Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

OK. 100 PLN. Płatne na następnych Plejadach, a jeśli ktoś na nie nie dojedzie - przelewem po Plejadach. A co mi tam... :twisted:

 

I żeby było jasne: ja twierdzę, że WRX MY'06 będzie miał cenę zbliżoną do tegorocznej, tylko jeśli pozostanie z silnikiem 2.0L. Jeśli będzie miał silnik 2.5L, różnica w cenie w stosunku do ceny tegorocznej (€32000) będzie większa, niż +1000 EUR, a więc łączna cena będzie większa, niż €33000. I mówimy tu o tzw. 'list price' czyli po uwzględnieniu wszystkich podatków, a bez rabatów, promocji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W xenony bym nie wierzył, bo na żadnym zdjęciu nie widać było spryskiwaczy reflektorów, nawet takich chowanych w zderzaku :?

 

Widzę, że mamy podobne zdanie na temat prawdopodobieństwa pojawienia się xenonów w standardzie (a nawet opcji fabrycznej!) w Europie - najlepszym dowodem jest to, że ja przy zamówieniu nawet nie zapytałem, czy będą, z góry zakładając, że nie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do WRX-a, to jak wspominałem, nie pytałem. Ale logika mówi, że SIP nie byłby w stanie utrzymać tegorocznej ceny WRX przy silniku 2.5L, bo sam musiałby pokryć ok. 10% różnicy w akcyzie. Czyli na dzień dobry pozbawiał by się duuuuużej części marży. I, jeśli ktoś chce mnie przekonać, że taki cud jest możliwy, musiałby użyć innego argumentu niż "miły pan z salonu mi powiedział" :twisted:

 

PS. Ja twierdzę, że WRX pozostanie 2.0L. I w tym momencie cena może pozostać praktycznie bez zmian... (+-1000 EUR)

Chlopaki, ale skad sie wzial pomysl WRX 2.5 skoro nawet w USA jest WRX 2.0 a nie 2.5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, ale skad sie wzial pomysl WRX 2.5 skoro nawet w USA jest WRX 2.0 a nie 2.5?

 

No właśnie już parę stron postów kolejne osoby twierdzą, że WRX pozostanie 2.0 - michal to sugerował, ja też o tym mówiłem parę razy. Ale domestos666 jest tak nieugięty w swoim przekonaniu, że będzie 2.5L, że postanowiłem roboczo przyjąć tę koncepcję jako teoretycznie możliwą :twisted:.

 

W końcu są to tylko spekulacje, a ja nie chcę fanatycznie bronić swojej teorii, jeśli nie mam pełnych podstaw do twierdzenia, że ona jest poprawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, ale skad sie wzial pomysl WRX 2.5 skoro nawet w USA jest WRX 2.0 a nie 2.5?

 

No właśnie już parę stron postów kolejne osoby twierdzą, że WRX pozostanie 2.0 - michal to sugerował, ja też o tym mówiłem parę razy. Ale domestos666 jest tak nieugięty w swoim przekonaniu, że będzie 2.5L, że postanowiłem roboczo przyjąć tę koncepcję jako teoretycznie możliwą :twisted:.

 

W końcu są to tylko spekulacje, a ja nie chcę fanatycznie bronić swojej teorii, jeśli nie mam pełnych podstaw do twierdzenia, że ona jest poprawna...

 

nie to że jestem nieugięty, tylko tak mi powiedziano w SIP, tylko tyle (no i wrx ma mieć 235 KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US Spec nie spełnia wymogów europejskiej homologacji, która mówi wyraźnie, że reflektory typu HID muszą być wyposażone w układ poziomujący oraz spryskiwacze reflektorów.

 

buuuuu... :cry:

 

myślę że według normy eu "tysiącpińćsetstodziewińset" powinienem mieć jeszcze wycieraczki, rękawiczki do masarzu hidów oraz patelnię do walenia w durny łeb gościa co wymyślił ten przepis, z drugiej strony racja, lepiej nic nie widzieć w nocy (wszystkie sti 2.0T tak mają) ale za to mieć światła zgodne z papierem :lol: może jest to jakiś sposób na ograniczenie ich prędkości wieczorową porą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...