Skocz do zawartości

DZISIAJ JEST TEN DZIEN (upgrade forum)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym informuje szanownych Panstwa, iz dzisiaj jest ten dzien, kiedy bedziemy walczyc z aktualizacja/przeniesieniem naszego Forum 8)

 

Walka rozpocznie sie o godz 17tej i nie poddamy sie do momentu, kiedy sysko bedzie dzialac poprawnie :twisted::D

 

Prosze w tym czasie, nawej jezeli bedzie forum widoczne, o niedokonywanie zadnych zmian. O uruchomieniu Forum napewno nieomieszkamy poinformowac.

 

Tenk ju for jur kooperejszon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka rozpocznie sie o godz 17tej i nie poddamy sie do momentu, kiedy sysko bedzie dzialac poprawnie :twisted::D

Prosze w tym czasie, nawej jezeli bedzie forum widoczne, o niedokonywanie zadnych zmian. O uruchomieniu Forum napewno nieomieszkamy poinformowac.

 

normalnie aż mnie korci co by se w ty piaskownicy wtedy grabkami pogrzebać.... :twisted: ..ale wMOrdeRaTornia by mnie chyba potem znielubiła jeszcze bardzyj wiec..pogrzebie se gdzie indziej :wink:

 

Tenk ju for jur kooperejszon :wink:

ależ ju łelkom ...kooperejszon wif so grejt Moderatornia is a bik pleszer :wink:

 

p.s. normalnie chyba trzeba będzie to oblać jakimś piffkiem w przyszłym tygodniu..utopić zajączka..stuknąć Marzanne ..coś chyba pokręciłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie aż mnie korci co by se w ty piaskownicy wtedy grabkami pogrzebać.... :twisted: ..ale wMOrdeRaTornia by mnie chyba potem znielubiła jeszcze bardzyj wiec..pogrzebie se gdzie indziej :wink:

Siostra teraz i tak zmienila piaskownice... :P

 

ależ ju łelkom ...kooperejszon wif so grejt Moderatornia is a bik pleszer :wink:

Normalnie, az mi sie w lezko oko zakrecilo.... yyyy.... sie znaczy w oku lezka.... 8)

 

p.s. normalnie chyba trzeba będzie to oblać jakimś piffkiem w przyszłym tygodniu..utopić zajączka..stuknąć Marzanne ..coś chyba pokręciłam :roll:

Skoro mamy juz ustalone, utopisz zajaczka, a ja stukne Marzanne, wiec pozostaje tylko ustalic termin i miejsce .... :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka rozpocznie sie o godz 17tej i nie poddamy sie do momentu, kiedy sysko bedzie dzialac poprawnie :twisted::D

 

Hmm.... nie żebym chciał marudzić, ale nie mogę powstrzymać się od zauważenia, że Morderatornia przezornie nie podaje daty - ani tym bardziej godziny - kiedy PRZYPUSZCZALNIE forum będzie działać... ;)))

 

Prosze w tym czasie, nawej jezeli bedzie forum widoczne, o niedokonywanie zadnych zmian. O uruchomieniu Forum napewno nie omieszkamy poinformowac.

Tenk ju for jur kooperejszon :wink:

Innemi słowy: "RĘCE PRECZ OD KOREI!!!"

Hmm.... Mnie, podobnie jak Monisię, cosik klawiatura świerzbi.... :))

Ale dla dobra wspólnej sprawy (i bezpieczeństwa własnego... ;))) się powstrzymam..... może :)))

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... nie żebym chciał marudzić, ale nie mogę powstrzymać się od zauważenia, że Morderatornia przezornie nie podaje daty - ani tym bardziej godziny - kiedy PRZYPUSZCZALNIE forum będzie działać... ;)))

...nie podala tez daty rozpoczecia :P:D

 

Innemi słowy: "RĘCE PRECZ OD KOREI!!!"

Hmm.... Mnie, podobnie jak Monisię, cosik klawiatura świerzbi.... :))

Ale dla dobra wspólnej sprawy (i bezpieczeństwa własnego... ;))) się powstrzymam..... może :)))

 

M.

 

Zeby mnie klawiatura nie zaswierzbila przy tabeli "users" :P:D :wink: .... albo ilosc postow moze ilec degradacji.... albo rangi moga sie pozmieniac .... a niech sie omsknie modelatorni palec to moga jeszcze gorsze czasy nastac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipperku - idzie nowe znaczy sie... takie wielkanocne jaja.... :wink: a nowe to znaczy jakies szmery-bajery teraz beda? Pochwal no sie co nam szykujesz :)

Pozdraffka i oby prawa Murphy'ego dzisiaj jak najmniej mialy zastosowanie :lol:

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa Murphiego maja to do siebie, ze mozna je w kazdej sytuacji zastosowac 8)

Nowe... no troche nowosci bedzie, ale moze tutaj wazna bedzie informacja, iz bedzie poprawnie dzialac wyszukiwarka - to dla Was, a dla nas z Aziem .... bedziemy mogli dawac ostrzezenia, bany i jeszcze kilka innych opcji "dla wybranych" :wink: :D:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... nie żebym chciał marudzić, ale nie mogę powstrzymać się od zauważenia, że Morderatornia przezornie nie podaje daty - ani tym bardziej godziny - kiedy PRZYPUSZCZALNIE forum będzie działać... ;)))

...nie podala tez daty rozpoczecia :P:D

Yyyy.... znaczy... Może 1. kwietnia?... ;)))

 

Innemi słowy: "RĘCE PRECZ OD KOREI!!!"

Hmm.... Mnie, podobnie jak Monisię, cosik klawiatura świerzbi.... :))

Ale dla dobra wspólnej sprawy (i bezpieczeństwa własnego... ;))) się powstrzymam..... może :)))

Zeby mnie klawiatura nie zaswierzbila przy tabeli "users" :P:D :wink: .... albo ilosc postow moze ulec degradacji.... albo rangi moga sie pozmieniac .... a niech sie omsknie modelatorni palec to moga jeszcze gorsze czasy nastac :wink:

Powyższą sugestię kompleksową przeanalizowałem dokładnie i -jak sądzę- znaczenie jej pojąłem... :)

Czyli, jak będę chciał się zabrać za dywersję, sabotaż i krecią robotę to trzeba sobie będzie szybko nową, jednorazową rejestrację uskutecznić....

(Taka tożsamość "na jeden strzał" :))

Dzięki za wskazówki i sugestie ;)))

 

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, jak będę chciał się zabrać za dywersję, sabotaż i krecią robotę to trzeba sobie będzie szybko nową, jednorazową rejestrację uskutecznić....

(Taka tożsamość "na jeden strzał" :))

Dzięki za wskazówki i sugestie ;)))

 

Na to tez opcja w adminie bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas tyka nieubłaganie...w oku łza się kręci...a w głowie brzmi tylko "...to ostatnia niedziela...dzisiaj sie rozstaniemy..."..

 

 

troszke mnie ponosi..ale dziś BIOcośtam..jest zmienne to ma wytłumaczenie :wink:

aż boje sie iść do domu..jutro rano otworze foruma i co... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas tyka nieubłaganie...w oku łza się kręci...a w głowie brzmi tylko "...to ostatnia niedziela...dzisiaj sie rozstaniemy..."..

Czas robaczyc kto jest z nami, a kto przeciwko nam :wink: :twisted: hehehehe :P

 

troszke mnie ponosi..ale dziś BIOcośtam..jest zmienne to ma wytłumaczenie :wink:

Jasne - zawsze ta pogoda i pogoda :P Nie zwalaj nic na pogode siostra ! My wszystko wiemy 8)

 

aż boje sie iść do domu..jutro rano otworze foruma i co... :?:

...jezeli w ogole sie otworzy :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...