Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Jastrząb i Kielce wydają się być gdzieś w środku PL.

No mnie się wydają na drugim końcu Polski ;)

 

sredniaq, o 10 Nov 2015 - 13:24, powiedział:   BartZ powiedział Dalej mam wolnegossaczka, który ma parę imprezowych elementów   A zdradzisz jakich?     Zapraszam Cię do wątku. Jest w podpisie pt. Szatanik

 

Wątek znam, kibicuję, udzielam się :D Chodziło mi raczej o konkretne info, że coś z GC/GF pasuje p&p do BC, typu zawias, zwrotnice lub inne. 

Ja jestem na etapie zbierania różnych gratów, więc jeszcze nie czas na "coming out" :)

 

Generalnie, poza pewnymi wyjątkami, pasuje cała masa gratów.

Zawias cały, przednie zwrotnice, fotele, motory, napędy, hamulce (przód jaki chcesz, tył od NA, do dwutłoczka potrzebne są adaptery), itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o adaptery pytaj w GC8

Gdzie kupić to wiem, raczej poluję na "okazję", bo póki co mi się nie spieszy :)

 

 

Sent with Tapatalk

W sumie jakby ktoś byl zainteresowany to mam do sprzedania kompa do turbodziada Apexi Power FC. u mnie plany chyba pozostaną w sferze planów.

A na co pozwala taki komp? Normalne strojenie? Pytam, bo nie znam się.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A na co pozwala taki komp? Normalne strojenie? Pytam, bo nie znam się.

 

TO jest StandAlone i jest w pełni programowalne w odróżnieniu od seryjnego ECU, które jest nieprogramowalne. Co prawda można je oszukaćpodmieniając chipa (tak mam teraz) ale to nie jest rewelacyjne rozwiązanie. Apexi pozwala na więcej i bezpieczniej. Więcej to już trzeba poczytać w sieci i na forum choć to głównie wątki sprzedażowe pewnie będą. możesztez podpytac AMI-ego to ci powie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A na co pozwala taki komp? Normalne strojenie? Pytam, bo nie znam się.

TO jest StandAlone i jest w pełni programowalne w odróżnieniu od seryjnego ECU, które jest nieprogramowalne. Co prawda można je oszukaćpodmieniając chipa (tak mam teraz) ale to nie jest rewelacyjne rozwiązanie. Apexi pozwala na więcej i bezpieczniej. Więcej to już trzeba poczytać w sieci i na forum choć to głównie wątki sprzedażowe pewnie będą. możesztez podpytac AMI-ego to ci powie więcej.

Dzięki :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...