Skocz do zawartości

Tuning Show 2005 w Krakowie 21 i 22 V


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..... eee chyba szkoda czasu ...... poziom tuningu jaki prezentują te targi jest czasem zatrważający :roll: ..... niestety :? .....

 

pozdr. matt

 

ale czasem trafiają się rodzynki dla których warto się przejechać. A na pewno są bardziej ciekawe od moto targów na których wiatr się miota jak żyd po pustym sklepie.

Zresztą najlepsze targi w Krakowie to były przy ulicy Reymonta (z 6 lat temu) w namiotach, bo te co teraz są to biednie wyglądają jeśli chodzi o nowe samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zanosi się faktycznie na niezwykle ciekawe wydarzenie....

 

("program imprez towarzyszących")

 

"Plan konkursów towarzyszących Tuning Show w Krakowie 2005

 

Sobota 21 maja

11.00 Pchanie auta na czas

12.30 Rzut mechanizmem różnicowym techniką dowolną

14.00 Najgłośniejszy wydech

17.00 Wyścig na 1/4 mili

 

Niedziela 21 maja

10.00 Najlepiej stuningowany samochód Tuning Show

12.00 Palenie gumy

13.00 Drag-Car

15.00 Ogłoszenie wyników konkursów"

 

No o rzutach bronami to już kiedyś słyszałem, ale mechanizmem różnicowym?! :shock:

Trochę dziwna jest też kolejność, no bo jak tu spalić gumy, kiedy dzień wcześniej wyrzuciło się ten nieszczęsny mechanizm różnicowy (i to w dodatku dowolną techniką)?

A może i nie dzień wcześniej, przecież i sobota i niedziela mają tu datę 21 maja... Trochę się już gubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapaśc na rynku, cena powierzchni wystawowej i pewnie jakieś jeszcze inne czynniki doprowadziły do tego, ze na targach jest w tym roku - cytuje - "wszystko dla auta", a nie ma samych samochodów. Po prostu zainteresowanie ze strony importerów, nie mówiąc już o koncernach było minimalne i zdecydowano, że samochdów nie będzie. Chyba, zeby nie ośmieszac się, gdyby wystawiła się np. jedna firma. Tym samym do lamusa odeszły niezapomniane akcenty typu koncert K.Skrzyneckiej z okazji premiery Kii Opirus tudzież bigos na stoisku Opla :wink:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :twisted: a ja sobie wystartuje na 1/4 mili... szkoda że nie mam żadnej vlepy forum subaru :roll:

 

a wiadomo coś o miejscówce, gdzie mają być te wyścigi oraz o której mają się rozpocząć.

Bo teren targów otwarty dla zwiedzających jest od 10 do 15 w sobotę i niedzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz troche do góry do 5 tego posta ;) a miejsce.... pewnie pas w czyzynach, ja na same targi chyba nie pojde ale na pas podejde popatrzec (przewietrzyc sie miedzy nauka do sesji :/ )

 

 

pas w czyżynach raczje wątpię zbyt nierówno i niebezpiecznie i toczą się tam jakieś roboty budowlane.

Na jakimś forum wyczytałem przed chwilką, że może będzie to droga między Geantem a Aqua Parkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...