Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zauwazylem, ze Impreza bardzo dobrze dziala na starszych Panow, ktorzy wiedza co nieco o motoryzacji - bardzo rzyczliwie spogladaja na ten samochod... Rowniez dzieci, ktore naogladaly sie rajdow w telewizji albo nagraly w Colina odbieraja Impreze bardzo rzyczliwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie wiem jaki masz samochód, my mamy niebieskiego WRXa z dużym spojlerem i przyciąga spojrzenia bardziej niż BMW, Audi czy Mercedes (przynajmniej w Polsce i Pradze czeskiej!). Czasami trzeba przyznać zdążają się śmieszne sytuacje np. dzieciaki na widok auta...

 

Hmm... Obecnie jeżdżę samochodem służbowym, z racji charakteru pracy, co jakieś 4-6 tygodni innym (mam pracę typowo projektową, w różnych krajach Europy; rozpiętość jest pełna od VW po BMW serii "5" / Merca C-klasę, czasem wynajmuję np. Mini Coopera). Natomiast wiem, że np. w mojej rodzinie mało kto wie, co to Subaru (i ile to kosztuje :!: :twisted: ). Gdy zakomunikowałem matce, że po powrocie do Polski kupię taki samochód*, to oczywiście się cieszyła, ale była lekko zawiedziona, że mam zamiar wydać tyle PLN-ów na coś przypominającego odpicowanego seata :twisted:

 

Natomiast zgodzę się - dzieciaki oglądające TV i grające na komputerze od razu rozpoznają WRX-a/STi i wpadają w zachwyt. Mam 2 kumpli z STi, parę razy byliśmy tym wózkiem na Helu, to dzieciaki nie dawały nam przejechać :twisted: . Podobnie zachowują się ludzie znający się na motoryzacji...

 

 

 

* - dlatego tak uważnie śledzę wszelkie nowinki dotyczące nowej imprezy, bo właśnie na ten model chcę się "załapać" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to proszę... (zwróćcie uwagę na grill/reflektory przednie) 8)

Przecież to jest nowe Daewoo Nubira do którego na rynku amerykańskim przyczepiają tylko znaczki Suzuki (Forenza) żeby w ogóle ktoś to kupił :) . Pewnie niebawem też w Polsce będzie dostepny jako jakiś Chevrolet :wink: . GM rządzi :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten czerwony !

 

Czy ten wlot powietrza na dachu będzie w serii ?

Bo u mnie w WRXsie wentylacja strasznie wciąga ciepło od silnika i jak jest 20 celciusza i

słońce to już w mieście trzeba klime włączać. A co dopiero STi :!:

 

Moje auto ponad 3 letnie i bez dużego spoilera wzbudza duże zainteresowanie, pytania jaki

silnik ile jedzie albo ile ma koni to standard, czasem ktoś zdjęcia zrobi :)

Może dlatego ze mam ta najbardziej ekstrawagancką wersje –okularnika :)

 

Cieszy to ze SIP zauważa jakie pozytywne emocje budzi Impreza i dają ją już w drugim konkursie w reklamach TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jak to bedzie z ta moca na europe. jesli nadal bedzie 265 PS to w jakis sposob bedzie to mala dyskryminacja i nie pozostanie nic innego jak przywiezc sobie STI z ameryki. ile PS mial dotychczasowy STI w wersji japonskiej?

 

PS: ten daszek to raczej na pewno tylko spec C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że ta Impreza jest trochę jak piękna, ale już dojrzała modelka na nowo przypudrowana. Niektórzy powiedzą, że to dalej ta sama modelka i że po co ludziom mydlic oczy, inni że zwycięskiego składu się nie zmienia, a jeszcze inni będą zachwyceni.

Przemeq, dla rozwiania wątpliwości, znajdź klika stron wcześniej fotę tego czarnego WRX'a kombi. CUDO !

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dnerwuje ten mini spojler na szybie tylnej - tak ni z gruchy ni z pietruchy... ale napewno sie da zdjac

 

A mnie sie właśnie strasznie podoba :D

 

No to tylko czekać aż wiejskituning podchwyci temat lotki korygujacej :)

Lotka to chyba ma sens tylko z dużym spoilerem :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upieram się. Właściwie przygarnąłbym oba autka, i oba miałyby u mnie dobrze.

 

Nie, nie - Ty miałeś pełną rację; dużo częściej można spotkać czerwone evo, niż imprezę. Chodziło mi o to, że dla nas subaromaniaków, to subaru jest zawsze na pierwszym miejscu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi - wydałem największy sekret Shodana :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Wszystko w swoim czasie :twisted:

 

Przemeq, gdyby Shodan chcial cie torturowac za wydanie tego sekretu, to przypominam, ze sam kiedyś wspominal na forum, że fajny lancernik mu się marzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...