Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2010


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

No też wysłałem zgłoszenie.

Bedzie to mój debiut więc nie jedźcie na 100% hehehehehehehehehehe

Ktoś z Kraka jedzie?

 

Spoko ,że lecisz....powiększa sie liczba dobrych zawodników. :mrgreen:

Ares , spoko...cieszę się ,że lecisz. :lol:

Będzie dobrze ;) Nauka czyni mistrza więc dłuuga droga przede mną jeszcze ;) Ale mam nadzieję trochę się pouczyć w warunkach bojowych czterobutnego auta. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że punkt 3.3 regulaminu uzupełniającego, traktujący o zakazie stosowania opon bez homologacji drogowej został usunięty. Ten zapis ma zastosowanie tylko w przypadku zaśnieżonej nawierzchni, a na takie warunki nie ma już szans. W związku z tym można startować również na oponach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem dzisiaj! Mega ślisko na letnich oponach! Pancin powiedział, że mu miszcz powiedział, że jak jutro będzie tak samo to będę miszczem driftu... :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lut 26, 2010 4:06 pm ]

[edit] Ukręciłem dyfer! Wielkiee dzięki dla Ostrego za ogarnięcie tematu. Jutro ukręcę następny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:

 

GENERALKA

KLASY

 

No i jakieś tam foty... :)

 

Forumowy kolega Roman Urban, witamy na SuperOESie :

RomanUrban.jpg

 

Janusz Lelek "efektowna jazda" że tak powiem:) :

JanuszLelek.JPG

 

I forumowy kolega Kadet (musiałem wstawić tą fotę hehehe ;) ) :

kadet.JPG

 

 

Więcej jeszcze dziś :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy kolega Roman Urban, witamy na SuperOESie

 

hejka hejka po tym zdjęciu autko odmówiło współpracy :mrgreen: pozdrawiamy z Anuśką

 

To foto było zrobione podczas zapoznania, autko potem jeździło chyba...? No ale jeśli nie domagało to szkoda, w każdym razie przyjeżdżajcie częściej bo Legasia widzimy nieczęsto na SuperOESach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio23, a mojego boooooka na patelni z pierwszej próby masz? :mrgreen:

 

Nie mam, takich boków to jeszcze nie umiem fotografować, złapę skilla to może damy radę, a więc trzeba być na każdej rundzie, to może coś wyjdzie :mrgreen::mrgreen:

Na razie mam takie gniotki:

 

dsc_4426.jpg

dsc_5069-484x304.jpg

dsc_4330-485x304.jpg

dsc_4637-485x304.jpg

dsc_5051-485x304.jpg

 

KLIK więcej KLIK

 

A jeszcze więcej jutro na superoes.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z sytuacją zaistniałą na ostatniej rundzie Kryterium, chciałbym zaapelować do wszystkich zainteresowanych tą imprezą.

 

Jest mi niezmiernie miło, że SuperOES cieszy się dużym zainteresowaniem z Waszej strony i zbiera wiele pochlebnych opinii. To duża motywacja dla mnie i osób, które przy tej imprezie pracują. Satysfakcja z dobrze wykonanej pracy jest dla większości z nas głównym motorem napędowym do dalszego, coraz lepszego działania. Chcielibyśmy, żeby tej motywacji było jak najwięcej, a tym samym, żeby poziom organizacyjny Super OESu cały czas się zwiększał. Niestety bez waszej pomocy to na pewno się nie uda.

Przykro mi, że niestety nie wszyscy rozumieją to jak ważne jest Wasze właściwe podejście do udziału w imprezie, zdyscyplinowanie i walka fair play. Wszelkie próby cwaniackiego kombinatorstwa, czy oszukiwania organizatora i innych startujących pozostawiają wielki niesmak. Zachowania tego typu są żenujące i naganne. Dla takiego procederu nie będzie żadnej taryfy ulgowej! Chcielibyśmy przy Waszym aktywnym udziale wyeliminować takie przypadki, bez konieczności wprowadzania szeregu restrykcji, dotkających także tych, których nie muszą. Pozostaje mi wierzyć w to, że przypadek z ostatniej rundy ma charakter marginalny i nie znajdzie naśladowców. Apeluję do wszystkich uczestników SuperOES'u o sportową rywalizację w duchu Fair Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio23, to forum subaraków, a nie hond, renaultów czy bmw :twisted:, jakie Ty zdjęcia wklejasz co? :razz:

 

Zdjęcia Subaraków są tym ukrytym, głębokim, niebanalnym sensem... Miałem je tak po prostu dać na pierwszy ogień?? Nieeee!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A ogólnie kto leniwy i sam nie sprawdził, to niech klika po więcej fot: KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwapcio23, to forum subaraków, a nie hond, renaultów czy bmw :twisted:, jakie Ty zdjęcia wklejasz co? :razz:

 

Yarecki_Q, byłeś niebieskim sti? numer 17 bodajże?

 

tak :( ale zero fotek tylko jakieś "żabojady" i "gebelsy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...