Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

:wink: ech...Ciebie z twarzy znam bo poznaliśmy się na parkingu a mijałem się z niebieskim GT ale nie Twoim :wink:

 

-- 29 lis 2010, o 17:10 --

 

znacie jakies dobre miejscowki zeby wieczorem przywitac sezon? :)

sniegu troszke napadalo i podejrzewam, ze markety i osiedlowe sie juz nadaja do pierwszych zabaw :)

 

 

Auchan Swadzim...fajne duże parkingi i policja tak szybko nie podjedzie jak pod M1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie do M1 mam najblizej i chyba jak sie troche przeludni to podjade sie poslizgac, z racji ze mieszkam w Poznaniu dopiero od 2miesiecy to jeszcze nie znalazlem nic fajnego ale podejrzewam, ze w okolicach m1 moga byc calkiem fajne dojazdy do osieldi :)

 

olej M1 bo tam bardzo szybko dzwonią po gliny...najwyżej 15 min zabawy. Lepiej jechać trochę dalej i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Swadzimiu byłem wczoraj i jest odgarnięte a pod spodem lód. Pały nie przyjechały ale zbyt szybko to się tam nie polata. Zrobiliśmy sobie 2 próby na czas ale średnia prędkość oscylowała pewnie w granicach 15km/h...

Może ktoś wie gdzie można polecieć jakiś oes, najlepiej w lesie z dala od ludzi? Zeszłej zimy coś znaleźliśmy ale dosyć daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie dwa parkingi przy Malcie, które mogłyby się teoretycznie nadawać na ćwiczenia bezpiecznej jazdy zimą :twisted: .

O tu: 52° 24' 19.8756", 16° 58' 58.998".

 

Jutro się zorientuje, jakie tam są warunki :mrgreen:

 

Ty mówisz o tych parkingach na Krańcowej? Z góry wyglądają miło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważajcie na krawężniki, metalowe odbojnice, lampy

...no właśnie o to chodzi żeby było co omijać a nie pizgać "na araba" bez żadnej kontroli...

 

zwiedzał ktoś Puszczę Zielonkę, bo tam jeszcze nie dotarłem? Może tam znalazł by się jakiś sensowny oesik...

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 2&t=h&z=14 może mi ktoś powie co to? Myślę że to może być jeszcze na terenie poligonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latałem wczoraj długo i spokojnie znowu przy Campusie UAM na Morasku - do nauki idealnie, pusto i z dala od narodu, fakt, że byliśmy ok północy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sobota albo niedziela, spotkanie w Żernikach. Dla zainteresowanych: płatne. To dla tych co nie potrafią omijać przeszkód albo lubią to robić w sobie tylko znanym momencie i sposobem :lol: U mnie teraz nie za bardzo bo stoi trochę aut na placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...