Skocz do zawartości

Rozpórka u Szczepana


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

a no niestety potrzebuje staruszek...zobaczymy czy efekt będzie taki na jaki licze.. :roll:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

To niby, że "staruszek" potrzebuje... No nic, życzę przyjemnych efektów, dokładnie takich, na jakie liczysz... - i trzymam kciuki! :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z otrzymaniem na prv wiadomości iz ktoś forum mógł potraktowac którąś z moich wypowiedzi w niniejszym temacie jako złośliwośc. publicznie przepraszam.... Nie bardzo wiem za co i o którą chodzi bo ten cały wątek jest żartobliwy od początku ale i tak przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony..... :cry::cry::cry:

 

Odpowiedź po poście monqi dotyczyła bardziej faktu tego jaką dysusję wywołała kwestia rozpórek przeistoczonych w firanki. W związku z tym iż nikt nie pomagał mi w rozpórkach :cry: zarzuciłem pomysł żartobliwie kierując się w stronę tjuninku :wink: ...

 

Kim kolwiek jesteś urażony forumowiczu / forumowiczko - bardzo przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jeszcze przez przypadek trafi drutem w ucho kierownika i wtedy moga byc klopoty... Nie wiadomo czy Szefostwo Rajdu przewiduja konkurencje dla Frankensteinow tudziez kosmitow...

 

Myślałem jednak o rozmiarach europejskich, a nie afrykańskich bądź afroamerykańskich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z otrzymaniem na prv wiadomości iz ktoś forum mógł potraktowac którąś z moich wypowiedzi w niniejszym temacie jako złośliwośc. publicznie przepraszam....

 

:shock: :shock: :shock:

Rozważam dwie możliwości:

1) Piskoor robi sobie jaja, a ja nie łapie dwocipu, bo miałem cięzki dzień.

2) Piskoor sobie jaj nie robi, tylko ktoś serio zwrócił mu uwagę, żeby trzymał rączki na kołdrze i jęzor za zębami, bo to forum jest wyjatkowo poważnym miejscem dla poważnych ludzi, a nie dla jakichś jajcarzy.

Obie wersje napawają mnie smutkiem i skłaniają do poważnego namysłu nad sobą. O wynikach owego namysłu poinformuję Ich Ekscelencje Forumowiczów w stosownym czasie i trybie.

Z wyrazami głębokiego szacunku (i innymi cisnącymi mi się na usta, acz niewypowiedzianymi wyrazami):

WiS

(p.o. poważnego i dobrze wychowanego człowieka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...