Skocz do zawartości

Ceny modeli '08


Tomasz_555

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż nie jest to dziwne, sprzedaż legacy MY08 w Polsce to upust 800 zł, w Czechach min. 20% ceny. :cool:

A sprawdziłeś czy uwierzyłeś w to co ktoś napisał na forum bez chocby symbolicznego telefonu do dealera ??

Model 09 kosztuje 112 668zł. Model MY08 kosztuje 89 900zł. Jak się ma zatem 800zł do różnicy 22 768zł ?? Wychodzi jak nic 20,2% mniej. Nie wspomnę, że różnica między MY10 i MY08 będzie jeszcze większa. Przypuszczam, że P. Adam z Mikołowa zachęciłby mnie do zakupu MY08 obietnicą, że jeszcze zweryfikuje cenę ostateczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś czy uwierzyłeś w to co ktoś napisał na forum bez chocby symbolicznego telefonu do dealera ??

 

A Ty dokładnie sprawdziłeś?

127 469 zł - (116 900 zł) = 10.569 to jest 20% ???

 

Umiem czytać po prostu. :cool:

 

 

To się rzuca w oczy a nie cennik w PDF.

Dla wszystkich modeli samochodów z rocznika 2008 bony paliwowe Statoil o wartości 800 zł gratis!

http://www.subaru.pl/news2009n000067.html

 

 

 

 

Vyberte si vůz podle Vašich představ a přání z naší akční nabídky.

 

SUBARU ČR pro Vás neustále připravuje a aktualizuje zajímavé akční nabídky na vybrané modely a produkty. Nyní je to tak snadné - stačí si už jen vybrat jaké bude Vaše nové, akční Subaru!

 

Přehled aktuálních nabídek (detaily níže):

 

0% navýšení - NOVÁ MODELOVÁ ŘADA LEGACY

25% sleva - LEGACY a OUTBACK

Akční nabídka – FORESTER se slevou min. 10%

Zvýhodněné ceny SUBARU LPG Programu - OUTBACK, LEGACY, FORESTER, IMPREZA

http://www.subaru.cz/nove_vozy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty dokładnie sprawdziłeś?

127 469 zł - (116 900 zł) = 10.569 to jest 20% ???

 

Umiem czytać po prostu. :cool:

 

 

To się rzuca w oczy a nie cennik w PDF.

Cytat:

Dla wszystkich modeli samochodów z rocznika 2008 bony paliwowe Statoil o wartości 800 zł gratis!

 

http://www.subaru.pl/news2009n000067.html

 

Sugerujesz, że łapię za słówka i nie wiem jak się ma sytuacja ?? Wpadam dość często na stronę SIP i bardzo długo wyświetlał mi się na stronie głównej duży baner z pięknym grafitowym Legacy i podpisem mówiącym wyraźnie o obniżkach na modele MY08. Nie pamiętam już czy była podana cena ale zapraszano do dealerów. Jestem pewien, że na auta z poprzedniego rocznika można wynegocjować u dealaera naprawdę dobrą cenę. Poza tym mowa też była o braku informacji na stronie o cenach, a te informacje są tylko ktoś miał problem z ich znalezieniem. I nie dziwię się, że nie ma już banera - teraz trzeba promowac MY10 a nie wyłuszczać promocję na kilka aut z 2008 roku.

 

Jeśli trzeba to proszę o wydzielenie tego tematu do innego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już czy była podana cena ale zapraszano do dealerów.

 

Cena była podana - AFAIR było to 89.900 zł + bony paliwowe Statoil o wartości 800 zł.

... i aktualnie komplet opon zimowych :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Komentarz do tematu jest krótki

- to jeszcze kilka samochodów;

- na te ostatnie zapewne i tak będzie się można "dogadać" (dealerzy numer telefonu do SIP znają :wink: )

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że na auta z poprzedniego rocznika można wynegocjować u dealaera naprawdę dobrą cenę. Poza tym mowa też była o braku informacji na stronie o cenach, a te informacje są tylko ktoś miał problem z ich znalezieniem. I nie dziwię się, że nie ma już banera - teraz trzeba promowac MY10 a nie wyłuszczać promocję na kilka aut z 2008 roku.

Ty to może wiesz, ja też, ale przeciętny szary człowieczek korzystający z internetu nie zainteresuje się tak dogłębnie ofertą.

Reklama dźwignią handlu - podobno...

 

 

I nie dziwię się, że nie ma już banera - teraz trzeba promowac MY10 a nie wyłuszczać promocję na kilka aut z 2008 roku.

Tyle, że na czeskiej stronie promocja 25% dotyczy modeli wyprodukowanych w 2009 roku, instalacja LPG gratis. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...