Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2010


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszyskich uczestników super oesu 19.06.2010.

Chciałbym poinformować , ze planujemy przyjazd i bedzie możliwość zamówienia sobie nagrań z 4 kamer znajdujących sie na trasie super oesu.

W związku z tym chciłabym poinformowac że koszt takiego nagrania w którego skład wchodzi

-płyta dvd z nadrukiem Waszego auta nazwiskiem kierowcy i data imprezy,

-menu z czołowka w formie krótkiego klipu z Waszego startu , Waszym zdjeciem na menu,

-oraz oczywiście z całym materialem Waszego startu.

-na drugiej płycie oryginalny plik dv-avi ze satrtu , łatwy do obróbki czy wrzucenia do siebie na stronę.

KOszt zestawu to 30pln plus 5 wysyłka poleconym priorytetem , przy wpłacie na konto, lub 40 plus 15 z pobraniem.

Jest mozliwosc zmaówienia również kmpl video plus zdjecia w pełnej rozdzielczosci koszt 40video plus 30 zdjecia.

Zamówien mozna dokonac przed , w trakcie jak i po imprezie na mail

oesrecords@oesrecords.pl

To przykładowe nagrania indywidualne z super oesu

http://www.youtube.com/watch?v=Xi2NtmW4nWI

http://www.youtube.com/watch?v=Rpv8H8x9lqA

 

Dla koneserów mamy do wynajecia doskonałej jakosc sprzet do nagrywania on boardów.

oto jak to wyglada np u Bryana Bouffier,a

http://www.youtube.com/watch?v=BPrYSYrZEWs

 

oraz u innych:

http://www.youtube.com/watch?v=49umxVn3jTQ

Zestaw jest praktycznie bezobsługowy loguje sie za pomaca gps, właczenie i wyłaczenie odbywa sie za pomaca sygnalu gps.

KOszt wynajecia to 250pln za dzien lub 350 za dwu dniowa impreze przy dluzszych terminach mozliwosc negocjacji cen.

Przy wynajeciu vboxa materiały z zewnatrz opisane wczesniej gratis.

Pozdrawiam

Ekipa OesRecords

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla witkru za 12 pozycje :o , jeszcze troche i subarak byłby w pierwszej 10tce 8)

chciałem pogadać ale jakoś nie mogłem cię złapać

 

Than_Junior miło było poznać :) , mamy teraz jakieś chody w SPRT? :mrgreen:

 

Ares, dobrze było! :mrgreen: :wink:

 

na klejną eliminacje (przy dobrej pogodzie) biore sliki, wywalam zbędne graty z bagażnika, ala szmatka i chusteczki :lol: i będę się ciąć o ułamki sekund :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, wzajemnie :)

 

Ja będąc pierwszy raz stwierdziłem, że wbrew moim oczekiwaniom wcale nie jest to taka 100% amatorska pojeżdżawka - lawety, busy serwisowe, namioty, cała czołówka na slickach, tysiące koni... :shock:

 

...i doszedłem do wniosku, że gdybym wziął udział, to może bym miał szansę pokonać.... pana w Audi A6 ... bo to ciężka krowa oraz ... jedno Cinquecento ... ale też tylko dlatego, że się na bok położyło ;)

 

 

PS jak wygląda sprawa z kaskami? Bo ja widziałem jednego zawodnika w kasku ... do snowboardu :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grpuszko dzięki :D . Po I przejeździe na RE 050 i kilku ratowaniach doszedłem do wniosku że lepiej założę slika i albo będzie lepiej albo... gorzej :mrgreen: No i opłaciło się, choć zawias jest ustawiony na mega twardo i na mniej równych odejściach tylne wewnętrzne koło nie pracuje a samochód szarpie i nie zbiera się - muszę to poprawić...

A pogadamy kolejnym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, wzajemnie :)

 

Ja będąc pierwszy raz stwierdziłem, że wbrew moim oczekiwaniom wcale nie jest to taka 100% amatorska pojeżdżawka - lawety, busy serwisowe, namioty, cała czołówka na slickach, tysiące koni... :shock:

 

...i doszedłem do wniosku, że gdybym wziął udział, to może bym miał szansę pokonać.... pana w Audi A6 ... bo to ciężka krowa oraz ... jedno Cinquecento ... ale też tylko dlatego, że się na bok położyło ;)

 

 

PS jak wygląda sprawa z kaskami? Bo ja widziałem jednego zawodnika w kasku ... do snowboardu :?: :shock:

 

Kurcze, to mnie trochę zmartwiłeś :-(

 

Widzę że bez inwestycji w slicki, +100hp, szperunek i krótszą skrzynię, to nie mam nawet po co jechać na rekonesans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior ujdzie, ale widziałeś dacha cinquecento, więc lepiej już taki polski "rajdowy" za 60 zł kupić na alledrogo, bo jednak nie ma żartów :wink:, i widzimy się na następnym :)

 

elberoth, czy ty masz manię bycia zawsze pierwszym? :twisted:

wiadomo, na pudło nie ma co liczyć, ale przyjechać i wystartować nie można bez mega fury? :roll: startuje się tym co jest

 

krzysiek555, :) , zastanawiałem się właśnie, czy tylko ja widzę dwie evy z numerem 2 i 9? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...