Skocz do zawartości

Znowu o felgach ale tu jest inny problem HELP


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Słoneczko wyszło stwierdziłem że założę do mojego Si STi MY05 felgi 18” tym bardziej że mam już nowiusieńkie opony Pirelli Pzero Corsa. Ale tu się problemy zaczęły jak wiadomo mój model ma rozstaw śrub 5x114,3 i jakieś tam ET którego teraz nie pamiętam.

Problem polega na tym że gdzie się nie udam to nie mogę dostać felg o takiej a nie innej specyfikacji jest pełno felg do MY04 gdzie rozstaw śrub jest 5x100.

Zależy mi na tym żeby felga miała 18” miała szprychy i była w złotym (żółtym) kolorze.

Wiem że OZ ma nowy model Super Lagerra ale produkują je jak na razie tylko srebrne :(

 

HELP ME PLEASE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że OZ ma nowy model Super Lagerra ale produkują je jak na razie tylko srebrne

 

felge zawsze można przemalować

 

EDIT

 

chyba Superlagera nie jest tylko srebrna:

http://www.forum.subaru.pl/download.php?id=102897

 

(znalezione w sąsiednim wątku o felgach :wink: )

Tak ale o rozmairze 5x114,3 nie robią złotej ta na fotce jest złota ale tylko jako 5x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko wyszło stwierdziłem że założę do mojego Si STi MY05 felgi 18” tym bardziej że mam już nowiusieńkie opony Pirelli Pzero Corsa. ...

 

No nie ma to jak na samym wstępie się ostentacyjnie wylansować i przy okazji wkurwić kierowcę ośki, który na domiar złego ma problem z zakupem jakichklwiek felg innych niż fabryczne. Ba nawet w ofercie fabrycznych nie ma dostępnego modelu blaszanego na zime!

Czekaj no tylko, ja ci te cienkie gumki na Plejadach za lusterka naciągnę

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma to jak na samym wstępie się ostentacyjnie wylansować i przy okazji wkurwić kierowcę ośki, który na domiar złego ma problem z zakupem jakichklwiek felg innych niż fabryczne. Ba nawet w ofercie fabrycznych nie ma dostępnego modelu blaszanego na zime!

Czekaj no tylko, ja ci te cienkie gumki na Plejadach za lusterka naciągnę

:twisted:

Moim zdanie to lansowanie miało dać jak najwięcej informacji nie wiem czy wrx ma takie same rozstawy śrub co STi a rocznik modelowy ma natomiast znaczenie. A moje fanaberie czy jezdże na 17” 18” 19” to już chyba moja sprawa po coś zapieprzam od rana do nocy!!!!!

A jak chodzi tobie o opony to kupiłem je na zawodnika Golf TDI CUP w super promocji powiem tyle ze 17 za tyle nawet się nie da kupić.

 

A co do twojego wyczynu na Plejadach to nie wiem do czego mam to przypisać bo nigdzie nie napisałem że dobrze jeżdżę lub że jestem mistrzem kierownicy.

 

A jak masz zły dzień to nie denerwuj innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do twojego wyczynu na Plejadach to nie wiem do czego mam to przypisać bo nigdzie nie napisałem że dobrze jeżdżę lub że jestem mistrzem kierownicy.

 

A jak masz zły dzień to nie denerwuj innych!

 

Wyluzuj, GTA3 żartował, tam widać taką mordkę na dole :) Nie można być takim spiętym i brać wszystkiego dosłownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do twojego wyczynu na Plejadach to nie wiem do czego mam to przypisać bo nigdzie nie napisałem że dobrze jeżdżę lub że jestem mistrzem kierownicy.

 

A jak masz zły dzień to nie denerwuj innych!

 

Wyluzuj, GTA3 żartował, tam widać taką mordkę na dole :) Nie można być takim spiętym i brać wszystkiego dosłownie :)

 

Mowa! Jaja sobie robiłem od początku do końca :mrgreen:

Musisz koniecznie, Mateusz wpaść 2 maja w wiadome miejsce żeby zaczaić klimat ;)

Zaraz mi się uspokuj bo z tych nerwów w drodze na stadion dzisiaj jeszcze owiniesz to cacuszko w koło drzewa i będzie na mnie.

Pamiętaj 50 w mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa! Jaja sobie robiłem od początku do końca :mrgreen:

Musisz koniecznie, Mateusz wpaść 2 maja w wiadome miejsce żeby zaczaić klimat ;)

Zaraz mi się uspokuj bo z tych nerwów w drodze na stadion dzisiaj jeszcze owiniesz to cacuszko w koło drzewa i będzie na mnie.

Pamiętaj 50 w mieście :D

 

Jestem przewrażliwiony na ptk. tak zwanej skromności. Już ochłonąłem. A co do 50 w mieście to poniżej 80 jeszcze mi się nie udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli te 80'tke polaczyc z deklaracja slabych umiejetnosci za kierownica, mozna odniesc ponure wrazenie, przecietnego (polskiego, zlego) kierowcy w za szybkim samochodzie :?

 

CTD jakie masz podstawy, żeby krytykowac kogoś zupełnie go nie znając? Tak po prostu? Żeby coś napisac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasne deklaracje autora, wpierw ze nie jest dobrym kierowca, potem ze po miescie nie schodzi ponizej 80'ciu. Nie bylo moim celem nikogo krytykowac w sensie: ja jestem taki madry, a ty taki glupi, bo nie o to chodzi. Jakie sa polskie drogi, miasta i kierowcy, kazdy dobrze wie, a kto nie pamieta jaki daje to efekt w polaczeniu z szybkim autem, odsylam do tematu "zagrozenie", a dokladniej historii z kierownikiem pewnej niebieskiej imprezy, ktora jechala duzo za szybko. Jezeli te slabe umiejetnosci to skromnosc autora, a >80 czcze przechwalki, to fajnie, jezeli nie, to uwazam ze warto zwrocic uwage, mimo ze wolal bym nie miec powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze chwile poczekaj az znajda sie takie jak potrzebujesz w obrocie :?: Jezdzenie na oryginalnych felgach to w koncu nie az taki obciach :idea:

 

Nie chodzi o obciach tylko o to ze kończą mi się opony a 18” mam leżeć tylko brak felg.

A kupować teraz 17” to mi się cały plan pokićka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te z Usa, praktycznie wszystkie, są o połowę tańsze niż oryginalne dedykowane do STi i kupione w salonie.

 

Nie kupuje czegoś czego nie dotknąłem powąchałem i tym podobne. Sparzyłem się raz na allegro a USA to już mi za daleko żeby jechać i windykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...