Skocz do zawartości

serwis w łodzi


zofx

Rekomendowane odpowiedzi

czy zna ktoś dobry serwis w lodzi??

"dobry" hmmm, jak od roku serwisuję się w Poincie na Rojnej i nie zepsuli mi jeszcze auta, więc serwis jest "dobry" :razz:

co do turbinki jako takiej - nie wiem czy potrzebujesz serwisu Subaru, być może "dobry" warsztat specjalizujący się w turbinach jest w stanie ocenić stan Twojego odkurzacza

 

[ Dodano: Nie Lut 14, 2010 9:11 pm ]

czy zna ktoś dobry serwis w lodzi??

"dobry" hmmm, jak od roku serwisuję się w Poincie na Rojnej i nie zepsuli mi jeszcze auta, więc serwis jest "dobry" :razz:

co do turbinki jako takiej - nie wiem czy potrzebujesz serwisu Subaru, być może "dobry" warsztat specjalizujący się w turbinach jest w stanie ocenić stan Twojego odkurzacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry w sensie taki ktory mi podlaczy kombi pod laptop i odczyta numerki patrzac na ktore stwirdzi czy turbina kwalifikuje sie do wymiany czy nie dowymiany. chyba ze ktos sie ze mna umowi w lodzi i mnie przewiezie swoim Gtkiem bo chce zobaczyc czy moj tez tak jezdzi...

 

pozdrawiam @ PW : - DDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,

Tak jak mówił woyt, chłopaki w Point wiedza co robią. Mam z nimi kontakt od czasu kiedy jeszcze jeździłem Toyotami, kilka lat się zebrało -przed zmianą ich lokalizacji.

Teraz jeżdżę do nich z Subaru.

Proponuję wcześniej zadzwonić, czy ogarniają odkurzacze – na pewno powiedzą czy tak czy nie, z pewnością cię nie oszukają i nie są aż tak drodzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie są aż tak drodzy.
co fakt to fakt - ostatnio za (usługę) wymiany klocków - przód zapłaciłem 30pln :lol: Mechanior "Wiesław - Mieczysław" za taką usługę w mniej skomplikowanym aucie brał min 50 pln. Polecam kontakt z p.Krzystofem Dziągiem ( o ile nie przekręcilem nazwiska )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wcześniej zadzwonić

i prosić p. Krzyśka ;)

 

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 6:44 pm ]

Polecam kontakt z p.Krzystofem Dziągiem ( o ile nie przekręcilem nazwiska )

nie zauważyłem, sorki, ale jak najbardziej poprawnie: p. Krzysztof Dziąg. Spoko gościu, można porozmawiać, popytać i zna się gościu na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...