Skocz do zawartości

Obszywanie kierownicy skórą.


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obszywaliście? Miałem to zamiar zrobić w subaru, ale... jak zwykle - cena (480 zł!) zwaliła mnie z nóg. Więc - czy ktoś może coś polecić? Najlepiej w okolicach lub w samym Krakowie. I jak to w ogóle wygląda? Trzeba zdjąć kierownicę?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjac kierownice na bank trzeba. musi byc dobre podejscie, no i nie jest to robota na kwadrans.

mnie kolega polecil (po tym jak gosc pieknie odbudowal mu 1/3 skorzanego fotela z elektryka -ustawianie,

podgrzewanie - piesek sie nudzil...) tapicera z kochanowa (za zabierzowem).

mnie robil drobne poprawki w fotelu i jestem bardzo zadowolony. zakladzik jest maly i nie specjalnie budzacy

(na pierwszy rzut oka) zaufanie, ale szef/wlasciciel to prawdziwy artysta.

widzialem kpl srodek w starym angielskim kabrio (jasna skora + drewno), kierownice, meble itp.

za obszycie kolka trzeba zaplacic chyba kolo 300-350zl. najlepiej podjechac, zapytac i poogladac

jakie rzeczy tam powstaja. 12/285-18-72, 600/251-347.

 

ciekawe tylko czy nie stracisz gwarancji na lakier :lol: :wink: .

 

pozdr,

abt

 

 

ps. i jeszcze jedno. zeby ci nie przyszlo przypadkiem do glowy robic czegokolwiek u "specjalisty" z azorow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obszywałem kierownicę do cienkiego i gałkę zmiany biegów + mieszek u gościa na ul. Zwierzynieckiej. Ale tam najlepiej zanieść kierownicę i potem odebrać. Niestety było to parę lat temu i wtedy obszycie kierownicy na czarno i czerwono kosztowało 200 zł. Za gałkę + mieszek dałem 100 zł. Ja byłem zadowolony :)

 

Wyglądało to tak:

http://dzp.ntt.com.pl/~aflinta/cienki/img002.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kup uzywana kierownice od WRX'a, czasem ktos wymienia na sportowa i moze miec na zbyciu

 

A właśnie, jak jest z wymiennością kierownic między różnymi modelami? Bo mnie cuś takiego właśnie kusi - widziałem kierownice od WRX-a w GT-kach; rozumiem, ze do GL/GX też się da (?), ale jak toto wchodzi do Legacy/Forestera na przykład...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...