Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten samochod wyglada, jak polaczenie alfy z saabem - pomalowane na WRC Blue - dodali do tego wielkie skrzydlo i bedzie mozna "robic furore na Belmoncie (amerykanski odpowiednik ulic Wachocka).

Brakuje mu tylko zeby byl na tyle waski, zeby sie dalo lokcie z obywu stron zobaczyc, bo wazna jest ekspozycja 4ch paskow abidasa.

 

z przykroscia stwoerdzam, ze producenci samochodow osiagneli juz maksimum umiejetnosci i teraz im wychodza tylko mieszanki. proponuje wizyte na stronie mitsubishi, tam np jest super hybryda audi tt z nissanem 350z, ktore mitsu sobie nazwalo nowym eclipse i smia jeszcze twierdzic, ze to auto sportowe z FWD! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor jakoś tak z Evo mi się kojarzy...

 

Co do większego wlotu. Nie wiem ile w tym prawdy, może wy mi powiecie. Ponoć w obecnym STI wycieraczki lepiej działają przy większych prędkościach niż w WRXie właśnie przez ten duży wlot.

Ciekawe czy teraz wycieraczki lepiej będą się spisywać i czy nadal maska powyżej 200 będzie tak falować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykroscia stwoerdzam, ze producenci samochodow osiagneli juz maksimum umiejetnosci i teraz im wychodza tylko mieszanki. proponuje wizyte na stronie mitsubishi, tam np jest super hybryda audi tt z nissanem 350z, ktore mitsu sobie nazwalo nowym eclipse i smia jeszcze twierdzic, ze to auto sportowe z FWD! :roll:

 

no nie wiem kto naopowiadał ze 2006 Mitsubishi Eclipse GT ma FWD

 

a po drugie nie raz widziłęm fajnei zrobione FWD (np Civici) który wygrywały wyścigi na torze mocniejszymi RWD (np NSXy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To juz druga generacja Eclipse z FWD bez opci AWD

 

2. Jak kolega potrzebuje to ja moge podeslac scieraczki do monitora lub okularow, prosze sobie poogladac pare generacji samochodzow ze stajni AlfaRomeo i potem powrocic do tematu. Ja tu mowie o prawdziwej alfie a nie tych Fiatowy wypierd... co od paru lat produkuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Jak kolega potrzebuje to ja moge podeslac scieraczki do monitora lub okularow, prosze sobie poogladac pare generacji samochodzow ze stajni AlfaRomeo i potem powrocic do tematu. Ja tu mowie o prawdziwej alfie a nie tych Fiatowy wypierd... co od paru lat produkuja.

a proszę bardzo, z chęcia zobaczę które stare Alfy wyglądają jak Impreza bo jakoś nie mogę sobie skojarzyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, jest już jakaś nowa Impreza w Polsce ? Z ciekawości, te nowe Forestety, które są na stanie SIPu czekają na homologację ?

 

owoc666, niestety twoja teoria na autostradzie się nie sprawdza, sprawdzone organoleptycznie. Zresztą na "chłopski rozum" też się nie sprawdza. Wycieraczki zbierają brud i wodę przy ruchu w dół, pęd powietrza przeszkadza im w tym pchając je do góry. Przynajmniej ja tak postrzegam świat i świat się akurat w tej kwestii zemną zgadza :mrgreen:

 

Azazel, jeśli chodzi o avatar to z przykrością muszę stwierdzić, że to nie Vivio tylko R1. Nie posiadam takowego, nawet koparki nie mam. Zdjęcie mi się spodobało. Żeby było śmieszniej to moja matka ma WRXa a ja Nubire...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 620$ - brak mi slow. U nas grubo ponad czterdziesci tysiecy i to euro, a nie dolarow. :?

Znajomy z arizony kupil za $31000 przedwczoraj, ta cena co jest tam to jest manufacturer suggested retail price- wcale nie musi to byc cena ostateczna.

 

:shock:

 

Polanda :mrgreen:

 

u nas więcej zapłacisz to będziesz szanował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...