Skocz do zawartości

Kontrolka reduktora LO


okeyten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj spostrzegłem .iż włączając reduktor nie zapala mi się na desce rozdzielczej kontrolka od reduktora L0. Do tej pory zawsze się włączała. Wydawało mi się również, że po starcie silnika również na chwilkę się zapalała i gasła,ale tego nie jestem pewnien. Teraz zupełny brak podświetlenia. Fura to Legacy MY'05.

Nie wiem co może być tego przyczyną, reduktor działa. Mogłem coś uszkodzić włączając reduktor na wstecznym ?. To ostatni manewr jaki pamiętam, który zrobiłem z użuciem reduktora do dzisiaj. Proszę dajcie jakieś info gdzie i czego szukać ? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik, który załacza kontrolkę ma mały trzpień, który mógl sięuszkodzić tzn, nadkruszyc (malo prawdopodobne) wytrzeć końcówkę lu też poprostu zawiesic się. Najlepiej byloby sprawdzić jego działanie.To, że nie dziala nic nie uszkodzi w napędzie.Może poprzełanczaj parę razy napęd, może wroci do poprzedniego stanu.Skala problemu bardzo mala. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez tej kontrolki da się jeżdzić . Ja często używałem reduktora w terenie i teraz mi go trochę brakuje . Kiedyś w forku nie świeciła mi przez pół roku . Jakież było moje zdziwienie , gdy zapaliła się po przełączeniu na Okęciu . Potrzebowałem reduktora , aby dać komuś nauczkę na ruszeniu z pod świateł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:) no i kontrolka znowu się świeci, najprawdopodobniej zawiesiła się gdy włączałem wsteczny. Oczywiście wajchowałem i jeździłem do przodu, jak Maras polecił ale zapomniałem o wstecznym....do dzisiaj gdy włączyłem ponownie wsteczny na reduktorze, kontrolka zaświeciła i póki co działa. Wszystkim serdeczne - Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeyten Bo Maras pomuka dostaje z automatu , a człowiek musi się napisać pół strony :mrgreen: Ta kontrolka jeszcze nie raz może Ci się zawiesić - taki ma głupi włącznik . Przestań na nią zwracać uwagę , bo ona wcale nie jest konieczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...