Skocz do zawartości

Pożegnanie zimy w NMNP 28 LUTY NIEDZIELA


vert

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie ze trening sie odbędzie ! podpisałem dzis umowe ze sponsorem na kolejny rok jazdy jako zerówka w RSMP w programie bezpiecznerajdy.pl wiec trzeba trenowac ! :idea:

 

tak jak napisałem zrobie na pewno fajny długi treningowy odcinek.bede rowniez do dyspozycji jako balast :mrgreen: a w ramach integracyjnych przygotuje jedzonko dla chetnych za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jadę jaka pogoda by nie była - jak będzie bardziej sucho to przynajmniej mnie dublować nie będziecie tymi waszymi psedo sportowymi samochodami :twisted:

 

vert przywieź sponsorów i się podziel :P wtedy też sobie kupię taki pseudo sportowy samochód

 

może grill ze sobą zabrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę jaka pogoda by nie była - jak będzie bardziej sucho to przynajmniej mnie dublować nie będziecie tymi waszymi psedo sportowymi samochodami :twisted:

 

vert przywieź sponsorów i się podziel :P wtedy też sobie kupię taki pseudo sportowy samochód

 

może grill ze sobą zabrać ?

 

zabrać ! super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że niestety nie mogę 27.02 jechać do Ułężu/a (nie wiem jak to się odmienia :P) czy ktoś z Was zabrałby mnie ze sobą (jako spory balast :P) z Warszawy do NMnP (i przywiózł rzecz jasna z powrotem) w zamian za "foto-relacje" :D z imprezy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chulera - nie mam kółek na lato - może nie zabije zimowego klocka, musze cos pokombinować w zaistniałej okoliczności atmosferycznej.

Vert - chętnie przyjme twój balast i rady :smile:

 

 

mysle ze bedzie mokro bo chce nawiezc snieg

 

kaczy ...do ułęża tak to sie odmienia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w razie potrzeby, mam dwa komplety opon zimowych 195/65/15, jeżeli kogoś ratują to za niewielką garść moniaków są do zabrania.

W razie czego mam też koła do wynajęcia z zimówkami 5x100 16" do imprezy/forka

 

Vert-ja tylko niosę pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro Lut 24, 2010 8:55 pm ]

w razie potrzeby, mam dwa komplety opon zimowych 195/65/15, jeżeli kogoś ratują to za niewielką garść moniaków są do zabrania.

W razie czego mam też koła do wynajęcia z zimówkami 5x100 16" do imprezy/forka

 

Vert-ja tylko niosę pomoc ;)

 

bardzo Ci dziękuję :grin: super incjatywa.

bedzie kilku zawodników.w sobotę ustawiam próbę.

 

do zobaczenia Opał :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kusi nas ten grill :mrgreen:

 

bez przesady zwykły stary grill, w paru miejcach poprzepalany. zresztą będę go pilnował. no chyba że vert ma jakieś cudo :D

 

vert taka naszła mnie myśl - może nie ma co nawozić śniegu, bo jak będzie +8 o się go szybko rozjeździ a potem wyjdzie beton tylko od razu zrobić suchy oes ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kusi nas ten grill :mrgreen:

 

bez przesady zwykły stary grill, w paru miejcach poprzepalany. zresztą będę go pilnował. no chyba że vert ma jakieś cudo :D

 

vert taka naszła mnie myśl - może nie ma co nawozić śniegu, bo jak będzie +8 o się go szybko rozjeździ a potem wyjdzie beton tylko od razu zrobić suchy oes ??

 

no jestem w rozterce cały czas.jutro po południu chce pojechać i pomyślec co zrobic.

prognoza mowi ze w niedziele ma byc minus 2 w nocy i ok 4 w ciagu dnia.wtedy był by sens.

zobaczymy jutro.a jak nie to zrobie poprostu fajny długi oes. moze w tedy na czas pojezdzimy ?

 

gryla nie mam.wezme tylko na gryl troche jedzenia wiec wegiel tez by sie przydał i jakas gorzka zołądkowa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kusi nas ten grill :mrgreen:

 

bez przesady zwykły stary grill, w paru miejcach poprzepalany. zresztą będę go pilnował. no chyba że vert ma jakieś cudo :D

 

vert taka naszła mnie myśl - może nie ma co nawozić śniegu, bo jak będzie +8 o się go szybko rozjeździ a potem wyjdzie beton tylko od razu zrobić suchy oes ??

 

no jestem w rozterce cały czas.jutro po południu chce pojechać i pomyślec co zrobic.

prognoza mowi ze w niedziele ma byc minus 2 w nocy i ok 4 w ciagu dnia.wtedy był by sens.

zobaczymy jutro.a jak nie to zrobie poprostu fajny długi oes. moze w tedy na czas pojezdzimy ?

 

gryla nie mam.wezme tylko na gryl troche jedzenia wiec wegiel tez by sie przydał i jakas gorzka zołądkowa :mrgreen:

 

posmakowało pijoku ? :mrgreen: ....to musi byc koniecznie miętowa !! nie zapomnij ! udanej imprezy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...