Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2010


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Evo 2 dopiero chyba testują i jeszcze homo nie ma.

 

O ile specyfikacja 2010 jest czymś różnym od evo2 to przyznaję rację :D

chyba jest czymś innym. E2 ma być szersze troche, bo się przepisy pozmieniały delikatnie.

 

 

Oleksowicz...czy coś ugra? nie sądzę, żeby cokolwiek. w MM jeśli ukończy to będzie dobrze, a jeśli będzie w pierwszej 15 S2000 to też będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grygo, ładne, ładne zdjęcia, nawet coś z Rajdu Polski z Wrocławia widzę ;)

 

pamiętam któryś RP, jak pojechałem z ojcem do Sobótki na koniczynkę...wypas ;)

Ostatni raz koniczynę zaliczyłem w 2000r chyba, jeszcze jak WuRCe się ślizgały po asfalcie.

 

yezus napisał(a):

 

DNL napisał(a):Evo 2 dopiero chyba testują i jeszcze homo nie ma.

 

 

 

O ile specyfikacja 2010 jest czymś różnym od evo2 to przyznaję rację :D

 

 

Spec 2010 różni się od Evo 2 tylko rozstawem osi. Mówił to Lechu w jednym z wywiadów.

 

z rozstawem, to prawda. Zresztą jak chwilę poczytałem, to Kuzaj podobno, leci teraz czymś co się nazywa Evo1,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzeba przyznać że to chyba najładniejsze auto w stawce s2000, wyglada kozacko nawet brudna i nie obklejona 8) Niestety nie można tego samego powiedzieć o SUBARU :( . A tego roczne oklejenie w barwach Lotosa i kolorze gówna :twisted: , jest fatalne niestety :cry:

No ale może przynajmniej bedzie jechac :!:

 

Do zobaczenia na Elmocie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzeba przyznać że to chyba najładniejsze auto w stawce s2000, wyglada kozacko nawet brudna i nie obklejona

ja tam wole Fabiczke Evo II

,
, http://www.youtube.com/watch?v=PHgrenZD ... re=related
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto testuje z Makinenem (FOTO i VIDEO) http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=27624

 

Auta od Makkinena , sa świetnie przygotowane, mają fenomenalne zawieszenie BOS , praktycznie nie do kupienia . Coś czuje że bedzie ciekawie na Elmocie, i ja bym Kajtka nie przekreślał z walki o pierwsze miejsce, nawet w generalce. Pamietajmy grupa N, w tym roku ma wieksza zwężke 33mm i daje to ok 20KM , i sa lżejsze podajże o 50kg. A S2000 zostało doważone o 50kg.

Choć na filmiku nie widąc za bardzo żeby auto było szybkie, ale filmik kiepski wiec pewnie sie mylę. Nie podoba mi sie tylko to nijakie oklejenie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto testuje z Makinenem (FOTO i VIDEO) http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=27624

 

Auta od Makkinena , sa świetnie przygotowane, mają fenomenalne zawieszenie BOS , praktycznie nie do kupienia . Coś czuje że bedzie ciekawie na Elmocie, i ja bym Kajtka nie przekreślał z walki o pierwsze miejsce, nawet w generalce. Pamietajmy grupa N, w tym roku ma wieksza zwężke 33mm i daje to ok 20KM , i sa lżejsze podajże o 50kg. A S2000 zostało doważone o 50kg.

Choć na filmiku nie widąc za bardzo żeby auto było szybkie, ale filmik kiepski wiec pewnie sie mylę. Nie podoba mi sie tylko to nijakie oklejenie :(

 

ja tez za Kajtkiem jestem jakby nie patrzeć Subaru startuje :mrgreen:

a oklejenie faktycznie nie za ciekawe ale co zrobić tacy sponsorzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto testuje z Makinenem (FOTO i VIDEO) http://rallyonline.pl:84/index.php?1&mo ... s&&s=27624

 

Auta od Makkinena , sa świetnie przygotowane, mają fenomenalne zawieszenie BOS , praktycznie nie do kupienia . Coś czuje że bedzie ciekawie na Elmocie, i ja bym Kajtka nie przekreślał z walki o pierwsze miejsce, nawet w generalce. Pamietajmy grupa N, w tym roku ma wieksza zwężke 33mm i daje to ok 20KM , i sa lżejsze podajże o 50kg. A S2000 zostało doważone o 50kg.

Choć na filmiku nie widąc za bardzo żeby auto było szybkie, ale filmik kiepski wiec pewnie sie mylę. Nie podoba mi sie tylko to nijakie oklejenie :(

 

ja tez za Kajtkiem jestem jakby nie patrzeć Subaru startuje :mrgreen:

a oklejenie faktycznie nie za ciekawe ale co zrobić tacy sponsorzy .

 

 

Heh, na poczatku filmu az mnie ciary przeszly, ze mysza brzmi zupelnie jak Ursus C330 :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Kurde, to jesli ta pionowa palka to dzwignia zmiany biegow... to czym do licha sie skreca w prawo i w lewo????????

 

 

 

:mrgreen:

 

Jak obrócisz głowę w lewo to samochód skręca w lewo, a jak obrócisz w prawo to skręca w prawo. Ale pamiętaj musisz mieć kask na głowie :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...