu podoba się klatka, nie każdego stać na robienie wydmuchy i wstawianie klatki. Napisałem to po obejrzeniu wcześniej filmiku. Wyryp jak wyryp na co drugim kajcie przeznaczonym dla amatorów masz tak. :roll:

Twoja wypowiedź może zniechęcić kogoś co nie może się przełamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ktoś ma się przełamać do latania pełnym ogniem po lesie, to jak by lepiej żeby tą klatkę miał - może po 2-3 kilometrach nie będą musieli go z kory wywabiać :D

 

swoją drogą na tym "torze" chyba się aż tak nie rozpędzi, druga sprawa że mi by było szkoda spotkania ze stodołą po małym błędzie (a patrząc na pojeżdzawki tych błędów sie zdarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo niebezpieczna sprawa ten ,,tor,, ale ciekawy jako trening przed rajdem.tylko krótko.

mozna to wydłużyc ?

 

na pewno nie dla amatorow w autach bez klatek :idea:

 

Co za bzdura.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić. Powiem szczerze, że jak oglądam te filmiki to nie widzę tam nic nadzwyczaj niebezpiecznego, czegoś co by wykraczało ponad to co widziałem na KJSach. Nie jeździ się tam po 150 w lesie... a wiem, że zdarzają się takie przypadki w KJSach np. w Tomaszowie i tam nikt klatek nie wymaga, chociaż powinien.

 

Dlatego gdy za każdym razem czytam "bardzo niebezpieczna sprawa" oraz "na pewno nie dla amatorów bez klatek", to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Już zupełnie pomijam kwestię, że część tych "amatorów" lepiej sobie radzi za kierownicą od połowy zawodników z RPP a to, że nie mają licencji... no cóż nie każdy musi się realizować w "zawodowych" ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie do Pułtuska nie jest daleko :idea:

OperacjaOeS - może zosrganzujcie cos w jakis w łikend, pokazowo-proomcyjne spotkanie. Przyjedziemy, popatrzymy, pojezdzimy.. - Panstwa tor może się okazać miejscem regularnych spotkan. Tego zawsze brakuje.

 

Mam nadzieje, ze cos ustawicie?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo niebezpieczna sprawa ten ,,tor,, ale ciekawy jako trening przed rajdem.tylko krótko.

mozna to wydłużyc ?

 

na pewno nie dla amatorow w autach bez klatek :idea:

 

Co za bzdura.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić. Powiem szczerze, że jak oglądam te filmiki to nie widzę tam nic nadzwyczaj niebezpiecznego, czegoś co by wykraczało ponad to co widziałem na KJSach. Nie jeździ się tam po 150 w lesie... a wiem, że zdarzają się takie przypadki w KJSach np. w Tomaszowie i tam nikt klatek nie wymaga, chociaż powinien.

 

Dlatego gdy za każdym razem czytam "bardzo niebezpieczna sprawa" oraz "na pewno nie dla amatorów bez klatek", to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Już zupełnie pomijam kwestię, że część tych "amatorów" lepiej sobie radzi za kierownicą od połowy zawodników z RPP a to, że nie mają licencji... no cóż nie każdy musi się realizować w "zawodowych" ligach.

 

tak jak napisałem chetnie na ten odcinek przyjde i pojezdze jesli bedzie cos tam organizowane.

konrados powiem tak.pojezdziłem troche w RPP(2 sezony) ale głownie organizuje roznego typu treningi w całej polsce,rowniez na lotniskach i wiesz co ci powiem,wole dmuchac na zimne... jezeli bierzesz za cos odpowiedzialnosc rowno znaczne dla mnie jest ze bierzesz te odpowiedzialnosc za kogos (istote żywą) wiec dlatego jestem taki ostrozny.pamietaj rowniez ze na takie treningi w 90% przyjezdzaja amatorzy nie mowiąc o zawodnikach z KJS czy RPP czy nawet RSMP.amatorzy kompletni. i ty doskonale wiesz czym to grozi.

 

ten post nie jest po to ze by kogokolwiek obrażc czy sie kłócic to wynika z mojego sporego doswiadczenia jako organizatora roznego typu imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu zamieszczonego filniku wydawało mi się, że jest to tor dla osiek, bo większe i szybsze auta bedą miały za ciasno...ale znalazłem drugi film:

 

 

z którego jak widać, wynika, że da się tam też zapindalać.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez nie widze tam jakichs szczegolnych niebezpieczenstw. budynki jak to budynki, drzew bezposrednio przy trasie nie widac, jedyne co to kilka slupow, ktore dobrze byloby obstawic np. snopkami siana. wiec typowa proba kjsowa, ktorych w kraju jest mnostwo, predkosci wielkich sie nie tam osiaga. po tym co zobaczylem na filmikach jakos ten "tor" mnie nie przyciaga, moze jakis onboard z pelnego przejazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrados powiem tak.pojezdziłem troche w RPP(2 sezony) ale głownie organizuje roznego typu treningi w całej polsce,rowniez na lotniskach i wiesz co ci powiem,wole dmuchac na zimne... jezeli bierzesz za cos odpowiedzialnosc rowno znaczne dla mnie jest ze bierzesz te odpowiedzialnosc za kogos (istote żywą) wiec dlatego jestem taki ostrozny.

 

Wiesz ja rozumiem co to jest odpowiedzialność za uczestników i wiem, że na organizatorze ciąży ryzyko spotkania z prokuratorem w razie jakiegoś nieszczęścia. Ale jednocześnie uważam, że stwierdzenie typu "na pewno nie dla amatorów bez klatek" jest gruubo przesadzone. Głównie dlatego, że są to próby typowo KJSowe, raczej niezbyt szybkie i jeżeli dobrze zabezpieczone i mądrze ustawione, grożą jedynie stratami w sprzęcie.

 

pamietaj rowniez ze na takie treningi w 90% przyjezdzaja amatorzy nie mowiąc o zawodnikach z KJS czy RPP czy nawet RSMP.amatorzy kompletni. i ty doskonale wiesz czym to grozi.

ten post nie jest po to ze by kogokolwiek obrażc czy sie kłócic to wynika z mojego sporego doswiadczenia jako organizatora roznego typu imprez.

 

Racja, że przyjeżdżaj amatorzy, bo generalnie każdy kto nie ma licencji jest amatorem, różnią się oni tylko stopniem doświadczenia i umiejętności. I tego typu tory są fajne właśnie dla początkujących, bo mogą przy niezbyt dużej prędkości opanować podstawy. Pozatym ten tor tak naprawdę jest alternatywą dla "klasycznych" KJSów czyli kręcenia się wokół 4 słupków na kartce wielkości kartki A4. Nie są one zbytnio pociągające dla starych wyjadaczy, co chyba najlepiej oddał Gacek 555. Tam po prostu dla większości posiadaczy Imprez i Evo jest zbyt wolno.

 

Ale jakbyśmy gadali o szutrowym szybkim OSie w lesie to zgadzam się z Tobą w 100% na pewno nie dla amatorów bez klatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na organizatorze ciąży ryzyko spotkania z prokuratorem w razie jakiegoś nieszczęścia.

 

prezes naszego klubu dostał 2 lata w zawiasach chyba na 5 za to, że w 2002 roku młody najaraniec nakręcony radosnym faktem uczestnictwa w swoim chyba pierwszym rajdziku typu KJS, pojechał na dojazdówce (notabene obstawianej przez niegramotnego policjanta) pod prąd i doprowadził do zderzenia kadeta z maluchem, w konsekwencji czego zginął dwudziestoletni pilot z malucha....nasze prawo jest do dupy, możesz brać od uczestników oświadczenia, że wszystko robią na własną odpowiedzialność, itd, itp, i tak nic to nie da, i jak do czegoś (odpukać) dojdzie, organizator lub właściciel obiektu i tak dostanie po dupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...