Skocz do zawartości

Pojeżdżafffka Superoes Mikołajki


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie chciałem rozpoczynać wątku przed 2 P, ale jest już po....więc kontrolnie, orientacyjnie i bez zobowiązań, chciałem się zorientować, kto byłby zainteresowany ewentualnym zdemolowaniem sobie auta na barierach Toru w Mikołajkach. :lol: (niekoniecznie, ale możliwe....)

 

Zanim utworzy się lista teoretycznych kandydatów i 30 stron spamu, chcę dobitnie stwierdzić, że tor zwany Superoesem, znany niektórym z Plejad, jest bardzo wąski, śliski i bardzo niebezpieczny, i do tego drogi.

 

W połączeniu z bardzo bliskimi barierami i praktycznie zerowym zapasem miejsca na ratunek, daje to pełną gwarancję co najmniej obcierki.... :lol: (wiem coś o tym...) :cry::lol:

 

Brałem niedawno udział w treningu na tym torze, zorganizowanym nam przez Automobilklub Warmiński, i z 25 aut biorących w nim udział, tylko kilka zostało całych, a nie jeździli amatorzy...

 

W związku z tym, wymyśliłem sobie wstępnie następujący regulamin, który oczywiście może ewaluować i się w miarę potrzeb zmieniać.

 

1. Nie zamierzam ponosić jako organizator konsekwencji ewentualnych dzwonów i ich następstw prawnych (prezes naszego klubu dostał wyrok pół roku w zawieszeniu na dwa lata za wypadek spowodowany przez jednego uczestnika rajdu w 2003roku i niemotę policjanta, który wpuścił winowajcę dzwona pod prąd na dojazdówkę). Takie jest nasze prawo...

Dlatego tor wynajmuje ,,spółdzielnia" złożona z wszystkich uczestników i wszyscy jeżdżą na własną odpowiedzialność, bo w świetle naszego dość nieżyciowego prawa zawsze odpowiada organizator...

 

2. Obligatoryjnie auta przyjeżdżają na lawetach, żeby miały jak wrócić w razie czego...

 

3. Wynajęcie toru kosztuje majątek, w granicach 700-1000pln za godzinę, przy 10 autach i wynajęciu toru na cały dzień, daje to +/- orientacyjną kwotę 1000pln na głowę....

a znając życie i umiejętność niektórych do zapisywania się samego w sobie na wszystkie możliwe listy i niekoniecznie do późniejszego zapłacenia i przybycia na imprezę, środki na wynajęcie toru muszą być do dyspozycji organizatora przed podpisaniem umowy.

Na pewno nie będzie możliwości przyjechania i wpłacenia wpisowego bezpośrednio na torze, jak to miało miejsce na 1 P i 2 P, teraz nie będzie żadnego biura i wszystkie formalności muszą być załatwione długo przed imprezą.

 

4. Limit aut (uczestników) oprócz organizatorów - co najmniej 10 w maxie 15 (maleją koszty)

 

Termin do ustalenia, jak będą chętni, któryś weekend najlepiej przed późną jesienią czy zimą.....czyli wrzesień - październik

 

Komu pasują powyższe założenia i ma pełną świadomość konsekwencji udziału w tej niebezpieczniej imprezie, zapraszamy na listę:

 

Wstępna lista zainteresowanych wzięciem udziału:

 

1.emotorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym na tak ale nie za tysiaka :sad: Zwłaszcza przed weselem które wyprawiam za nieco ponad pół roku :???: Jak się moja przyszła żona dowie na co wydałem tysiaka to pewnie wesela by nie było :mrgreen:

W moim przypadku pińcet to górna granica.

 

Ale kto wie... na tym forum jest trochę kawiorów więc może pojeżdżawka się uda... wtedy przyjadę towarzysko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio, nie chodzi o formalny wymóg posiadania lawety, ino o świadomość teoretycznej potrzeby jej posiadania...jakbyśmy zrobili 3 P w Mikołajkach, byłaby to O P, czyli Ostatnia Pojjeżdżafffka....jak Ostatnia Wieczerza...jak będziesz jeździł z głową, masz szanse na przeżycie... :grin: ale skalkuluj sobie ewentualnie powrót do domu lawetą, czyli 550km x 2 x 2pln....2200....no może dla dobra sportu jakiś gamoń pojedzie do BB za 1,5k pln.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no marszczą się , marszczą :???: Ja strasznie mam ochotę na te Mikołajki. estiaj w blacharni,a później chyba do żyda ( Bo ani to do jeżdżenia z ciężarną na codzień, ani do rozpirduchy na torze). Za otrzymane środki powstanie gietek-taki do jeżdżenia , nie do toczenia. I już widze , że będę potrzebował pomocy.

W każdym bądź razie chciałbym mieć auto do końca października. Jak wszystko się uda to na 100 % jadę. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za otrzymane środki powstanie gietek-taki do jeżdżenia , nie do toczenia.

kolejny wariat :)

znów ceny GTków pójdą w górę; albo Emotor dostanie kolejne zamówienie na zaklatkowanego potwora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było nieuchronne :twisted: Panowie i Panie...kurrrna... przecież raz się żyje. Certolić sie niebędę :lol: Zaraz przestane mieć na to ochotę i co :neutral: Będę się chwalił kolegom, że do mojej nowej Laguny w lizingu zmówiłem zawias Dynamic :?: :?: :?: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym chcę wykorzystać pozytywną koniunkturę domową

kuniungtura to podstawa ;)

wystawiaj Sti na sprzedaż, buduj gt, kupuj dizla z hakiem i lawetę ,a w Mikołajkach porobię ci zdjęcia....bo to jedyny cel w jakim tam pojadę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam nie umiesz... umisz, umisz. Widziałem jakieś Twoje filmy, z Cyny , czy skądś tam.

a wolę się uczyć bez towarzystwa tych cholernych band.

 

Mnie ta banda dużo dała. Teraz już nie mówię do siebie po cichu -"mistrzunio" :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta banda dużo dała. Teraz już nie mówię do siebie po cichu -"mistrzunio" :???:

Ja też :wink: :mrgreen:

 

 

Różnica między Toruniem, a Mikołajkami dla mnie jest zasadnicza. Nawet jeżeli udało by mi się zajechać i wrócić na własnych kołach (wielce wątpliwe) to i tak to są dla mnie minimum 3 dni. W wakacje to jeszcze pół biedy ale teraz już cało bida! Koszty nie ukrywam w obecnej sytuacji grają dużą rolę.

Myślę sobie jednak, że jak juz będzie bardziej dokładny plan działania i jakiś taki bardziej "realny" kosztorys, to kto wie?! :mrgreen:

Mam w okolicy parę spraw do załatwienia i kilka innych mógłym sobie wymyśleć... :roll: :mrgreen:

Dobra!!! Jadę!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...