Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota 01/08/2009 g 19

 

ja odpadam niestety w sobotę, w robocie będę :evil:

 

beben, a propos naszych "dobrych starych" meczy NBA na DVD - trzeba się kiedyś umówić, jak Żony wyemigrują z chałupy i coś obejrzeć dla inspiracji - jak się pozbędę swojej, to zapraszam na dzień i noc z MAirJ (hey, tu NBA... )

 

brzmi nieźle :cool: Te stare mecze to jest jednak to. Zacząłem teraz oglądać finał z 92 r bulls - blazers (Jordan 35 pktów w pierwszej połowie i 6 na 7 "trójek" :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kj5d, dzięki!

proszę jakie perełki tam są: 1998 NBA Finals - Chicago Bulls @ Utah Jazz - G6

czyli Jordan robi crossover, rozkłada swojego obrońce na parkiecie i rzuca z gwizdkiem kończącym mecz - mistrzostwo dla Bulls... :cool:

 

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 10:30 am ]

chciaż ni cholery nie wiem kto jest kto ?
ja to ten w czarnej koszulce Star Wars - od niebieskiego Forka :mrgreen:

trzeba jakieś koszulki z nickami porobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem stalowy garnek na głowie

i zdjęcia wam robiłem...

z fajkiem :mrgreen:
ja widziałem że DNL cmokał cygaro :mrgreen: dzięki za miły spocik i fajno gierke, miło mi było Wam poprzeszkadzać w grze :cool:

 

pozdr

Smiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz tylko gwoli ścisłosci powiem :mrgreen: , że biali nie potrafią skakać, ale na szczęście rzucać potrafią :cool: i ledwo, ledwo a jednak pogonili kolorowych :twisted::twisted::twisted:

 

Potencjał na kolejne gry jest spory, bo na tym spotkaniu byłem tylko ja z poprzedniej gierki :twisted: , jeśli dodać do tego ciągle nieobecnych ale podobno chętnych :adamusa, przemaqa, lemona, durbosa, wawrzona i innych to smiało możemy powalczyć o cykliczne spotkania w duzym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póko co możemy się spotykać na dworzu, choć nie ukrywam, że prysznic byłby wskazany po takiej grze... sala, to już zaczyna być problem frekwencji i odpłatności, choć oczywiście się piszę, ze swojej strony mogę popytać w Kamińskim na Ursynowie (gdzie gramy w piłkę) mam tam przetarty szlak, już kiedyś wynajmowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...