Skocz do zawartości

PRL- POLISH RACING LEAGUE Polski odpowiednik SCCA !!!


Karlikos

Co sądzisz o tym pomyśle ???  

7 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podoba mi się pomysł zrobienia czegoś niezależnie od AK, bo są to w większości post-komunistyczne, skorumpowane zgrupowania starych zgredów, którym obce jest słowo "innowacja".

 

Ale właśnie w tym tkwi problem. Z TEGO CO WIEM (czyt. ręki sobie uciąć nie dam), każda impreza motoryzacyjna z pomiarem czasu, nieorganizowana przez AK jest nielegalna.

 

Więc ani nie da się ich zreformować, ani olać. Jedyna droga to chyba faktycznie spróbować mozolnie zmieniać ich od wewnątrz :roll:

 

Karlikos, wracając jednak do kwestii samego regulaminu, moc i pojemność muszą być dostosowane do samochodów wolnossących i zaturbionych. Na przykład od 1600cm3 do 2000cm3 (z turbo) lub 3000cm3 (wolnossace).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym ty mowisz? Najpierw chcesz zrobic serie wyscigów a teraz event na parkingu. Ja rozumiem, ze to jest OFF TOPIC i kazdy moze gledzic co mu sie zyw nie podoba ale to juz naprawde staje sie nudne. Odezwij sie moze jak juz cos zorganizujesz albo wezmiesz sie za to na powaznie i na prawde bedziesz potrzebowal pomocy przy czyms. Kłódka na tym temacie przyniosłaby mi wielką ulgę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto poznać przepisy bezpieczeństwa, proces pozyskiwania zezwoleń, kompletowania sztabu ludzi, nadzór nad przebiegiem...itd itp

Impreza typu SOLO jest o tyle dobra i tania ze wiekszosc pracy wykonuja kierowcy startujacy w imprezie. Potrzeba tylko kilka dedykowanych osob do organizacji i przebiegu imprezy, z reguły sa to wolontariusze. Najwiekszy koszt to wynajem obiektu i ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłódka na tym temacie przyniosłaby mi wielką ulgę

 

a mi by przyniosło wielką ulgę, jakbyś przestał pieprzyć bez sensu. Uważasz topic za nieciekawy? To nie zaglądaj, nikt Ci przecież nie każe. A jak kole w oczy jego tytuł, to go dodaj do ignorowanych.

 

A nie będziesz tutaj smrodził byle odreagować codziennie stresy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije z Ciebie kultura, nie ma co :lol: slowo pieprzyc to chyba jedno z Twoich ulubionych, ostatnio czesto przewija sie w Twoich postach.

 

Jezeli uwazasz, ze moje posty sa pozbawione sensu, to coz nie będe Cie zmuszal do ich akceptowania. A jezeli dalej nie rozumiesz, ze ten topic to wytwór małoletniego, który buja w obłokach głośno dzieląc się tym zresztą, w związku z czym temat ten jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu, bo wszystko juz zostalo powiedziane (dzialalnosc AK, licencje, struktura imprez itd) to znaczy, ze 16latkowie byliby Twoimi udanymi kompanami.

 

codzienn stresy? nie wiem jak Ty ale ja mam wakacje a dzisiaj ladna pogoda była, duzo mi do szczescia nie trzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorosły jesteś jak sto ch.... a dojrzały jeśli mówisz o mnie jako o 16 to nie zapominaj że jesteś tylko albo aż 4 lata starszy więc nie wywyższaj się proszę i nie obrażaj mnie. I wyluzuj się troszkę.

BTW- Fajna "beta" panie dorosły :wink: A dowodzik nie zawsze dodaje rozumu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antolll skąd wiesz co miałem na myśli :twisted: Jest wiele wyrazów na "h" i "ch" :grin:

Świat bez pasków nie jest nudny a wręcz ciekawy :mrgreen: i niech tak pozostanie :twisted:

@down Dlaczego od razu aż 4 paski miałbym dostawać ???

Soryy za tę składnie ostatniego zdania ale jest to wynik zmęczenia i późną porą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się zapisać na sekcje gokardową

 

Zapisz się na gokartową, łatwiej znaleźć. :razz:

 

[ Dodano: Sro Sie 26, 2009 1:06 am ]

Świat bez pasków jest całkiem nie jest nudny a wręcz ciekawy :mrgreen: i niech tak pozostanie :twisted:

Przyjmij na klatę od razu ze cztery, tak z uśmiechem na twarzy.

A potem spróbuj napisać o swoim pomyśle tu: www.amożesięuda.pl

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije z Ciebie kultura, nie ma co

 

ze mnie? a wlasnych wypowiedzi nie czytal?

 

Jesli ty nie masz marzen, to jeszcze nie jest powod, zeby zabraniac ich miec innym. a to, wydaje mi sie, wlasnie chcesz osiagnac. co ci szkodzi pomysl mlodego kolegi? jak juz pisalem, nie podoba ci sie temat, to go nie otwieraj. nie ma powodu zebys tu wchodzil tylko po to, zeby napisac kilka razy "przestan bujac w oblokach, smarkaczu". To jest jak nasrac sasiadowi w ogrodku - tobie nic nie daje, a sasiadowi przykrosci sprawia. I takim zachowaniem, o dorosly kolego, udowadniasz, ze jestes bardziej dziecinny od przecietnego 16latka.

 

przemysl to, eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ty nie masz marzen, to jeszcze nie jest powod, zeby zabraniac ich miec innym. a to, wydaje mi sie, wlasnie chcesz osiagnac. co ci szkodzi pomysl mlodego kolegi? jak juz pisalem, nie podoba ci sie temat, to go nie otwieraj. nie ma powodu zebys tu wchodzil tylko po to, zeby napisac kilka razy "przestan bujac w oblokach, smarkaczu". To jest jak nasrac sasiadowi w ogrodku - tobie nic nie daje, a sasiadowi przykrosci sprawia. I takim zachowaniem, o dorosly kolego, udowadniasz, ze jestes bardziej dziecinny od przecietnego 16latka.

 

nie wiem czy zauwazyles, ale Buncol jako jedyny w tym watku chyba napisal mu co moze realnie zrobic w kierunku spelnienia tego swojego marzenia (kontakt z Automobilklubem). Wiec moze troche spauzuj z ta zolcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, ale jakie niszczenie marzeń? A jak jutro przyjdzie 12-latek, który chciałby zorganizować lot kosmiczny to też będziesz kminił TJ jak to zrobić? Może do akademika takiego, bo tam robili już "wyprawę na marsa" :mrgreen:

 

Poza tym nie wiem co jest obraźliwego w określeniu 16-latka zwrotem "16-latek". Większość z nas ma ten wiek za sobą i dobrze zdaje sobie sprawę, że na zostanie prezydentem, kosmonautą, pilotem bombowca czy prezesem własnego automobilklubu trzeba trochę poczekać.

 

Marzenia marzeniami, ale warto na początek mieć chociaż prawo jazdy. Poza tym bez jaj. Kto będzie poważnie traktował 16-latka, który chce organizować tego typu eventy? To nie zabijanie marzeń to po prostu zdrowy rozsądek.

 

@ Kuba - myślę, że da się organizować, tylko muszą się wziąć za to ludzie nieco bardziej dojrzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Michaelu

Nie wiem czy dokładnie przeczytałeś ale w poście nie było napisane

" Otwieram nową ligę wyścigów PRL ... " tylko " wpadłem na pomysł PRL ..."

i chciałem żebyście "Brać Forumowa" skomentowała moją koncepcje na wyścigi.

A zostałem odebrany dla nie życiowego małolata. A odnośnie dochodzenia do celu,

wiem że nic nie ma od razu, widzę to choćby po roku szkolnym gdzie muszę cały rok pilnie się uczyć by mieć to wymarzone świadectwo. Wiem także , że jest to nie porównywalny trud z drogą do stworzenia własnego automobilklubu. Pisze to tylko dla tego byś więcej nie wyciągał pochopnych wniosków nie tylko ty jak i wszyscy.

Pozdrawiam

Karlikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...