Skocz do zawartości

Dziś darmowe przeglądy w Łomiankach!?!


Adimas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie znam niestety szczegółów, bo to informacja z drugiej ręki (znajomi uważają mnie za Subaromaniaka i pewnie mają rację :P dlatego przekazują mi wszystko co związane z moją ulubioną marką), ale podobno dzisiaj robią darmowe przeglądy w Łomiankach? Czy to prawda? Proszę o potwierdzenie.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za zbieg okoliczności :D , akurat dzisiaj będąc w Łomiankach odwiedziłem Dawoja, (byłem tam po raz pierwszy). Odwiedziłem także "biuro" serwisu właśnie z zamiarem spytania o tą akcję, tak z czystej ciekawości wszak sam Subaru (jeszcze) nie mam. Kiedy wszedłem do trochę przyciemnego pomieszczenia ujrzałem 3 panów przy komputerach. Zapytałem pierwszego z nich o akcję, na co do rozmowy włączył się drugi pan, gdy zapytałem o konkrety co i jak sprawdzają, ten skonsultował się z trzecim panem w dosyć podstawowej sprawie pytając go czy ta akcja jeszcze trwa ........ :evil: , na moją sugestię, że na stronie SIP jest info, że trwa do 31 maja zaczeli się konsultować do kogo właściwie jest ta akcja adresowana. ........, padło także stwierdzenie, że przegląd bezpłatny ale pod warunkiem wymiany oleju (płatnej)......, czego na stronie SIP nie ma, jest tylko coś o promocyjnych cenach za oleje.......,

Możliwe jednak, że przy telefonie siedzi ktoś lepiej zorientowany :roll:

 

Wogóle dziwny jest ten Dawoj..... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole cos ten wroclaw taki dziwny jest .... :?

 

Buhahahaahahaa Wrocław miał niby brac udział hahahaha, aż mnie brzuch ze smiechu rozbolał. A gdzie by te auta przeglądali...na placu??. Bo przecież wlasnego warsztatu nawet nie mają. Podnajmuja jakis kącik u p. Zenka :roll: Dobra rada : omijajcie Wrocław z daleka: właśnie zwolnił sie z pracy ostatni dobry mechanik :evil:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych ASO i jedno mnie ciekawi: Dlaczego?

Dlaczego tak jest, że ASO nie są najlepszymi specjalistami od marki? Dlaczego (prawie) wszyscy polecają serwisy "niezależne"? Pomijając kwestię cen, czy naprawdę nie można tam znaleść rzetelnej pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych ASO i jedno mnie ciekawi: Dlaczego?

Dlaczego tak jest, że ASO nie są najlepszymi specjalistami od marki? Dlaczego (prawie) wszyscy polecają serwisy "niezależne"? Pomijając kwestię cen, czy naprawdę nie można tam znaleść rzetelnej pomocy?

Niestety ASO większości marek zatrudniają przede wszystkim uczniów specjalistów od wymiany oleju i klocków. W momencie czegoś poważniejszego do roboty lub zdiagnozowania wymiękają i zaczynają się głupie dyskusje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ASO większości marek zatrudniają przede wszystkim uczniów specjalistów od wymiany oleju i klocków. W momencie czegoś poważniejszego do roboty lub zdiagnozowania wymiękają i zaczynają się głupie dyskusje!

 

To prawda. Nie wiedzieć czemu, ale ASO nie chcą dobrze płacić mechanikom za ich pracę, mimo, że same koszta przeglądów gwarancyjnych są powalające (to nie tylko problem Subaru). ASO by obniżać koszty ma tony praktykantów i ekipy mechaników od wszystkiego. Niestety nie są to mechanicy, którzy akurat specjalizują się w danej marce, robią to mechanicznie i raczej bez serca. Oczywiście mogą się trafić wyjątki. Jednak zdecydowanie łatwiej trafić na człowieka chcącego rozwiązać problem z głową w innych warztatach niż ASO. Może dlatego, ze na własnym rozrachunku lepiej się wychodzi finansowo i dba się o wizerunek firmy :) Do ASO i tak przyjadą klienci zmuszeni umową gwarancyjną. Do samodzielnego warsztatu, przyciągnie ich tylko jakość, a czasem cena (choć akurat podejżewam, ze większość woli zapłacić raz nieco więcej i mieć zrobione, niż finansować edukację mechanikowi zgadującemu gdzie problem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest dobrym mechanikiem nie siedzi w ASO

Kto jest dobrym informatykiem nie uczy w szkole...

Kto się zna na biznesie nie uczy na uczelni ekonomi tylko robi biznes :)

 

No chyba ze ma już tyle sieki ze robi to dal przyjemności, lub kasa nie jest dla nich wszystkim w życiu.... no ale takich osób to jest niewiele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...