Skocz do zawartości

Rajd Orlen


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozemy pić tylko oranżadę i soki owocowe.

można jednak coś zapalić...fajke na ten przykład ;)

 

Koniecznie :-)

Mam pomysł coby zaprosić na integrację chłopaków z Subaru Safety Carów (herrkam czytasz to?) i oczywiście nasze forumowe "Zero" (Vert co Ty na to) :grin:

Pewnie jako "pracownicy" Rajdu będziemy musieli wcześnie wstawać następnego dnia - ale integracja jest integracją, odbyć się musi. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy pić tylko oranżadę i soki owocowe.

można jednak coś zapalić...fajke na ten przykład ;)

 

Koniecznie :-)

Mam pomysł coby zaprosić na integrację chłopaków z Subaru Safety Carów (herrkam czytasz to?) i oczywiście nasze forumowe "Zero" (Vert co Ty na to) :grin:

Pewnie jako "pracownicy" Rajdu będziemy musieli wcześnie wstawać następnego dnia - ale integracja jest integracją, odbyć się musi. :twisted:

 

ofkorssss mi sie podoba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://skorupki.w.interia.pl/index.html

sa miejsca. 8-9 osób wejdzie.

szczegółów nie znam, bo pani była poza zasięgiem i nie słyszała zbytnio, ale powiedziała na noclegi piątek-sobota-niedziela sa możliwe.

jak z wyżywieniem; chcecie jakies śniadania?

 

proszę niech ktoś mniej zarobiony złapie za telefon i ustali szczegóły; bo ja dziś nie dam rady. piątek jest :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zaklepana miejscowke w miejscowosci Łąck. Hotel "Pod Kasztanami" Koszt: 50zl od osoby. Jedynek nie bylo, wiec wzialem 4 x 2osobowe pokoje. Pokoje sa z lazienkami. Budynek jest stary, ale po remoncie w srodku. Jest i parking. Jedyny mankament poza brakiem strony internetowej, to ze jestesmy nie z tej strony Wisly, ale nic innego znalezc sie juz nie udalo a do Plocka mamy 13km, wiec jakiejs wielkiej tragedii chyba nie ma.

 

Rezerwacja jest dla 4 osob od piatku na moje nazwisko. Jakby ktos cos jeszcze chcial wiedziec :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zaklepana miejscowke w miejscowosci Łąck. Hotel "Pod Kasztanami"

 

 

Uwaga zaczynam marudzic:

 

łeeeee... trawa nie skoszona, lawki krzywe... łeeeee...

 

Simon, pojedź i zobacz jak to wygląda :idea: :wink: może trzeba szukać czegoś innego :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...