Skocz do zawartości

Ustawienia drzwi .


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że lekko opadły od kierowcy i lewy tył. Ma ktoś doświadczenia w ich ustawianiu ?

Tez mialem takie wrazenie i skonczylo sie na ustawieniu szyby (objaw byl taki, szyba w gornej czesci zahaczala przy otwieraniu o uszczelke). Niestety nic wiecej nie poradze bo sprawe zalatwilo za mnie ASO :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje.,

W drzwiach do kierowcy to faktycznie może być kwestia szyby ale w tylnych dół lekko ociera i ewidentnie drzwi lekko opadły. Nie bardzo widzę tam jakieś możliwości regulacji ale przecież muszą być.

Może spróbuj odkręcić zawiasy , a potem pod dolny podłóż jakieś podkładki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ewidentnie drzwi lekko opadły. Nie bardzo widzę tam jakieś możliwości regulacji ale przecież muszą być.

Są :wink:

Stań przy otwartych drzwiach, tak żebyś je miał między nogami. Złap obiema rękami z dołu i pociągnij do góry, tylko z czuciem.

 

Nie, nie żartuję. U mnie działa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ewidentnie drzwi lekko opadły. Nie bardzo widzę tam jakieś możliwości regulacji ale przecież muszą być.

Są :wink:

Stań przy otwartych drzwiach, tak żebyś je miał między nogami. Złap obiema rękami z dołu i pociągnij do góry, tylko z czuciem.

 

Nie, nie żartuję. U mnie działa :cool:

 

:shock: spróbuję ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj odkręcić zawiasy , a potem pod dolny podłóż jakieś podkładki ?

Nie wiem jak w subaru ale np. w fiacie punto śruby od zawiasów są powlekane substancją zapobiegającą samoistnemu odkręceniu śruby stąd nawet po każdym poluzowaniu zawiasu trzeba wkręcać nowe śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...