Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

5 przejazdów od 13 do 18 czy 19 to dla mnie nieporozumienie. To dobre dla studentów albo kawalerów :P

Popieram Cię w całej rozciągłości :wink: też bym sobie pojeździł ale w takich godz. żeby na obiad wracać do domu w niedziele, a nie na kolacje :?

Pewnie wpadnę... pooglądać :( na trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 przejazdów od 13 do 18 czy 19 to dla mnie nieporozumienie. To dobre dla studentów albo kawalerów :P

Popieram Cię w całej rozciągłości :wink: też bym sobie pojeździł ale w takich godz. żeby na obiad wracać do domu w niedziele, a nie na kolacje :?

Pewnie wpadnę... pooglądać :( na trochę.

 

No niestety godzina rozpoczęcia jest późna, część przejazdów będzie kończona po zmroku, powinni to zamienić i najpierw zrobić Sprint a potem szkolenie. Ja to i tak przyjadę w formie obserwatora bo fura jeszcze się robi ale mam nadzieje że już w przyszłym tygodniu będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza czy dzisiaj ok 8.40 nie przejeżdżałeś obok liceum Unii mijając mnie z naprzeciwka ?? Kierownik patrzył się na moją świnię z lusterka i był w nieoświniaczonym czerwonym Forku. Ja byłem znienawidzonym forumowym Gulfem.

O 11.30 z kolei na Głębokiej też czerwony Forek ale ciut nowszy już z większą świnią na klapie, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kfiatek, co kupiłeś? :)

eSTIjaja

 

Tak kupiłem Sti 07 ale kurde jeszcze się robi zwrotnica dzisiaj przyszła i mam nadzieje że już niedługo będzie gotowy to jak snieg spadnie to się ustawimy jakoś tak jak w zeszłym roku :twisted:

PS.

Otori wpadasz w niedziele na SSprint?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hattorihonza czy dzisiaj ok 8.40 nie przejeżdżałeś obok liceum Unii mijając mnie z naprzeciwka ?? Kierownik patrzył się na moją świnię z lusterka i był w nieoświniaczonym czerwonym Forku. Ja byłem znienawidzonym forumowym Gulfem.

O 11.30 z kolei na Głębokiej też czerwony Forek ale ciut nowszy już z większą świnią na klapie, pozdrawiam :)

 

Rano pod liceum to byłem ja :) codziennie o tej porze można mnie tam spotkać bo mam na 9 do pracy na Lubartowskiej.

Niestety nie zwróciłem na Ciebie uwagi bo się w sumie jeszcze nie znamy i byłem półprzytomny z rana :D i nie zerknąłem na golfa :? świniakozorda na lusterku też nie zauważyłem :?

Jutro trąb i mrugaj światłami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupiłem Sti 07 ale kurde jeszcze się robi zwrotnica dzisiaj przyszła i mam nadzieje że już niedługo będzie gotowy to jak snieg spadnie to się ustawimy jakoś tak jak w zeszłym roku :twisted:

PS.

Otori wpadasz w niedziele na SSprint?

 

Pięknie, gratki :mrgreen: Na bank polatamy ja już szykuje zawias na śniegi. W niedziele raczej odpadam.. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro trąb i mrugaj światłami :D

 

Jutro o tej porze to ja będę w drodze do Wrocławia i może tym razem zobaczę chociaż jednego subaraka oświniaczonego, bo jak dotąd to nie miałem szczęścia.

 

Moje świniozordy w zamówieniu :) juz niedługo będę rozpoznawalny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich :)

tutaj są tylko mniejsze lub większe zakały :P

 

-- Pn, 14 lis 2011, 19:41 --

 

Hattorihonza, na zachętę 8)

 

 

dsc0135cr.jpg

ooo, nawet znajome auto widze :D

nikt nie ma wiecej fot wisniowej turbo-lodowki na wiesniackich bialych felgach? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, nawet znajome auto widze :D

nikt nie ma wiecej fot wisniowej turbo-lodowki na wiesniackich bialych felgach? :P

wiśniowa turbolodówka (której zresztą zazdrościłem tobie a teraz młodemu :P ) była jakaś cichociemna i pojawiła się deko później na Torze więc nie ma fotek ale jak się pojawi w niedzielę na Torze to kto wie, może będzie miała mini seszyn :P

 

Z innej beczki: pozdro z dzisiaj na Witosa chyba dla Andrzej8, było rano, mglisto i ślisko (na letnich) i zdążyłem tylko pomigać światłami na dohamowaniu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...