Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy III - 27.02.2010 (sobota)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Evo11

2. Jabbar

3. gelon

4.

5. gourmet

6. Mach

7.

8.

9.

10.

11. bolid72

12. wo gt-r

13.

14. m.adam + żona

15. JanekS

16.

17. Ygrek

18.

19.

20. lukki

21. gisek + szwagier

22.

23. PollaNegra (gt)

24. Ibex (szkoleniowa)

25. Janek O.

26. Kasia & Pawel

27.

28.

29. panter

30. Kameleon

 

 

 

No ladnie... jest juz tylko 18 uczestnikow :shock:

Znacie mnie... imprezy nie odwolam chociaz juz widze, ze do niej dokladam.

 

Przemyslcie sprawe opon letnio-zimowych. Nie ma koniecznosci zakladania letnich. Pamietajcie, ze to impreza szkoleniowa. Jesli ktos przyjedzie na zimowce to bedzie musial dostosowac swoj styl jazdy do panujacych warunkow - uwazam, ze jest to kolejny element szkoleniowy.

 

Ja wlasnie sie pakuje do wyjazdu i za kilka godzin postaram sie wam przeslac kilka fotek z lotniska :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli ktos przyjedzie na zimowce to bedzie musial dostosowac swoj styl jazdy do panujacych warunkow

 

Przekonałeś mnie :mrgreen:

 

Poszło PW

 

1. Evo11

2. Jabbar

3. gelon

4.

5. gourmet

6. Mach

7. J.Bauer

8.

9.

10.

11. bolid72

12. wo gt-r

13.

14. m.adam + żona

15. JanekS

16.

17. Ygrek

18.

19.

20. lukki

21. gisek + szwagier

22.

23. PollaNegra (gt)

24. Ibex (szkoleniowa)

25. Janek O.

26. Kasia & Pawel

27.

28.

29. panter

30. Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat opon załatwiony (chyba) - 4 godziny poszukiwania po szrotach ale są. Mam do odstąpienia 2 opony 215/60/R16 na dobicie - rozmiar nie do zdobycia nigdzie :evil: . Jutro startuję na 205/15 w czterech odmianach :razz: - też na dobicie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mnie usunal wiec wstawiam i potweirdzam swoja obecnosc.

 

1. Evo11

2. Jabbar

3. gelon

4.

5. gourmet

6. Mach

7. J.Bauer

8.

9.

10.

11. bolid72

12. wo gt-r

13.

14. m.adam + żona

15. JanekS

16.

17. Ygrek

18.

19.

20. lukki

21. gisek + szwagier

22. Golab

23. PollaNegra (gt)

24. Ibex (szkoleniowa)

25. Janek O.

26. Kasia & Pawel

27.

28.

29. panter

30. Kameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarzuciłem właśnie nie dawno starą zimówke na upalanie :cool: Panowie nie wykruszajcie się tak bo mam dużo skrzydeł i 5 kg kiełbasy i jeśli tak będzie to znowu mi połowa zostanie :mrgreen: Do wszystkich którzy jadą na 100% - nie jeść śniadania!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżo mianowany niedo-rzecznik forumowy wrzucam obiecane fotki z lotniska.

 

Swoją drogą.... ciekawe jeszcze jakiego "trupa" te roztopy przyniosą. :lol: Jak się nie znajdzie właściciel. to zaślepkę zabieram na zapas :roll:

 

photo4az.th.jpg

photo3xa.th.jpg

photo2pe.th.jpg

photo1kob.th.jpg

photoejp.th.jpg

 

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek od której są otwarte bramy Ułęża? Dochodzi mi zmiana opon na miejscu, a szkoda tracić zapłacony :razz: czas. Jak było pisane - jedna żaba i klucz dynamometryczny z nasadką 19 będzie dla chętnych.

 

Ogólnie wpuszczamy od 10:00 wcześniejszy wjazd maja tylko autka organizatora(Gelon, Gourmet) . Stanowisko do zmiany kół po rejestracji będzie przygotowane pod biurem imprezy.

 

Trasy beda ciekawe bo mieciutkie bandy sniezne wyznaczaja trase po lekko mokrym asfalcie (nie ma dziur!!!!). Bedziemy cwiczyc plynnosc jazdy a na treningowej bedzie mozna fajnie posmigac. Przybywajcie!!! :grin: :cool: :razz:

 

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 10:17 pm ]

Kilka zdjęć z rozpoznania terenu w naszej galerii facebook.

 

Idziemy spac i odpoczac przed jutrem... czeka nas rano troche pracy z przygotowaniem tras.. no ale my to lubimy :mrgreen:

 

 

Do zobaczenia jutro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super impreze i cenne uwagi instruktorów! Zabawa była przednia!

Oczywiście szacun dla Szymona i jego "toczydełka" (w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu). :grin: Moja żonka po przejaźdzce z nim była naprawde pod wielkim wrażeniem!!! Ja zresztą też! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już wróciłem, na szczęście bez strat własnych.

Jak zwykle było super i można było pojeździć do bólu. Serdeczne dzięki dla instruktorów i instruktorki za cenne wskazówki. Przekonałem się, że wcale nie jest tak łatwo jeździć płynnie bez ciągłej zmiany tempa. Sporo się nauczyłem i czekam na następną edycję.

Osobne serdeczności dla ekipy grillującej - skrzydełka i kiełbaska palce lizać jak zawsze.

 

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo klawo jak cholera, dużo pojezdzilismy, dzisiaj przyczepnosc dopisywala i bylo szybko! Pare razy wypdało się lub wpadało w zaspę, więc mam troche usmiechnięty samochód teraz, ale po tej jezdzie sie czuje jak żyje.

Dla mnie, po dlugiej zasypanej zimie brakowalo tego speeda.

Gratulacje dla organizatorów za jak zwykle pełną gotowość i profesjonalizm!

 

Szczególne podziękowania dla Jagi!!!! Czy mogę zostać Twoim kumplem :wink:

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna udana pojeżdżawa u Czwartka :wink: Kto nie był niech żałuje,choćby dla kilku skrzydeł lub rundy rajdowym seicento ADHD edyszyn :cool: Trasy super,szkoda że moje hamulce miały inne zdanie i po 2 góra 3 okrążeniach lekko dymiły i nie miło śmierdziały. Tym razem zamiast toi toi'a holowałem białe EVO,na szczęście potem już jechało o własnych siłach :wink:

Dzięki wszystkim za spotkanie i czekam na kolejną pojeżdżawe! Może już na nowych hamulcach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do oklasków, pozdrowień i podziękowań - było super. Znakomita organizacja, oprawa również. Nie przytulałem się nigdzie na pasażera, troche żałuję. Tym razem po odebraniu instruktażu samolubnie jeździłem, jeździłem, jeżdziłem. 100 mil z małym ogonkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Uwagi instruktórów cenne!!! Ja też troszkę samemu (z żónką) pojeżdziłem aby na spokojnie i bez stresu skupić się na poprawieniu błędów. U mnie troszkę mniej przejechanych po trasie kilometrów było bo tak koło 60. Niestety hamulce US-a po 2-3 kółeczkach śmierdziały i trzeba było robić mały odpoczyn na kawkę! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że motto pojeżdżawki brzmiało 'uczymy się jeździć płynnie' to jeszcze czwartkowi i instruktorom pocukruję - przejechałem jedno kółko tak płynnie, że kubek z kawą, który nieopatrznie zostawiłem na dachu dojechał prawie pełen - tylko kawa wystygła :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam bardzo za przybycie. Przekazalem tez cukrowe opinie calemu zespolowi.

Ciesze sie, ze sprawdzil sie moj pomysl "jazdy plynnej" podczas Zimowej Szkoly Jazdy - Edycja Asfaltowa :mrgreen:

 

Ponizej wklejam kilka fotek:

 

IMG_9061.JPG

 

IMG_9062.JPG

 

IMG_9063.JPG

 

ZimowaSzkoAJazdyIIIEdycjaAsfaltowa?pli=1#5444044773903712562

 

IMG_9066.JPG

 

IMG_9067.jpg

 

IMG_9068.JPG

 

IMG_9069.JPG

 

IMG_9074.JPG

 

IMG_9078.JPG

 

IMG_9079.JPG

 

IMG_9080.JPG

 

IMG_9081.JPG

 

IMG_9084.JPG

 

Link do calej galerii na Picassa

 

Film z przejazdu Gourmeta z kubkiem na dachu :wink:

 

Moj przejazd w niedziele uprzedzam, ze niestety nie ma w nim nic plynnego... rozwalona belka z tylu i samochod sie nie prowadzil... agresja 150%..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...