Skocz do zawartości

Dywaniki gumowe - Forester MY 09


mrupik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich na Forum . Jest to mój pierwszy wpis.

 

Mam pytanie odnośnie trwałości dywaników gumowych :mnie po 10 tys km już się przetarły ( te dostarczone w salonie przy sprzedaży auta ).

 

Hasło może trywialne - lecz nie wiem co o tym sądzić. Mam mnóstwo wody którą wylała sie przez dziurę dywaniku i ochotę aby podjechać do salonu co by Pan sprzedawca osuszył...

 

Z doświadczenia wiem iż powinny wytrzymać około 60-70 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trwałości dywaników gumowych :mnie po 10 tys km już się przetarły ( te dostarczone w salonie przy sprzedaży auta ).

Hasło może trywialne - lecz nie wiem co o tym sądzić. Mam mnóstwo wody którą wylała sie przez dziurę dywaniku i ochotę aby podjechać do salonu co by Pan sprzedawca osuszył...

Dziurawy dywanik jest gorszy niz brak dywanika. Woda wsiaka w wykladzine i nie ma jak odparowac.

Polecam Rigum. Jak widze, do forka MY08-> mozna kupic takie za ok. 100 PLN. Ja mam Rigum w legacu i jestem zadowolony. Pasuja bez zarzutu i po 1.5 zimy zuzycia ne widac.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Potwierdzam ,że dywanik gumowy w Foresterze szybko ulega uszkodzeniu , u mnie zrobiła się dziura w miejscu, gdzie jest obcas prawego buta (strona kierowcy) . Musiałam zakupić nowy komplet (4 dywaniki), aby móc wykorzystać tylko jeden. Ten dywanik został wymieniony po ok 10 tys. km.

Przypuszczam że użyty materiał jest kiepskiej jakości . Na szczęscie pojawiły się dywaniki materiałowe co przedłuży życie dywanikom gumowym . SIP powinien wprowadzić możliwość zakupu każdego dywanika oddzielnie , a nie kompletu i oczywiście poprawić jakość .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

 

Dzięki pomocy Pana Grzegorza Pawliczaka SIP przesłało mi zupełnie nowe, pachnące (?? ) oryginalne dywaniki Subaru do mojego forka.

 

Tym samym można uznać temat z mojej strony za zamknięty.

 

Winnym całego zamieszania się Dealer, który podrzucił mi podróbki ( teraz dokładnie to widzę ).

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...