Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

A tam odległą zaraz - może lokal zmienić? :mrgreen:

Można zmienić ale Cz_mamba ma tam zaprzyjaźnioną obsługę to łatwiej stolik przyrezerwować. Stąd kolejny :mrgreen: w stronę Cz_mamby. Acha, Ruda fajnie by było gdyby jakieś filmiki przyniosła - kompa załatwię.

 

 

Nie ma sprawy, załatwię rezerwację - piątek o 21.00? :D Chyba żeby większość chciała w innym miejscu :) Większość ma zawsze rację :wink: W sumie się tam już trochę nasiedzieliśmy :wink: Jak nie będzie pomysłu na inny lokal, to działam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

uamzim, na jakim ogumieniu się wybierasz? :P

 

lipa bo mam typowe deszczowki i twarde slicki i zadnych medii, co by sie szybko nagrzały.. Pogody raczej mowią, że bedzie raczej sucho, choc na torze panuje taki mikroklimat, że może nie przeschnąć

 

Odnośnie piwka piątkowego to powinienem sie zjawić na chwilkę,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superoes: start dzisiaj o 21.00? :twisted: Pierwszy zakręt u Brothersów? :oops:

 

 

To zaczynamy u Brothersów :wink: . Działam ze stolikiem :)

 

-- Pt lis 19, 2010 3:55 pm --

 

Trochę zdjęć ze szkolenia w Broczynie

 

 

hm... a na kolejne może większą grupą? 8)

 

Superoes nieststy musze odpuścić ale to szkolenie :twisted:

 

 

Ma być juz śnieg :twisted:

 

 

Już jest pewne - w drodze głosowania jednomyślnie wybrany został termin 5 grudnia :D Godzinę sie jeszcze ustali. Kiełbaski zamówione, śnieg też :D

Większa grupa - super pomysł. Może impreza przed? :twisted: Zapewniam lokal - śpiwory swoje, jedzenie wspólne :lol: A z miejsca imprezy byłoby tylko 15 km... :D

 

-- Pt lis 19, 2010 3:57 pm --

 

Superoes: start dzisiaj o 21.00? :twisted: Pierwszy zakręt u Brothersów? :oops:

 

 

Mała zmiana - dzisiaj są urodziny knajpy z baletami. Rezerwacji zrobić nie możemy, ale mamy zaproszenie od właścicieli na imprezę jubileuszową :wink: To co, zaczynamy od Brothersów mimo to? ja jestem za :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha mam już jakieś doświadczenie ze śpiworem u Cię;p mnie jak najbardziej pasuje;)

 

Co do wieczora jestem za, mam jednak pytanie, Cz_mambo przyjeżdżasz autem???

 

 

Ze śpiworem i innymi atrakcjami :mrgreen:

 

Si, samochodem... Raczej... Chyba że się rozwinie i go porzucę gdzieś na Starym:twisted: A Ty - jakie plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz_mamba, Ruda i Ania, dzięki za miły wieczór! Dzięki Wam poznałem inną stronę mocy :lol: :wink: Bardzo miło wieczór "wspomina" Izka :wink:

 

Izka po szklaneczce no może 2-óch jeszcze bardziej urocza:)

 

Podpisuję sie obiema łapkami :D

 

Ruda, Ania, Izotom - bardzo miło było Was spotkać :-) Bardzo mi sie podoba ta nasza nowa świecka tradycja :mrgreen:

Mam nadzieję, że powtórzymy 4.12 w trochę innym miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz_mamba, Ruda i Ania, dzięki za miły wieczór! Dzięki Wam poznałem inną stronę mocy :lol: :wink: Bardzo miło wieczór "wspomina" Izka :wink:

 

Izka po szklaneczce no może 2-óch jeszcze bardziej urocza:)

 

Podpisuję sie obiema łapkami :D

 

Ruda, Ania, Izotom - bardzo miło było Was spotkać :-) Bardzo mi sie podoba ta nasza nowa świecka tradycja :mrgreen:

Mam nadzieję, że powtórzymy 4.12 w trochę innym miejscu :lol:

 

Si si :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czy dzisiaj coś było samochodowego w mieście ? Jakiś, przepraszam, stritrejsing ? Dawno nie widziałem takiej liczby idiotów na ulicach. Wracając z budowy naliczyłem 8 na odcinku smochowice-wilda. I to przypadki skrajnego, uniwersalnego kretynizmu, nie zwykłej codziennej głupoty.

 

Dawno nie wysiadałem tak wk... z samochodu.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej dziwię się, że po kablach jesteś nerwowy. W końcu to poniekąd to Twój fach :wink:

 

 

Ale tak serio, to masz rację - Zawsze mi się wydawało, że z opadami jesiennymi i nadchodzącą zimową aurą ludzie zwalniają tempo, a ostatnio jest wprost przeciwnie. Pomijam kwestie dziwnym tricków z halogenami (co nadal mi zresztą przeszkadza) , brakiem kierunkowskazów czy nie świadomością przy montażu opon "zimowych" (tu mogę się popisać wiedzą o braku wiedzy w społeczeństwie) - moc ludzi zachowuje się niczym bydło: wyprzedzanie na gazety i sporo przekroczona prędkość bezpieczna (kłania się S. Zasada) to dwa z wielu łamanych podstawowych zasad bezpiecznej jazdy. Zastanawiam się jednak czym jest to spowodowane?

 

Przyznać się muszę bez bicia, że widząc kolejnego barana też mnie czasami ponosi, zwłaszcza przy chamskim wyprzedzaniu :oops: więcej ogłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chodzi mi o wyprzedzanie i wymuszanie pierwszeństwa. Dzisiaj widziałem: 2 wyjazdy na skrzyżowaniu w prawo na czerwonym, wyprzedzanie na pasach i podwójnej ciągłej (gość wyprzedzał na odcinku chyba 1km - tyle jechał przeciwnym pasem), zwolniłem, żeby nie wjechał na czoło. Kolejna sprawa - skrecam z głównej w lewo, gość stojący na podporządkowanej WJEŻDŻA we mnie. Zabrakło milimetra. Dalej - 3 pasy, lewo, prosto, prawo. Gość 3ci na lewym, zapala się zielone, zjeżdza na przeciwny pas, objeżdza nim dwa samochody przed nim i wciska się na lewoskręt. Co tam jeszcze - koleś jedzie bumą, przed nim jakiś cycek jedzie wolno, to koleś go wyprzedza, ale na zasadzie: but, szarpnięcie kierą w lewo. Wiesz, co się wtedy dzieje z samochodem - nie zmieścił się na pasie.

 

Chyba mój wlot w kolorze dziwnym tak działa - wygląda, jak z wiejskiego tuningu. Zresztą cały forek tak wygląda. Zauważyłem też, że ludzie są mega nerwowi, jak nie mogą dogonić w zakrętach i na kawałku prostej dostają małpiego rozumu - tam, gdzie ja zwalniam.

 

Znasz odcinek Kiekrz-Smochowice, Psarskie, Suchy, Strzeszyn, wiesz o czym pisze. A forek się dość szybki z zrobił, nawet ze mną jako kierownikiem.

 

-- 20 lis 2010, o 22:36 --

 

kurcze, ale ty pracujesz w Smochach ? Kiedyś pisałeś, musze odszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...