Skocz do zawartości

Forester STi - mniam mniam :)


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

Forester to do lasu, nie na drogi , wysokie balony opon + wysokie zawieszenie powoduje, że to auto w zakrętach tak buja, że ciotka, która siedziała z tyłu prawie zwymiotowała...

 

To musiał być UŁAZ, albo miał zdechłe amortyzatory, albo na codziueń jeździsz gokartem.

Bujanie w Forysiu wystrępuje dopiero po 1,5 litra gorzały (wersja domowa z wysokim Monentem obrotowym i przyśpieszeniem do "setki" w 1,5 sek ..... na przechodzonym gaźniku ). Przewieze Cie moim to sie zerzygasz ....tyle że nie od bujania.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokie balony opon + wysokie zawieszenie powoduje, że to auto w zakrętach tak buja

No to całe szczęście ;)

 

Bo jak odbierałem swojego Legaca, to właśnie przywieźli pierwsze egzemplarze Forysia 2,5 XT. I tak mi troche smutno było, patrząc na jego osiągi...

 

Niemniej - wcześniej na jeździe próbnej jeździłem Outbackiem i ta przygoda ostudziła moje zapędy do innych produkcji FHI niż Impreza. Odczucia z Outbacka były porównywalne z jazdą wanną z wodą, na szczęście okazało się, że SIP miał jeszcze do prób pod ręką zwykłeg Legaca (2.0), który trzyma się drogi o niebo lepiej. Z Legaca w kwesti bujania (lub raczej nie-bujania) jestem bardzo zadowolony. Niski profil gumy też robi swoje.

 

Ciekawy jestem natomiast jak się ma bujanie Forysia do np BMW X5. X5 nie jeździłem, ale obiegowa opinia mówi, że nawet w ciasnych zakrętach nie czuć, że to SUV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie Panocku z ta wanna. Domyslam sie zescie nigdy pontonem (czyt. Peugeot 607) nie jezdzili.

Than! Teraz to Ty przesadziłeś. 607 może być twarda, jest taki przycisk zmieniający charakterystykę na SPORT!!! :twisted: Chociaż dodam,że 607 ma duże problemy z wybieraniem polskich dziur... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokie balony opon + wysokie zawieszenie powoduje, że to auto w zakrętach tak buja

No to całe szczęście ;)

 

Bo jak odbierałem swojego Legaca, to właśnie przywieźli pierwsze egzemplarze Forysia 2,5 XT. I tak mi troche smutno było, patrząc na jego osiągi...

 

Ja bym się tak nie cieszył, bo z tym bujaniem w Foresterze nie jest tak źle!!!Ja mialem Outback'a, jeździłem Foresterem 2.0XT i oba te auta zachowywały się super na naszych drogach....również w zakrętach...a w Outback'u jedynie wkurzał mnie slaby 2,5 litrowy silnik.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...