Skocz do zawartości

STI-WRX sztywność nadwozia


ferdek

Rekomendowane odpowiedzi

też mnie sie tak wydaje. chyba że pytanie miało brzmieć: różnica między new age STI a STI w budzie GC8 znaczy w Gtku? tu będzie ze dwieście kilo różnicy

 

No to, że karoseria jest "mocniejsza" w new age'ach to chyba nie ulega wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są te same budy, sprawdzie sobie jak macie mozliwość , że elementy z STI i WRX z tego samego roku, mają inne numery referencyjne, oraz różne ceny. Jutro Wam moge poda,c konkrtene pozycje, gołym okiem cieżko różnice dostrzec, różnice wychodzą w grubościach, materiałach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są te same budy, sprawdzie sobie jak macie mozliwość , że elementy z STI i WRX z tego samego roku, mają inne numery referencyjne, oraz różne ceny. Jutro Wam moge poda,c konkrtene pozycje, gołym okiem cieżko różnice dostrzec, różnice wychodzą w grubościach, materiałach itp.

 

A błotniki, itp. poszycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie bylo karoseria np.wrx-a eu z 2001r a sti z 2006 us posiadaja dokladnie taka sama ilosc zgrzewow, a zeby tego bylo malo to rowniez wolnossaca impreza z 2006 niczym mnie nie zadziwila, no moze iloscia zgrzewow rowna z sti :???: ale tnac i cwiartkujac zawsze mozemy dodac kilka spawow od siebie :wink: nie tak dawno montowalem sobie nowy dach w misku :wink: rozwiercajac lancka 1.3 z tego samego rocznika, i tu byly roznice w zgrzewach na korzysc evo oczywiscie, subaru to zadziwiajace auto bo np. wydech z rocznika 1994 wersja JDM pasi idealnie do sti 2006us nawet przy tylnym zderzaku :smile: i wiele innych histori....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolnossaca impreza z 2006 niczym mnie nie zadziwila, no moze iloscia zgrzewow rowna z sti

 

Czyli, że mam prawie STi :mrgreen:

 

subaru to zadziwiajace auto bo np. wydech z rocznika 1994 wersja JDM pasi idealnie do sti 2006us nawet przy tylnym zderzaku

 

Bo z Subaru jest podobnie, jak z 911, tyle, że w przypadku Purchawki nie zmienia sie karoseria, a tylko mechanika, a w Imprezie mechanizmy zostały zaprojektowane w tak doskonały sposób, że wystarczy zmieniac co jakś czas tylko karoserie :mrgreen:

 

Dla porównania ssak waży cos około 1350 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...