Skocz do zawartości

Kierowca rajdowy z...Bydgoszczy? Czyli o Gacku555


MegasWRC

Rekomendowane odpowiedzi

Gacek 555, ale Rzeszowski to chyba 4 a nie 3 jak w tytule rundą RSMP był :idea::mrgreen:

 

sam film bardzo fajny 8)

 

Wiem, kolega zrobił dwa błedy , jest jeszcze jeden , no ale cóż to akurat można mu wybaczyć :)

 

-- 26 sie 2012, o 20:07 --

 

w weekend był rajd Brodnicki - były wspomnienia

 

Jedno z nich

 

 

chyba trzeba odkurzyć sprzęta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jechałeś na Brodnickim, czekaliśmy w kolejce na start w Jabłonowie jak komentator opowiadał o Tobie i stronach rodzinnych.

 

...chwile później ów komentator od oddał Gackowi mikrofon i sumie Gacek moglby go juz nie dodawać bo ciekawie mówił tylko wkrótce pojawiła sie astra z teamu z tego co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia auto będzie gotowe :)

 

pewnie , gdyby nie powyginana , kluczem do kół , wewnętrzna część nadkola....byloby szybciej :mrgreen:

 

To może w tym miejscu "wklikam", iż Pan Andrzej to taki szczęściarz który podczas zawodów nigdy nie skasował fury :) , oby tak dalej....

Rajdów "bez dzwonów" w kolejnych startach Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w tym miejscu "wklikam", iż Pan Andrzej to taki szczęściarz który podczas zawodów nigdy nie skasował fury :)

 

kiedyś cos się zdarzyło na Barum..... :roll: ale generalnie staram sie unikać wstrząsów .....również finansowych :mrgreen:

 

ps. o nadkolu napisałem bo tarło o oponę i za długo by kol. Gacek nie pojechał ale odgiął.....i do mety rajdu dojechał :mrgreen:

Gratulacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia auto będzie gotowe :)

 

pewnie , gdyby nie powyginana , kluczem do kół , wewnętrzna część nadkola....byloby szybciej :mrgreen:

 

Panie Andrzeju wielkie DZIĘKI za zainteresowanie i podpowiedzi na rajdzie.

, dzięki tym akcjom "kluczowym" opona się nie przetarła i szło jechać na maxa :)

 

Porady od Pana były bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po OS 7 /Izra 3/ Gacek 6 wśród rodaków :) ,a w wśród tubylców i naszych razem wziętych 19.

 

Nie wiem co się stało z Łukaszem Habajem, ładnie szedł aż do OS6, i coś chyba nie poszło.

 

Na nowych trasach szutrowo-asfaltowych, zdradliwych dla wielu załóg, Gacek znalazł chyba swoje tempo i konsekwentnie kręci swoje, oby sprzęt dał radę.... Jak to śpiewał Młynarski "róbmy swoje..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po OS 7 /Izra 3/ Gacek 6 wśród rodaków :) ,a w wśród tubylców i naszych razem wziętych 19.

 

Nie wiem co się stało z Łukaszem Habajem, ładnie szedł aż do OS6, i coś chyba nie poszło.

 

Na nowych trasach szutrowo-asfaltowych, zdradliwych dla wielu załóg, Gacek znalazł chyba swoje tempo i konsekwentnie kręci swoje, oby sprzęt dał radę.... Jak to śpiewał Młynarski "róbmy swoje..." :)

 

Łukasz zaparkował w rowie po piruecie 360 stopni.

 

My jedziemy swoje bez ryzyka z szacunkiem dla auta. Daloby się jechać szybciej ale taka strategia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...