Skocz do zawartości

seria brembo sti vs D2


Koras

Rekomendowane odpowiedzi

roznica jest w grubosci i srednicy tarczy oraz w ilosci tloczkow w zacisku, nie ma wiekszego sensu zakladanie D2/K sport do STI, chyba, ze z tarczami AP Racing...

 

do zaciskow brembo z sti proponowalbym zalozyc porzadne tarcze (np brembo hartowane w oleju lub DBA) i klocki carbone lorraine, ferdodo ds2500 lub ds3000 czy ktores z oferty endless

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem dzieki czyli jak juz mam na w tych orginalnych zaciskach takie klocki jak trzeba to wystarczy zalozyc pozadne tarcze i starczy , poniewaz nie zalezy mi na jak najwiekszej ilosci tloczkow ,oraz redukcji masy tylko na dobrych heblach ,jeszcze raz dzieki

Pozdrawiam

Piotr

 

[ Dodano: Sro Gru 09, 2009 10:01 am ]

Koras, edytowałem Twój post. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego :wink:
nie nie musisz przepraszam zapomnialem sie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się z pytaniem : w innym wątku ktoś polecał TAROXY G88, czy do cywilnej jazdy ma sens kupować nacinane ??

Jeśli gładkie tarcze to jakie w kpl.z klockami ? Czy jest sens bawić się w takim razie w wymianę przewodów i płynu na jakiś "sportowy"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym wątku ktoś polecał TAROXY G88, czy do cywilnej jazdy ma sens kupować nacinane ??

 

Ja do cywilnej właśnie jazdy ma G88 (przód) i F2000 (tył) i jest git. Poza tym wygląda to bardzo bojowo :mrgreen:.

 

Dodam, że G88 mają już sporo czasu (ze dwa lata będzie, jak nie lepiej), nie biją i są niewiele zużyte; F2000 są dużo nowsze i też nie biją 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do cywilnej właśnie jazdy ma G88 (przód) i F2000 (tył)

 

nooo ja właśnie m.in.na Twojej wypowiedzi się oparłem :mrgreen:

Chodzi mi o uniknięcie konieczności "rozgrzewania" takiego zestawu jak to zdaje się charakteryzuje sportowe kombinacje, tak by po dwóch depnięciach już normalnie hamowały :)

A te F2000 to co takiego ?? Z jakimi klockami je zestawiłeś by nie zżerało za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zaciskow brembo z sti proponowalbym zalozyc porzadne tarcze (np brembo hartowane w oleju lub DBA) i klocki carbone lorraine, ferdodo ds2500 lub ds3000

 

Adam: czy Carbone Lorraine RC6 nie zjedzą za szybko takich tarcz Brembo?

 

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...