Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

burzum wlasnie dlatego sportowcom przed zawodami zaleca sie hmm pobycie z zona (swoja oczywiscie) w sypialni ;) a nie unikanie jej jak zawsze radzono robic ;)

 

ja dzis zablokowalam reka mezowi reczny gdy zaciagalam bardziej pas a on chcial poszalec na sniegu (chcial zrobic kolko) i lekko przywalilismy w plotek...plotkowi nic sie nie stalo :lol: maz na mnie dziwnie spojrzal ale nic nie powiedzial :razz: tesciowi bo to jego samochod sie przyznalam to sie tylko zasmial :) w koncu mam mu wymarzona wnuczke urodzic :>

 

szkoda ze snieg tak krotko padal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to ja byłam chyba najbardziej zadowolona z niedzieli xD

Właśnie wczoraj opijaliśmy m. in. Twój zakup. Szkoda, że nie przyszłaś - Kamil miał krótki występ artystyczny przy Twoim autku: " Hej szable w dłoń: :lol: Już mu się z Sebastianem odgrażaliśmy, że ma dwóch "łotrów" po bokach więc sam musi takiego posiąść :cool:

zyli dobrze że posłuchałem Sławka i się na 6.02 nastawiam... coby podstaw łyknąć

Muszę nad tym pomyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie dzieje z autem ?

 

Standard: amortyzatory wszystkie, gumki przód, układ kierowniczy do poprawy - jakieś gumki zamykające, mocowanie silnika - na razie górne wymieniam na nowe, dół i pod skrzynią (są całe ale już trochę miękkie) później ale zastanawiam się czy nie zrobić tego teraz. No i wsio

 

[ Dodano: Pon Sty 18, 2010 12:31 pm ]

Nie wsio. Jeszcze klocki hamulcowe przód i tył oraz szlifowanie tarcz tylnych. Teraz wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u. sporo sie nazbieralo. to moze inny zawias zalozysz?

No sporo ale było to jakość tam wkalkulowane w ryzyko zakupu używanego autka. Uważam, że nie jest źle: silniczek jeszcze pyrka, skrzynia cicha i w miarę ciasna, sprzęgło jeszcze 20 tys pociągnie - może więcej.

Amorki daje KAY AGX, reszta standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, ja jezdze na AGXach

Chyba wszyscy to zakładają. Polecono mi, że bardzo dobre i na długo wystarczą. W tym roku jeszcze dłubnę zawieszenie przód - jakaś rozpórka, i chyba grubszy stabilizator na tył, a w przyszłym biorę się za silnik - w zależności od stanu re-mont albo re-map :smile: Albo re-inkarnacja w innym bugu - już się uśmiecham to Chvila, :wink:

 

[ Dodano: Pon Sty 18, 2010 2:45 pm ]

Ale ja robię literówki - przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, startował

 

odpowiem slowami piosenki (konkurs - jaka to melodia?):

 

"wynik, wynik, prosze pana. jaki jest wynik?"

 

Piotr

 

Dokładnie w połowie klasy :wink:

Ale po drodze 5 bączków, z 3 cofania i 2 zaspy z których wyjeżdżałem w przód - w tył :lol:

Za to huzar105 jechał po pudło w klasie i 10 w generalce ale sie zakopał, i zaliczył taryfe :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...