Skocz do zawartości

subaru forester


atomasz1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cały silnik bo nie jest w stanie wytrzymac takiego wysilenia

Tutaj się zgodzę i nie zgodzę. Sam miałem poważne problemy z silnikami w GT (3 wymiany),ale auto pracowało na niestandardowych ustawieniach i bywało czasami gonione :wink: Dlaczego się nie zgodzę?Bo znam ludzi, którzy nie grzebali nic w silniku i ECU, katowali auto strasznie i....NIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja WRX sypie sie szybko!!

 

no widzisz a ja znam Pana ktory ma WRX 02 "podkręconego " na 300 KM jezdzi (juz takiego kupil ) i nie ma o czym mowic kupil po to aby jezdzic wiec go nie oszczedza ... i jakos sie nie sypie i bardzo sobie chwali .. w zimie lezal w rowie .. czesci sobie załatwil oczywiscie nie w SIPie nie nie naprawial w ASO ... i dalej ogien :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomasz1, muszę cię zmartwić, silnik chodzi jak marzenie, to co się popsuło to: dywaniki, lakier na spojlerze, alarm i problemy z uszczelkami szyb. Żadna z usterek nie była spowodowana nietrwałością elementu a defektem podczas produkcji. Teraz coś stuka, najprawdopodobniej w tylnym zawieszeniu, ale wrocławskie drogi jakie są każdy widzi. Nie wiem gdzie ty tu masz rozsypujące się auto. Za to jak pięknie się rozsypuje A4 mojego znajomego... w zawieszeniu co chwila coś nie tak, turbina też ma jakieś problemy. Wiem, wiem nie ma co dywaników do turbiny porównywać, w końcu bez turbo da się żyć :wink:

 

Proszę nie wypaczać znaczenia moich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atomasz1, muszę cię zmartwić, silnik chodzi jak marzenie, to co się popsuło to: dywaniki, lakier na spojlerze, alarm i problemy z uszczelkami szyb. Żadna z usterek nie była spowodowana nietrwałością elementu a defektem podczas produkcji. Teraz coś stuka, najprawdopodobniej w tylnym zawieszeniu, ale wrocławskie drogi jakie są każdy widzi. Nie wiem gdzie ty tu masz rozsypujące się auto. Za to jak pięknie się rozsypuje A4 mojego znajomego... w zawieszeniu co chwila coś nie tak, turbina też ma jakieś problemy. Wiem, wiem nie ma co dywaników do turbiny porównywać, w końcu bez turbo da się żyć :wink:

 

Proszę nie wypaczać znaczenia moich postów.

Ja z A4 byłem BARDZO zadowolony!Super autko...oczywiście Quattro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D to taki zarcik :D nie sądze zebym wypowiedzial kiedys takie lub podobne zdanie na temat samochodu ...przykladem jest Laguna znajomego ...wiele razy czytalem i słyszalem opinie ze te nowe laguny to sie sypią łhoho a on jezdzi i jezdz ii jezdzi .... i NIC :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, Subaru to jedna z najbardziej awaryjnych marek, w przeciwieństwie do takiego np. Fiata, czy Mercedesa ( prawdziwe zestawienie wykonane przez jakąś znakomitą brytyjską firmę :shock: ). Powinieneś był napisać, że WRX i tak sypie się szybciej niż A4 :wink:

 

A tak na poważnie to w mojej prawie 6 letniej Nubirze to po za częściami, które ewidentnie się zużyły (wahacze, drążki) zepsuło się: antena, podświetlenie środkowej kolumny deski rozdzielczej i ABS. Tak więc nawet Audi wymięka. :mrgreen: No i mamy, wyszło, że Nubira lepsza od A4 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...