Skocz do zawartości

Foryś in Blue...


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorek jest poprostu zaje@#sty. Hmmm i jak mnie pamiec nie myli to kolor ten nosi nazwe "555 Sonic Blue Mica" , najladniejszy jaki moze byc, zreszta taki lakierek maja 22B. A Fliper raczej nie bawil sie Photoshop'em bo to za realnie wyglada... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555 - prosze nie wyjezdzac na moje ambicje :twisted: to raz, a dwa... nie uzywam Photoshop'a tylko Paint Sho Pro 7 :D

Trzy - kolorek jest PRAWDZIWY i wyglada troche nieswojo na Forysiu, ale mi sie podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja.

Kiedy diler zapytal sie mie jaki sobie wybieram kolorek do mojego Forestera, pamietam, ze moja odpowiedz brzmiala: "taki jak ta Impreza...", a Impreza stala sobie wlasnie w tym szalonym blekicie.

Odpowiedz brzmiala. Ten kolorek - bardzo mi przykro - zarezerwowany jest tylko dla Imprezy. No i masz ci los. Z tego zalu wzialem srebrny.

A na zdjeciu widze, ze Foresterek wystepuje w barwach fabrycznego teamu Subaru - wszystko jest mozliwe. Pytanie tylko do czego taki woz? Jesli wiem to brak takiej kategorii - terenowe WRC???

Wg mnie to autko sluzy do ciagania na przyczepce prawdziwego demona w takim samym kolorze. A wygladac to musi po prostu odlotowo.

 

Przyjechal sobie rajdowiec na rajd Foresterem i przywiozl sobie na lawecie Impreze.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

555 no to juz niestety wynika z kompresowania 2gi raz JPGa i z fakty, ze fiolet wyglada troche gorzej po kompresji jpg..... a i tak najgorzej czerwony...ale coz.... slowa krytyki tez wazne 8)

 

Wracajac jednak do tematu koloru to do konca roku ten kolorek nie bedzie TYLKO na Subaru jezdzil 8) ale szczegoly juz po wakacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ten nosi nazwe "555 Sonic Blue Mica" , najladniejszy jaki moze byc, zreszta taki lakierek maja 22B.

 

zdaje sie, ze jest to kolor wszystkich "niebieskich" imprez np. sti a nie tylko 22b...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ten nosi nazwe "555 Sonic Blue Mica" , najladniejszy jaki moze byc, zreszta taki lakierek maja 22B.

 

zdaje sie, ze jest to kolor wszystkich "niebieskich" imprez np. sti a nie tylko 22b...............

 

Jest bez dwoch zdań. Wydaje mi się, że WRXy są niebieskie, a Sti szafirowe. Te lakiery mają pewnie jakieś oznaczenia i nazwy (WR blue itp.), ale co do tego, że się różnią w tych dwoch wersjach to nie mam najmniejszych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor ten nosi nazwe "555 Sonic Blue Mica" , najladniejszy jaki moze byc, zreszta taki lakierek maja 22B.

 

zdaje sie, ze jest to kolor wszystkich "niebieskich" imprez np. sti a nie tylko 22b...............

 

Jest bez dwoch zdań. Wydaje mi się, że WRXy są niebieskie, a Sti szafirowe. Te lakiery mają pewnie jakieś oznaczenia i nazwy (WR blue itp.), ale co do tego, że się różnią w tych dwoch wersjach to nie mam najmniejszych wątpliwości.

 

ok, rozumiem, dzieki za wyprowadzenie z bledu :oops: .......natomiast czego jestem pewny to tego, ze sti tak jak 22b am kolor Sonic Blue Mica, a wrx maja WR blue idac za postem wielkopolanina ??......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co piszą na tej stronie w Ofercie to faktycznie te same kolory. Mimo że mam mieszane uczucia, jestem w stanie to zaakceptować, w przeciwieństwie do różnicy kolorów między Sti a WRX MY01, gdzie jeden niebieski drugiemu nierówny.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Problem z tym kolorem polega na tym, ze niewazne na czym jest polozony robi naprawde wrazenie.........ale na ZYWO !!! Zadne zdjecia nie oddadza tego co dzieje sie z lakierem gdzie jest 70% perly..... a to malenstwo jezdzi po wawie wiec nie jest to VT (Virtual Tuning)....

 

Moze to nie jest dokladnie to czego szukasz, ale popatrz na to http://www.subaru.pl/mmedia/legacy_blitzen/012.jpg zdjecie .... czyz Legacy nie jest w takim kolorki piekny.......Jezeli zastanawiasz sie nad pomalowaniem w kolorze np. 02CWR BLUE to moja odpowiedz brzmi TAK TAK TAK :):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...