Skocz do zawartości

Koszulki forum.subaru.pl - II edycja


landm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

p.s. kto oglądał dziś w nocy deszcz gwiezdny?coś pięknego..

Ja 2 dni temu ogladalem tu na północy i powiem ze ciekawe zjawisko :D Ciekawe kiedy mi sie życzenie spełni :?: :mrgreen:

ooo..miło wiedzieć że ktoś jeszcze lubi czasem popatrzeć w niebo :mrgreen:

ja z racji ilości spadających gwiazd wypowiedziałam ich kilka..ale z tego co widze to nie mają ochoty się spełniać :( ale i tak warto było przesiedzieć pół nocy na parapecie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wolne..od wszystkiego 8)

 

Być wolnym od przyjemności.. co kto lubi.

to nie tak..jak mawia znajomy.."mój przent nie wyda"..żeby takie fotki były choć zadowalająca trzeba mieć działo jak Pumex, Jasiek i inni 8)

 

Nie wiedziałem, że TO ma wpływ na zdjęcia, rozumiem też, że jako kobieta takich zdjęć nie zrobić. Wiem, że Pumex poręczny nie jest, ale jednak trzeba było go zaciągnąć i nim te zdjęcia robić. Jakoś nie widzę (godnej) wymówki…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, napisz na PW albo lepiej maila do Landma..ostatnio coś mało jest na forum..może z racji wakacji..pewnie jeśli on nie będzie miał dostępu do XXL to da sie mu dosłać takową a on zrobi Ci na niej wszystkie bajery, tylko będziesz raczej musiał czekać na jakiś większy dodruk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, napisz na PW albo lepiej maila do Landma..ostatnio coś mało jest na forum..może z racji wakacji..pewnie jeśli on nie będzie miał dostępu do XXL to da sie mu dosłać takową a on zrobi Ci na niej wszystkie bajery, tylko będziesz raczej musiał czekać na jakiś większy dodruk :wink:

 

DOBRA :!:

 

Ale On juz mi pisal, ze w naj czasie nie planuja... :(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po dłuuuuugiej przerwie.

Już kilka osób do mnie pisało z pytaniem o koszulkę, więc może uda się zrobić III edycję.

Ostatnio jestem troszkę zajęty, więc ciężar organizacji i zdyscyplinowania forumowiczów ;-) musi spocząć na kimś innym :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...