Skocz do zawartości

Wypadek na skrzyżowaniu Puławskiej z Poleczki - Impreza WRX


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czarna perła, kolega prowadzi aptekę na Dereniowej?

 

Spotkaliśmy sie kiedyś w sklepie na Hawajskiej i rozmawialiśmy o autkach.

Byłem w polarze Subaru.

Pozdrowienia dla kolegi, życzę zdrowia. :mrgreen:

 

dokladnie tak :smile:

no i moje rodzinne strony do blasazaka po zakupy kiedys biegalem to rema 1000 chyba byla potem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli skoro ja mijalem sygnalizator i zapalilo sie zolte to kolega za mna przejechal juz na bardzo poznym zoltym wiec astra na bank musiala wjechac na czerwonym ! dobrze mysle ?

mozesz sie mocno mylic - wiele skrzyzowan ma swiatla inaczej poustawiane - pomimo tego ze Ty masz juz zolte - strona przeciwna moze miec nadal zielone - ktore sie swieci kilka sekund dluzej zeby auta jadace z kierunku przeciwnego mogly jeszcze jechac - takie usprawnienie ruchu. Niewykluczone ze tak moglo byc w tym przypadku, a jak pisalem wyzej Twoj kolega juz na to skrzyzowanie prawa wjechac nie mial skoro jechal za Toba - a TY juz miales zolte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli skoro ja mijalem sygnalizator i zapalilo sie zolte to kolega za mna przejechal juz na bardzo poznym zoltym wiec astra na bank musiala wjechac na czerwonym ! dobrze mysle ?

mozesz sie mocno mylic - wiele skrzyzowan ma swiatla inaczej poustawiane - pomimo tego ze Ty masz juz zolte - strona przeciwna moze miec nadal zielone - ktore sie swieci kilka sekund dluzej zeby auta jadace z kierunku przeciwnego mogly jeszcze jechac - takie usprawnienie ruchu. Niewykluczone ze tak moglo byc w tym przypadku, a jak pisalem wyzej Twoj kolega juz na to skrzyzowanie prawa wjechac nie mial skoro jechal za Toba - a TY juz miales zolte.

 

wszystko juz zostalo powiedziano nieważne jak sa swiatla poustawiane Subarak mial obowiazek przepuścić astre i tyle :!:

ale i tak winna astra :mrgreen:

a sprawca Subarak :wink:

 

postuluje zalozyc 4-te swiatlo - niebieskie tylko dla Subarakow o :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...