Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

nie bardzo rozumiem skąd w Tobie tyle jadu...
bo z natury jestem zły...

nie piszę ani jaki to jestem mega driver, ani też nigdy nie napisałem, że objechałem PEO na Zawadach, tylko, że mnie doszedł, ale nie objechał jakoś okrutnie
... i to powinno Ci wystarczyć żeby nie zapitalać na czerwonym między tirami bo jak dla mnie to jest co najmniej szalone... :lol: ja wolałbym się zatrzymać i zamienić słowo z ziomkiem z forum na światłach...szczególnie że się znamy...

niezaprzeczalnym faktem jest, że odpuścił (nie wnikam, czy spanikował czy kwestia wspomnianych przez Ciebie umiejętności (albo ich braku)
... i nie obrażaj mi kolegi bo myślę że jego umiejętności nie znasz a tym bardziej tego że nie ma jaj... ale masz szansę je jeszcze poznać...te umiejętności oczywiście :twisted: masz rację...niezaprzeczalnie...ODPUŚCIŁ...

jak zobaczył TIR'a na swoim pasie, został z tyłu
no Ty pewnie na naszym miejscu pojechałbyś dalej... :mrgreen:

burzysz się, jak byś co najmniej Ty prowadził, objechał mnie, a ja bym pisał jakieś bajki, że byłem pierwszy
...burzę się jak ktoś gada bzdury...aha i znajomych staram się nie klepać tylko pozdrawiać co też koledze zasugerowałem bo strasznie nie lubi diesli i widziałem w jego strasznych czerwonych oczach bijącą złość i pogardę :twisted::mrgreen:

co do Twojego GT, to nie wiem czy pamiętasz, ale prowadziłem go chwilę i nie powala ani stanem, ani osiągami (dlatego go nie kupiłem). do tego trochę dymi z tego co pamiętam, bo coś go boli w silniku
widzisz...człowiek chce być szczery, a Ty wykorzystujesz to przeciwko mnie...już nic nie dymi, to jakaś uszczelka była...ciekawe w takim razie co powiedziałby kolega Saviq o którego GT-ku wypowiadałeś się troszkę mniej entuzjastycznie niż o moim "szmelcu", :oops:

a mój ma DPF (trochę wiedzy się kłania)
a mój ma magnetyzer i zylion niutów... :mrgreen: nie interesuję się dyzlami więc mam prawo nie wiedzieć...codziennie człowiek uczy się czegoś nowego...dzięki

możesz pochwalić się swoim czasem na pętli TP :wink: bo tak jak pisał uamzim - ważny jest kierowca, a nie auto, bo wciskać gaz na prostej każdy potrafi, gorzej, jak trzeba skręcać, albo coś szybko ominąć/wyprzedzić (np tak jak to zrobiłem zaraz za Śródką, zanim wjechaliśmy na nowe Zawady

GT-kiem nigdy nie mierzyłem czasu ale jak już kupię EVO to sobie zmierzę...jak chcesz i uśmiechniesz się do kolegi Dembola to może da Ci moje czasy. Jak mówisz o skręcaniu to zapraszam na SOes, tam dużo się skręca i można porównać kierowców, auta, opony i zobaczyć kto ma jakie umiejętności, no i oczywiście STABILIZATORY... Ciebie jeszcze nie widziałem ale Ty chyba wolisz ścigać się na zawadach...mam nr do ziomka od Civica to Cię mogę skontaktować i się w piątek o 23 ustawicie :mrgreen:

 

...i powiem Ci szczerze maniu, że przeraża mnie Twój brak poczucia humoru...niestety nie wszyscy są tacy sami... nie bierz moich wypowiedzi do siebie...nie chcę Cię obrażać tylko wprowadzić trochę życia i dyskusji...ale błagam, nie rozmawiajmy o dieslach... :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie...ale się naskrobałem... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

bo Ty nie musisz się wyżywać na drodze i nic nikomu udowadniać, a właśnie dokładnie wtedy to robiłeś

i pisze to ten który otwarcie powiedział ze odpuściłem.Jakbym chciał Ci na zderzaku siedzieć to bym Cie do domu odprowadził cały czas na nim siedząc.Poszedłem za Tobą kolego z intencji stricte koleżeńskich a nie aby udowadniać wyższość pietruszki nad bazylią.Szczerze myślałem ze staniemy równo na światłach i zamienimy z dwa zdania(jak to zwyczajowo bywa)to żeś poleciał niczym szatan w te tiry.

1,5roku jak odwiedzałem moim WRX'em prawie każdy ALT/ASJP/SOES/KJS
http://aw.poznan.pl/imprezy2008/20081206oes/wyniki_sezon.htm klasa 5, pozycja 3.

Z mojej strony koniec tematu mam ciekawsze zajęcia. :cool:

Wniosek: nie"ścigaj" się z "kolegami"bo będzie forumowe bicie piany.

Pozdro600 na relaksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za brak poczucia humoru i pozdrawiam w takim razie obu ziomków :wink: następnym razem się zatrzymam i sobie pokiwamy :wink: doqtor niech kupi to EVO, ja znowu jakąś Susie i skonfrontujemy się wszyscy, skoro ja nie mam takich sukcesów na SOES, a Wy czasu jednego okrążenia :wink: ewentualnie zapraszam na gokartowe miniGP do Kinepolis, zaczynamy ze znajomymi właśnie drugi sezon/rok comiesięcznego upalania kosiarek do trawy - można sporo się nauczyć :wink: i byłbym zapomniał - NIGDY :!: nie wjeżdżam na czerwonym, więc bez tego typu uwag proszę, było zielone, nawet nie żadne ciemne zielone (czytaj żółte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Warszawa, dajcie sobie po mordzie, a potem idzcie na wodke. Albo w ogole zapomnijcie o sprawie.

 

nic dodać nic ująć, trzeba spota zrobić, poznać się twarz w twarz i... albo obstawiamy walke albo graba na zgode i pogaduchy o grubych stabilizatorach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, tys sie do mnie tak szczerzyl zza kierownicy czerwonej justynki ? :mrgreen:
Z daleka myślałem, że żuk jednak po chwili namysłu stwierdziłem, że do pewnie forester na grubych stabilizatorach :mrgreen:

 

 

dobra marudo zapamiętam sobie :razz:

 

Ej no mistrzu :mrgreen:

 

nic dodać nic ująć, trzeba spota zrobić, poznać się twarz w twarz i... albo obstawiamy walke albo graba na zgode i pogaduchy o grubych stabilizatorach :twisted:

Jesteśmy w końcu rodziną, a rodzinę się kocha :mrgreen: Na spocie każdy będzie musiał się przytulić :razz:

 

 

ok, zapisuje w kalendarium

 

Chętnie się z Wami sprawdzę, ile mi brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum napisał/a:

huzar105, tys sie do mnie tak szczerzyl zza kierownicy czerwonej justynki ? :mrgreen:

Z daleka myślałem, że żuk jednak po chwili namysłu stwierdziłem, że do pewnie forester na grubych stabilizatorach :mrgreen:

 

Jaki zuk ! polonez caro kombi ! Nie klam, nie mogles widziec stabow, sa w bagazniku.

ciesze sie, ze nie zabraklo wiejskiej przegazowki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streszcze Ci dzisiejszy odcinek:

 

Peo i Doqtor polemizuja z Maniujr odnosnie przewag silnika przeciwsobnego nad wysokopreznym, co jest poklosiem ich spotkania na szosie. Poniewaz, jak wiadomo, dowolne dwa samochody jadace w jednym kierunku to wyscig, doszlo do roznicy zdan: maniu uwaza, ze zwyciezyl, peo i doqtor uwazaja, ze "ossochodzi".

Burzum rano spotkal huzara, pozdrowiwszy go zawiesniaczyl wydechem, jednoczesnie zastanawiajac sie, jakie buty ubrac forkowi na superoes z uamzimem.

Potas sie dziwi, chojny popiera, stabilizatory trzymaja, radek spi, antek choruje hehe, gimof kupuje laptopa, monia zniknela tajemniczo, izotom ma navi beckera.

 

thats it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

streszcze Ci dzisiejszy odcinek:

 

Peo i Doqtor polemizuja z Maniujr odnosnie przewag silnika przeciwsobnego nad wysokopreznym, co jest poklosiem ich spotkania na szosie. Poniewaz, jak wiadomo, dowolne dwa samochody jadace w jednym kierunku to wyscig, doszlo do roznicy zdan: maniu uwaza, ze zwyciezyl, peo i doqtor uwazaja, ze "ossochodzi".

Burzum rano spotkal huzara, pozdrowiwszy go zawiesniaczyl wydechem, jednoczesnie zastanawiajac sie, jakie buty ubrac forkowi na superoes z uamzimem.

Potas sie dziwi, chojny popiera, stabilizatory trzymaja, radek spi, antek choruje hehe, gimof kupuje laptopa, monia zniknela tajemniczo, izotom ma navi beckera.

 

thats it.

 

:mrgreen::mrgreen: dobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...