Skocz do zawartości

BRAK SŁÓW - nowa impreza


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz... bo to dziala tak... "O.... Subaruuuu... fajne, ale brzydkie...

hmm..Bartuś a jak myślisz ile kobiet zaczepionych na ulicy po pokazaniu im Subarki będzie wiedziało co to za marka?? bo ja obstaw3iam jakieś 0,2 % 8) co innego jak sie już taką gwiazde zataszczy do środka :wink:

 

Jezeli bierzesz kazda grupe wiekowa... to ja obstawiam na 10%... czyli co 10...

Ale w grupie jedynie slusznej 18-25 stawiam na 50% :twisted:

Wazna jest tez grupa z klas 1-3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 769
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

------------------------------- od 18 lat -------------------------------

 

Gal, obawiam się, że nie bo OGS ostatnio chwalił się:

- "Moja dziewczyna jest najciaśniejsza w towarzystwie - a ma aż 12 lat!"

 

------------------------------- od 18 lat -------------------------------

 

P.S. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejska prasa też się zajęła nową imprezą:

 

http://www.autoexpress.co.uk/previews/5 ... a_sti.html

 

nowych faktów praktycznie brak - w zasadzie jedyna "nowość", to że w UK nowa impreza będzie sprzedawana od grudnia i że ma być wersja 2.5L (chociaż ciągle nie jest jasne, czy ta 2.5L to wersja np. UK-spec i/lub PPP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I, jak już mówimy o UK, dodam też, że link na stronie Litchfield Imports jest wreszcie aktywny (dłuższy czas było tam napisane: "new impreza" i takie tam, a jak się klikało, to się nic nie działo) i można sobie popatrzeć na specyfikacje i ceny nowego STi JDM sprowadzanego do UK:

 

http://www.litimports.co.uk/subaru/my06/index.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Choć odnoszę wrażenie, że tego wątku już od dawna nikt nie czyta, to i tak coś napiszę :twisted: . A co mi tam - najwyżej sam se to potem przeczytam :mrgreen:.

 

Otóż z pewnych źródeł (naprawdę pewnych :!: ) uzyskałem dziś informację, że informacja o silniku 2.5L w STi na polskim rynku zmieniła swoją klasyfikację z "plotka"/"przypuszczenie" na "fakt", choć wciąż oficjalnie nie potwierdzany... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja połącze fakty z innego dzisiejszego Twojego posta - od Dawoja? 8)

 

Jak zwykle mnie zaskakujesz, Sherlocku... 8)

 

PS. Na moim zamówieniu imprezy pole "silnik" pozostało jednak puste, zgodnie z polityką SIP-u i Dealerów o niepodawaniu oficjalnych informacji na piśmie dopóki cesarz Hirohito (czy jakiś tam inny, ja tam nie wiem, do polityki się nie mieszam :mrgreen:) nie powie: "hai!" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć odnoszę wrażenie, że tego wątku już od dawna nikt nie czyta

mylisz się oj mylisz, ja dopiero ten temat przedwczoraj strawiłem - nadrabiam zaległości na forum powoli :roll:

nastepnym razem pewnie poprosisz Piotrusia S. o podpis na Twoim własnym STI :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mylisz się. No może tylko troszkę 8) - w końcu za darmo nikt nie da tego dodatkowego pół litra pojemności silnika... :roll:

 

Także różnica w cenie pomiędzy WRX-em a STi-em może się zrobić kolosalna... Bo o ile nie pytałem o WRX, to według moich informacji pozostanie on z dwulitrowym silnikiem, a więc nie wpadnie w wyższą akcyzę...

 

Co do zamówień, to plan jest taki: we wrześniu prezentacja samochodu, pod koniec września pierwszy 'show car' w SIP-ie, realizacja pierwszych zamówień: przełom października i listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie tajemnica to ile taka przyjemność.

 

Yyyy... to nawet nie tyle tajemnica, co dżentelmeńska umowa z dealerem... A takich umów z zasady nie łamię. Natomiast, żeby nie było, że jestem wiśnia :mrgreen: i nie chcę pomóc, mogę coś podpowiedzieć: poważny klient na imprezę ma prawo poznać jej przybliżoną cenę :wink:

 

A z kolorkiem to - jak to mówią - intencje były dobre, a wyszło, jak zawsze :wink: : rozważałem srebrną i czarną, zamówiłem WR Blue 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...