Skocz do zawartości

Czy mozna wylaczyc ASR i ESP?


gpopiel

Rekomendowane odpowiedzi

hmm skoro tak mówisz to wielkie dzięki dla tych co sie "znają i doradzają" i weź tu człowieku posłuchaj rad

Wejdż do auta i na chwilę włącz kluczyk , to przypomnisz sobie obie kontrolki . Każda służy do czego innego . U mnie tak jest i w instrukcji tak mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde :!: Ja mam VDC która zapala misię na śniegu i czasami na błocie w terenie . Druga vdc off zapala się po włożeniu bezpiecznika od tylnego napędu np. przy badaniach hamulców . Zapalała mi się też jak miałem zabrudzoną chłodnicę i potem padła uszczelka . To oznaczać może , że w 2000 zaszły jakieś zmiany , albo OBK ma inaczej . Kilka osób już robiło uszczelki , bo nie wiedzieli co oznacza zapalanie się kontrolki vdc off . Zupełnie mnie zaskakujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może jest cos zmienione w końcu Outback to prawie terenówka :grin: a Legaś to szosowa limuzyna z podnoszonym zawieszeniem żeby mozna było przez głębsze kałuże na drodze przejechać lub na krawężnik wjechać :lol:

 

[ Dodano: Sro Lis 04, 2009 7:20 am ]

IRAZU proszę o wybaczenie w zwiazku z kontrolkami miałeś rację Mam osobno VDC i VDC OFF w błąd mnie wprowadziła kontrolka ABS która mi podświetla kokpit. Oczywiście świeci się tak jak mówiłeś ( mój błąd :oops: ) kontrolka VDC po włożeniu bezpiecznika no a reszta bez zmian ciąhnie na 4 łapy i nie ma szarpania :wink: Pozdrawiam i przepraszam za wprowadzenie w błąd mam nadzieję że przespałeś całą noc i nie rozmyślałeś o tym bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Demon0, a jak wyłączyłeś to VDC? wpiąłęś bezpiecznik? Jaki i gdzie? I w końcu która kontrolka ci się świeci: VDC czy VDC OFF? Mam taki sam pojazd i ten ślizgający się samochodzik zabiera całą przyjemność na białym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sredniaq jak napisałem powyżej swieci się tylko i wyłącznie VDC a wpiąłem bezpiecznik 5A w miejsce które na obrazku http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 447aecc946 w miejsce opisane jako FWD (VDC OFF) tam go włożyłem i kontroli trakcji nie ma :grin: Gniazdo na bezpiecznik znajduje się pod maską po lewej stronie kierowcy w puszce z przekaźnikami i bezpiecznikami http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/760 ... 2b5fc.html. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon0, podziękował, pojde i wypróbuje.

A taki mały oftop: jak bardzo i jak długo dymi z waszej rury wydechowej białym dymem? Bo mój mimo że osiąga temperaturę silnika do połowy wskaźnika to na postoju i tak widzę kłęby dymu z wydechu? Czy to mój egzemplarz jest jakiś dziwny czy TTTM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRAZU proszę o wybaczenie w zwiazku z kontrolkami miałeś rację Mam osobno VDC i VDC OFF w błąd mnie wprowadziła kontrolka ABS która mi podświetla kokpit. Oczywiście świeci się tak jak mówiłeś ( mój błąd :oops: ) kontrolka VDC po włożeniu bezpiecznika no a reszta bez zmian ciąhnie na 4 łapy i nie ma szarpania :wink: Pozdrawiam i przepraszam za wprowadzenie w błąd mam nadzieję że przespałeś całą noc i nie rozmyślałeś o tym bardzo :)

Demon0 oddawaj pomuka :mrgreen: . Jutro jadę z psem na spacer , to pogrzebię z tymi trakcjami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irazu no tak to nie można dostałeś to widocznie zasłużyłeś :wink: no i byłes już z pieskiem? pokręciłeś się troszkę bez VDC? jak wrażenia? :grin:
zapomniałem i pojechałem imprezą na spacer z psem . Obiecuję jutro rano , ale z tego co wiem - bezpiecznik odłączy VDC , a tylny napęd działa . Kiedyś mi mechanik w ASO mówił coś innego , ale chyba tak jest - jutro sprawdzę , bo też jestem ciekaw .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon0 Pojedziesz raz i będziesz wracał z przyjemnością . Powiedz kiedy się wybierasz , to się spotkamy z Pawłem na kawie , bo mam kilka elementów zaniedbanych jeszcze z poprzednich serwisów i chcę to ogarnąć . Od kiedy mam Radom , to przestałem grzebać sam w swoim aucie , bo wiem , że oddaję w dobre ręce i nie będę musiał poprawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogół kolejek nie ma ale zdarzają się dni , kiedy trudno się dopchać . Dzwoń do serwisu - masz w necie . Możesz umówić nas obu . Ja się dostosuję , bo czekam na kontrakt za granicę , więc jestem w domu . Telefon wysyłam do siebie na PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...