Skocz do zawartości

urwane mocowanie stabilizator


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

kurde juz po raz drogi urwalem mocowanie stabilizatora tylniego, taka jak by bodstawa pod staba blaszka U .... Po raz 2 nie bede tego spawal...... (nie ma jak stab whiteline i proflex zabija skutecznie :twisted: )

 

Wiec moje pytanie czy w ASO cos takiego dostane albo czy ktos ma cos takiego na zbyciu bo obdzwonilem ludzi z allegro i nikomu nie chce sie tego wykrecac:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodać My99 znalazlem w ofercie whiteline zestaw wzmocniony pod stabilizator ale go GT i za diabła niepamietam jak to miałem w Imprezie :evil:

Czy sa to wspolzamienne czesci Z Gt podpasuje czy sa jakies roznice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, tak jak pisze kolega kropkowicz, kup mocowania staba od STi (wyjdzie troszke taniej niz np. kupujac mocowania WhiteLine)

 

mam w swoim GT'eku takie mocowania, wiec powinny one przypasowac i do starszego Forka

 

polecam lekture :arrow: http://www.scoobymods.com/20mm-us-sti-r ... tml?t=2937

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis obdzwonilem whitline komplet z gumkami itp koszt 350zl i jest inny niz do GT wyższy o kilka cm tylko jest w australi ponoc i za ponad miesiac by był :mad: :mad:

 

Ale dzwonilem juz do ASO nowe mocowanie (mi pekło z powodu korozji) 40zl za 2 dni :twisted::twisted: Wiec narazie łykne orginał i bede czekał na dedykowane do forka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

trochę odświeżę temat..

 

Zainstalowałem sobie grubszy i sztywniejszy stabilizator .. ale na seryjnych mocowaniach, jakoś wszedł w te gumy.

Dużo się naczytałem o pourywanych mocowaniach. Nie chciałbym zaliczyć dachu na ostrym zakręcie i szukam gdzie takie mocowanie nabyć?

Ktoś przerabiał temat?

 

Swoją drogą, dosyć niedroga przeróbka a na zakrętach to teraz inny samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, btw przy okazji zamówienia springów sti z US chciałem zamówić od wahacze z STI ale mam problem z identyfikacja wahacza z 2 łapami czyli uchwyt regulacji ksenonów oraz uchwyt łącznika stabilizatorów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kropkowicz, nie ma niestety... a ja tego lata chce zakończyć większość projektów do których mam graty...

Teraz okazuje się, że największa trudność jaką mam to kubły z sti my07 +skóra +podgrzewanie z bocznymi poduszkami. Jak były z uk to durny nie kupiłem i jakiś forumowicz je kupił :cry:

Zastanawiam się jeszcze nad short shifterem ale to kasa trochę beż sensu wydana skoro jak na razie mi się wydaje będę chciał 6mt z sti. Ceny tego w PL są nienormalne więc będę jak zwykle przyczajony czekać na jakąś okazje. Lista gratów do zakupu jest długa a graty te które chce ciężko znaleźć. Forka nie sprzedaje, więc mam duuuużo czasu na uzbrajanie zabaweczki :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...