Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

eheeeem...oponę? o tym nic nie wiem... która się rozpekła?

jesli chcesz troche dobrych opon, to mam jeszcze z 8 sztuk takich 14 dunlopów na drogę w niezłym stanie.

 

ja dziś jadę po saabinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi na PW numer telefonu do siebie.

opon mam sporo, 4 sztuki w wawie dobre jeszcze, takie same jak są teraz w sexo, więc tylko 1 sobie przełożysz.

a mocowanie navi...tak, wczoraj sobie przypomniałem, jak potrzebowałem ponawigować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poszedlem po bandzie ....jako ze moja stara skrzynia powiedziała stop zapedzilem sie troszku z pracami------>

1) zagościla krotsza JDM-owa skrzynia z sti typ r

2)nowy olej w skrzyni

3)nowy olej w dyfrze

4)skrzynia została wyczyszczona wstpnie rozebraa zdiagnozowana wymalowa

5)nowe mocowania skrzyni i podpora bo ostatnio cos stukał

6) cały napęd rozmontowany elementy wyczyszczone wymalowane przesmarowane i na nowo wszystko poskrecane

7)nowe klocki +nowe tarcze na przodzie black diamond do tego wyczyscilem i odświeżyłem zaciski ( nie czerwony !!!!)

8)wymyty i na nowo malniety IC

9)zrobiona przy okazji pod całym autem nowa konserwacja tzw baranek

 

hmmmm jakies 3 popoludnia pracy cos dupnelo w kręgoslupie jak skrzynie zakladalem i boli jak cholera ......wypitych z 10piw i paczka fajek ....... ale zapadla cisza w aucie, bibracje poznikały wypas poprostu:))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem oryginalny filtr kabinowy za całe 200 zł :shock: zamienniki istnieją, ale są niedostępne w sprzedaży :evil:

 

Na początku tygodnia koledzy ogarnęli w moim Forku hamulce, i z przodu już są 4-tłoczki z nowymi tarczami i klockami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oliwa - jak ładnie teraz mruczy :D

Dwie godziny dłubania i patrzenia co jeszcze trzeba zrobić - zostały jeszcze hamulce z przodu - do wymiany tarcze i klocki, z tyłu tylko klocki.

Ale mógłbym tak długo siedzieć przy śwince subarynce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem oryginalny filtr kabinowy za całe 200 zł :shock: zamienniki istnieją, ale są niedostępne w sprzedaży :evil:

 

Na początku tygodnia koledzy ogarnęli w moim Forku hamulce, i z przodu już są 4-tłoczki z nowymi tarczami i klockami.

Filterek po taniości... :wink:

 

Jak heble, hamuje w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły czerwone żarówki do podświetlania wskaźników :D Więc będzie w środku na czerwono jak w Subaru 8) Niedługo będzie wywalanie kata :twisted:

Jeszcze muszę wypatrzeć gdzie kupić amory Kayaby do mojej Nissanicy :) Myślę o Allegro, tylko słyszałem, że jest dużo podróbek;/ Muszę jeszcze u mnie w Wołominie dowiedzieć się jakie mają ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem Imprezkę od lakiernika, poprawiłem zaniedbania poprzednich właścicieli, wypolerowali, pozabezpieczali wszystkie szparki i szczelinki... teraz wygląda jak z katalogu :D Za parę dni ją nawoskuję i wrzucę zdjęcia Białej Damy po make-upie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnoręcznie dzisiaj zmieniłam wycieraczki, a że pochodzą zza Wielkiej Wody i mają wymiary w jakiejś dziwnej jednostce miary :roll: , to pióra są nieco za długie i muszę je dostosować do OBK EU 8) .

 

Jakiś czas temu oświniłam znowu lusterka, tym razem na róziowo :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień walki z rdzą słupki przedniej szyby wypolerowane do gołej blachy następnie odtłuszczone, pomalowane podkładem antykorozyjny oraz farbą bazową 8) Teraz czekam, aż wyschnie i jutro rozpoczynam kolejny dzień walki z rdzą i redukcje masy. Trzeba obalić debilne mity, że po wyjęciu kanapy auto jest lżejsze o 100 kg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...