Jump to content

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2010

Kwapcio23
 Share

Recommended Posts

Witam!

Znamy już kalendarz SuperOES na sezon 2010.

Tak by to wyglądało:

23.01.2010 I Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

27.02.2010 II Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

27.03.2010 III Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

24.04.2010 IV Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

22.05.2010 V Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

19.06.2010 VI Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

17.07.2010 VII Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

21.08.2010 VIII Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

18.09.2010 IX Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES

16.10.2010 X Kryterium Toru "KIELCE" SuperOES FINAŁ

11.11.2010 SuperOES Puchar Jesieni 2010

Prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM RAMOWYM 2010

Zapraszamy serdecznie!

• Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapisy na pierwszy SuperOES (23.01.2010) ruszają we wtorek 12.01.2010 o godzinie 12:00 na stronie www.superoes.pl

Prosimy o dokładne zapoznanie się z REGULAMINEM RAMOWYM 2010 aby uniknąć problemów przy wpisaniu dobrej klasy podczas rejestracji, ponieważ są zmiany. Ponadto rejestrując się należy wypełnić WSZYSTKIE pola, ułatwia to pracę w biurze zawodów w dniu imprezy, a w sezonie 2009 bywały przypadki, że ktoś nie powpisywał numerów auta, prawa jazdy etc i potem jest bieganie z dokumentami, dzwonienie do żony, babci itp... Wszystko musi być wypełnione tak jak trzeba. Zapraszamy serdecznie na imprezę!

Dziękuję za uwagę :wink:

• 2 weeks later...
Poglądowa mapka próby:

Mam pytanko: jakie warunki panuja na torze, lod, snieg...???

Na Torze dziś nie byłem, ale raczej lód/śnieg, może wypowie się ktoś kto koło toru dziś przejeżdżał...

Zasadniczo zimówki trzeba na wszelki wypadek mieć w bagażniku, slicków nie polecam :lol:

[ Dodano: Sob Sty 23, 2010 9:31 pm ]

Wyniki:

Generalka

Klasy

Jak zawody? Podobało sieeee? :mrgreen:

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 12:44 am ]

KLIK foto KLIK

Jutro więcej fot na www.superoes.pl

Kwapcio23, fota generalnie czadowa! i na pewno jest z pierwszego przejazdu, bo z drugiego zdecydowanie nie :twisted: , dzięks man! :mrgreen:

dsc_2166.jpg

a oto dlaczego nie z drugiego :razz:

http://www.youtube.com/user/gpruszko#p/ ... 9ASdFvpre8

otóż okazało się, że jadąc po lodzie jak przysłowiowa ciocia po bułki do sklepu, można zrobić 12sty czas próby :shock: , drugiej próby, gdyż przy pierwszej, niczym triumfujący lekkoatleta kończący bieg, zerwałem wstęgę zwycięstwa ...ale jak się okazało na ostatniej szykanie, za co jednak otrzymałem DNF :twisted:

gratki dla waszki za niesamowity czas pierwszego przejazdu! i końcowe zwycięstwo :wink:

gpruszko miałem sie odezwać że ja to ja a Ty to Ty, ale taki mieliśmy młyn w tym biurze zawodów, że już nie chciałem robić większego zamieszania :wink: Fota faktycznie z pierwszego przejazdu, na drugim byłem w lesie. Pozdro i do następnego! Fot za chwilę więcej ode mnie będzie.

toż ja miałem nówki zimóweczki, cód malina oponki innymi słowy :lol: , a plan był taki żeby jeden przejazd pojechać troche bokiem, drugi po babcinemu już bez pilotki

Kwapcio23, czy to Ty stałeś na odprawie w kawiarni z lewej strony mówcy, ubrany chyba coś na brązowo z wieeeelkim aparatem? :mrgreen: :cool: , zoba kurna, miałem Ci przybić piątke a też uciekłem :razz: :wink: , trzeba było mnie gonić :mrgreen:

foty malinowe! :cool:

Kwapcio23, czy to Ty stałeś na odprawie w kawiarni z lewej strony mówcy, ubrany chyba coś na brązowo z wieeeelkim aparatem? :mrgreen: :cool: , zoba kurna, miałem Ci przybić piątke a też uciekłem :razz: :wink: , trzeba było mnie gonić :mrgreen:

foty malinowe! :cool:

Niee... Na odprawie mnie nie było... Ja siedziałem przy kompjuterze tam gdzie numery odbieraliście ;)

filmik z SuperOesu

jakby ktoś chciał całe swoje przejazdy zapraszam na priva

Z Grudnia ? :mrgreen: Na styczniowe jestem chętny :wink:

Szczegóóóóóóóóóóóóółów się czepiasz... :lol:

Tak się jeździ 4butem na SuperOESie:

!!

:mrgreen: , ilu ojców dobrego wyniku kolegi się znalazło - są już 3 osoby :shock: :twisted::mrgreen: :wink: , a ja?, a ja? Janusz przecież też Cię szkoliłem :mrgreen: :razz: ja też chcę być ojcem, ja też! :lol:

A gdzie ja napisałem, że dawałem jakieś wskazówki Januszowi ???

Ostatnio sporo razem jeździliśmy i tyle .. :shock: :shock: :shock:

• 3 weeks later...