Skocz do zawartości

Tarcze hamulcowe w Legacy H6


Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 452
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, Thanuś, ale można było wyposażenie wnioskować po wyposażeniu Legaca, które nie miało odbicia w ŻADNEJ wersji seryjnych samochodów.

Owocku albo ja jeszcze spię albo Ty..

Nic nie rozumiem

 

me neither :mrgreen:

 

[EDIT] nawet po "wyjasnieniu" :wink: dalej nie capisce. Ja przeciez po prostu przedstawilem, jakie jest zalozenie OBK SPE i na czym polegaja roznice, zeby bylo calkowicie jasne, bo zauwazylem, ze niektorzy nie wiedzieli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie Legasia do Primery to lekka przesada.

 

W sumie.. Masz rację, Nissan jest zdecydowanie większy.

 

Nissan wygląda jak brzydki karawan i do tego po crash test'ie.

 

Lubisz czytać między wierszami ;)? Jeden ci uciekł :lol:, o właśnie ten:

 

pomińmy kwestię gustu

 

:roll:

 

[EDIT] nawet po "wyjasnieniu" dalej nie capisce. Ja przeciez po prostu przedstawilem, jakie jest zalozenie OBK SPE i na czym polegaja roznice, zeby bylo calkowicie jasne, bo zauwazylem, ze niektorzy nie wiedzieli.

 

Ok, to od początku. Widząc OBK w wersji SPE natychmiast kojarzy mi się wersja wyposażenia mojego Legacy. Jak jednak widać, różnią się - więc przydałoby się jakieś sprostowanie na stronie, lub coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cena jest adekwatna, więc nie wymagaj krzysiom nie wiadomo jakiego wyposażenia. Przyjmijmy więc, że to klasa średnia. A przy takim założeniu fotele nie są złe (IMHO są nawet całkiem dobre), przynajmniej w porównaniu do tzw konkurencji.

 

Ok. 26k Euro to adekwatna cena?'Wiedziały gały co brały"-co nie zmienia faktu że mogę być z wyposażenia niezadowolony

 

Postuluję więcej konsekwencji. Kiedy jest Ci wygodnie to porównujesz wyposażenie do C-klasy, które to porównanie sam kiedy indziej krytykujesz. Pamiętaj, że masz samochód za 80 tys, który w dodatku ma silnik bokser (droższy) i napęd na obie osie. W takim kontekście SPE to naprawdę wypasiona fura.
To nie ja porównuję. Tylko "ktoś"-pewnie Gumisie skoro nawet SIP nie wie kto.

W cenniku jest ok 26k Euro tak więc tego się trzymajmy

Nie mam SPE- niezapominaj tylko 04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusty gustami ale Primera chyba nie moze sie podobać. :P

 

Grunt, to podchodzić z dystansem. Dla mnie wygląd auta ma znaczenie drugorzędne (np. przy wybieraniu kolorów: "Daj pan taki, który będzie najszybciej w salonie!"). Pomijam takie klasyczne brzydactwa jak - Thalia czy Multipla.

 

Moja matka, jak zobaczyła OBK to powiedziała:

- Mam nadzieję, że nie wybraliście tego samochodu - bo taki pokraczny i niezgrabny, że dramat!

 

Mało tego - jak usłyszała, że ma być niebieski (kolor się zmieniał, na początku miał być czarny, potem srebrny - a został niebieski) to urządziła kobicie awanturę, że ona takiego niebieskiego garnkowego nie chce (mowa o WR Blue) - ale o tym już pisałem na forum.

 

A że de gustibus non est disputandum, to nie rozpisuję się na temat urody tego auta (faktycznie kombi nie jest zbyt piękne, ale mój HBK jest ok - przynajmniej wg mnie) tylko o jego funkcjonalności i wyposażeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cena jest adekwatna, więc nie wymagaj krzysiom nie wiadomo jakiego wyposażenia. Przyjmijmy więc, że to klasa średnia. A przy takim założeniu fotele nie są złe (IMHO są nawet całkiem dobre), przynajmniej w porównaniu do tzw konkurencji.

 

Ok. 26k Euro to adekwatna cena?'Wiedziały gały co brały"-co nie zmienia faktu że mogę być z wyposażenia niezadowolony

 

Postuluję więcej konsekwencji. Kiedy jest Ci wygodnie to porównujesz wyposażenie do C-klasy, które to porównanie sam kiedy indziej krytykujesz. Pamiętaj, że masz samochód za 80 tys, który w dodatku ma silnik bokser (droższy) i napęd na obie osie. W takim kontekście SPE to naprawdę wypasiona fura.
To nie ja porównuję. Tylko "ktoś"-pewnie Gumisie skoro nawet SIP nie wie kto.

W cenniku jest ok 26k Euro tak więc tego się trzymajmy

Nie mam SPE- niezapominaj tylko 04.

 

Bardzo prosze o rozroznienie MOJEGO stanowiska i stanowiska SIP. :roll: I mowiac, ze "nawet SIP nie wie kto testuje" to sobie bardzo ladnie naginasz wypowiedzi na swoja korzysc.

 

 

Poza tym o wyposazeniu i cenie wiedziales przed kupnem auta i skoro Ci sie nie podobalo, to mogles kupic wlasnie Octavie albo moze nowego Lancera... uwazam, ze marudzenie w tej chwili, jakie to zalosne, denne, beznadziejne itd. jest smieszne. Odnosze wrazenie, ze Ty jestes ze wszystkiego niezadowolony dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo prosze o rozroznienie MOJEGO stanowiska i stanowiska SIP. :roll:

Sorry! Poprawię się.

 

Poza tym o wyposazeniu i cenie wiedziales przed kupnem auta i skoro Ci sie nie podobalo, to mogles kupic wlasnie Octavie albo moze nowego Lancera... uwazam, ze marudzenie w tej chwili, jakie to zalosne, denne, beznadziejne itd. jest smieszne. Odnosze wrazenie, ze Ty jestes ze wszystkiego niezadowolony dla zasady.

Przyznałem się że "wiedziały gały co brały"

Zrezygnowałem ŚWIADOMIE z wyposażenia dla marki.

Dostałem trupa w którym cały czas tłucze w zawieszeniu , pierdzi, skrzypi, śmierdzi palonymi klockami, nie hamuje ma opony i wycieraczki od pierwszego dnia na śmietnik i jeszcze mogę wymieniac ale mi się juz nie chce.

Nie było ani jednego dnia abym miał SPRAWNY samochód a tłuczenie zawieszenia codziennie doprowadza mnie do białej gorączki.

To jak mam być zadowolony?

Teraz żałuję i mogę sobie troszkę ponarzekać.

Jestem bardzo zadowolony z wielu rzeczy ale napewno nie z Subaru.

 

PS: Coś dziwnie mi się cytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenniku jest ok 26k Euro tak więc tego się trzymajmy

Nie mam SPE- niezapominaj tylko 04.

 

Wiem jaka jest cena w cenniku. Wiem też, że i Ty i ja i zapewne wielu z nas zapłaciło za ten samochód trochę mniej. Bo jak sam napisałeś:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=69

 

Ja na przykład mógłbym Ciebie zapytać, po co kupować Subaru ..... ze słabym silnikiem 2.0 :!:

Bo kosztował osiemdziesiąt i ciut tysięcy!

W grudniu 2004 nie było lepszej oferty za te pieniądze.

 

Coś mi się wydaje, że niezadowolenie krzysiom'a jest funkcją okresową. I właśnie weszliśmy w kolejny cykl w którym funkcja dąży do maksimum...

 

Krzysiom dlaczego nie wziąłeś hondy? Była w podobnej cenie i też z kratką.

 

U mnie się objawiła za to nowa wada... Jak o coś obcieram przednim zderzakiem, to tego nie słyszę ani nie czuję. To jest jakieś nieporozumienie, bo przez to mam już zderzak do lakierowania i nawet nie wiem kiedy to się stało ;-)

 

Poza tym siedzenia mam wygodne, zawieszenie się tłucze ale tylko na wybojach przy mocno skręconych kołach, klocki nie śmierdzą (fakt, założyłem tarcze brembo + klocki od forysia). I mimo nakręconych ponad 30 tysięcy jazda tym samochodem sprawia mi wciąż dużą frajdę. Widać moja funkcja zadowolenia jest funkcją stałą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

[

quote]Coś mi się wydaje, że niezadowolenie krzysiom'a jest funkcją okresową. I właśnie weszliśmy w kolejny cykl w którym funkcja dąży do maksimum...

Niezadowolenie jest ciągłe tylko siedzę cicho i czekam na wynik "badań" SIPu.

Czasami mnie ktoś do odpowiedzi wywoła.

Tym razem zrobił to Than Junior.

Inna sprawa to wyposażenie-będę jego krytykiem nawet gdyby samochód nie sprawiał problemów.

 

Krzysiom dlaczego nie wziąłeś hondy? Była w podobnej cenie i też z kratką
.

Właśnie................

Mądry Polak po szkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dalej nic nie skrzypi (z wyjątkiem opcierania się skórzanego fotela o konsole środkową przy skęcaniu-specjalny efekt uzyskiwany wyłącznie w wersji SPE-promocja), nie tłucze się, tarcze jakoś dalej nie biją a klocki nie dymią mimo starań. Efekt dymienia udaje mi się osiagać spłukując kurz z samochodu wężem zaraz po jeździe- coś dymi i syczy w okolicach felg ale nie śmierdzi. Ach- i jak jadę do swego domostwa polną bo taką tylko mam dojazd dymi się wtedy strasznie i auto mi się brudzi- więc słuchajcie wy tam w tym Subaru- nic w reklamówkach nie było,że te auta się tak cholernie brudzą, no nikt nie oszczegał i nawet na forum nikt nie pisał- Wam się też tak brudzą? I to brudzenie nie dotyczy tylko wersji SPE ale też zwykłego Forysia więc pewnie jest specyfiką marki a nie efektem sprytnej promocji i sztuczek marketingowych.l Stąd muszę ten kurz spłukiwać a wtedy coś dymi i syczu ale- podkreślam- nic nie śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam się też tak brudzą? I to brudzenie nie dotyczy tylko wersji SPE ale też zwykłego Forysia więc pewnie jest specyfiką marki a nie efektem sprytnej promocji i sztuczek marketingowych.

 

Czyli to musi być jakaś znana producentowi wada fabryzne, ale skrupulatnie nie przyznaje się do niej. Też zauważyłem, szczególnie na moim osidlu gdzie budowa trwa, że strasznie auto się brudzi, a u mojej babci, gdzie wieś, zieleń, cisza i spokój to po miesiącu tak xle nie wygląda jak po 3 dniach pod blokiem. Może to zgubny wpływ kostki brukowej na zawieszenie powoduje wibracje nadwozia przyciągające drobinki kurzu? Wymiana opon nie pomogła :( Czekam na zdecydowaną reakcję FHI! To skandal, by w 9 letnim aucie trzeba było co jakiś czas sprzątać. I paliwo lać! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myślałeś,że tylko ty możesz dostać taki ekstras-nieładnie, pomysl,jedziesz z kimś ważnym i on nagle pyta: co to tak skrzypi, a ty na to, e to tylko ten SKÓRZANY fotel piszczy podczas dynamicznego pokonywania zakrętu, gość docenia wtedy: primo: ekskluzywne wyposarzenie auta;secundo:twój dynamiczny styl jazdy. Same plusy, a jakbyś mu powiedział,że masz skórzane,specjalne fotele(zaaferowany rozmową może nie zauważyć) i że prezentujesz jazdę agresywną to pomyśleć sobie może,żeś palant i chwalisz się jak wieśniak jakiś albo coś w tym stylu, a tak dyskrecja, urok i dyplomacja. No i Subaru to nie firma szewska albo kaletnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Tak sobie czytam to małe szyderstwo... I dochodzę do wniosku, że gdyby działa mi się z samochodem którakolwiek z rzeczy wymieniona przez krzysiam lub Gala, ew. Bluetootha to gadałbym o tym jeszcze głośniej niż oni wszyscy razem wzięci. A takie wypowiedzi jak np. twoja, aflinta, podnosiłyby mi ciśnienie jeszcze bardziej...

 

P.S. Nie bierz tego do siebie! ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...