Skocz do zawartości

Dziwne problemy z elektryka.


stratos01

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za pomoc!!

A więc tak jak pisaliście akumulator padł, w sumie pewno jest już wysłużony jak jeżdżę na nim już dwa lata a ile czasu jest w aucie to ja nie wiem.

Dzisiaj wyczyściłem klemy tak profilaktycznie bo nie były zaśniedziałe. Wziąłem prąd z innego auta i odpalił. Tak więc jutro jadę kupić nowy aku. Najbardziej mnie zdziwiło, że tak nagle padł bez żadnego ostrzeżenia. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mialem podobny objaw, po wymianie akumulatora wydawalo mi sie ze bedzie ok ale znowu to samo czyli jak auto jets wylacozne na czujniko pokazuje mi pobor 7 amper czyli troche duzoo i autoamatycznie pada mi akumulator, czy mial juz ktos tak kiedys??? bo nie wiem na co mam patrzec, odpinalem alterntaor czy przypadkiem to nie on pobiera ale nie.... jak macie jakies susestie to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak jak pisaliście akumulator padł, w sumie pewno jest już wysłużony jak jeżdżę na nim już dwa lata a ile czasu jest w aucie to ja nie wiem.

Dzisiaj wyczyściłem klemy tak profilaktycznie bo nie były zaśniedziałe. Wziąłem prąd z innego auta i odpalił. Tak więc jutro jadę kupić nowy aku. Najbardziej mnie zdziwiło, że tak nagle padł bez żadnego ostrzeżenia. Jeszcze raz dzięki.

Miałem rację , że akumulator ? Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...