Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Asia, o co kaman z tymi kartami paliwowymi? Ja mialem sluzbowo Routexa, odkad zrezygnowalem ze sluzbowozu zrobilem sobie karte Neste przedplacona.

w moim podpisie jest link do wątku :wink: krótko mówiąc zastanawiam się nad kartą paliwową :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, ale w tym wątku już wszystko jest napisane ;-)

 

Jak tankowałem na neste to robiłem sobie comiesięczny przelew na kartę przedpłaconą, ale odkąd zalogowałem się na stacjebenzynowe.pl to leje na Burskach i w Garbowie na Orlenie (jak jade do stolycy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto zaparkował dzisiaj Imprezą P1 pod Politechniką ? PatLove, masz z tym coś wspólnego ? :twisted: Jeżeli tak to pozdrawiam :)

 

Nie, to nie ja. Moja trzoda jest jeszcze w warsztacie ale fajnie gdyby przybył nam nowy forumowicz z takim rodzynkiem jak P1. Tak czy siak dzięki za pozdrowienie i oczywiście odpozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś to P1, i wydaje mi się że to było to :wink:

 

Ciekawe kto jest szczęśliwym nabywcą...

Q-Junior skoro widziałeś pod naszym wydziałem to może ktoś od nas

Czyżby szykował nam się jakiś nowy forumowicz na uczelni?

 

Był zaparkowany koło postoju taksówek (tam gdzie kiedyś parkowałeś Swifta; stąd moje przypuszczenie, że to może Twój nowy nabytek :mrgreen: ). Widziałem go tylko raz, więc może to być zupełny przypadek, że zaparkował pod Politechniką. Na pewno pod naszym wydziałem parkuje nowy Lanos STI, więc jest szansa na nowego Forumowicza :twisted::mrgreen: Pozdrawiałem go ostatnio, ale widać jeszcze nie korzystał z Forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pod naszym wydziałem parkuje nowy Lanos STI, więc jest szansa na nowego Forumowicza :twisted::mrgreen: Pozdrawiałem go ostatnio, ale widać jeszcze nie korzystał z Forum :P

 

Czerwony?

Tak

 

A propos tego P1 to raczej nie przypadkowo zaparkował na kampusie... Zdjęcie z dzisiaj... :mrgreen: (sorry za jakość :P )

 

subra.jpg

 

A na czerwonej Imprezie zamiast "trzody" na lusterku jest logo Politechniki :twisted::mrgreen:

 

ale musisz to yaserati oświniaczyć

przerabialiśmy ten temat na mini spotach już wiele razy i zawsze dyskusja kończyła się stanowczym: NIE :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musisz to yaserati oświniaczyć

przerabialiśmy ten temat na mini spotach już wiele razy i zawsze dyskusja kończyła się stanowczym: NIE :P:mrgreen:

I jak na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło :P:mrgreen:

 

-- Cz paź 27, 2011 7:06 pm --

 

I pozdrawiam Monię z którą minęłyśmy się na wysokości liceum Paderewskiego ok 10.30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem to P1 dzis z kolegą. Troche rdzewieje jak za 38K :)

 

Widziałem je dziś pod PL na parkingu i rzeczywiście trochę parchli wychodzi, a poza tym brakuje kilku elementów jak listewki itp itd, no i jest do mocnej kosmetyki bo tu coś odstaje, tam coś wisi itd.

 

Q-Junior wychodzi na to, że to ktoś od nas z wydziału, nawet widziałem na siedzeniu książki architektoniczno/budowlane, co do czerwonego STI lanosa to nie jest forumowy samochód ale też z naszej branży-właściciel biura projektowego :wink:

 

P.S. Ciekawe czy właściciel tej P1 wie, że już tyle osób oglądało jego samochód :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gderacie jak ciotki, Subaru ma jechać a nie wyglądać - i nie ważne czy to 22B, P1, GL, Lanos czy Nexia :P:P

Jeszcze RB 320 :twisted::mrgreen:

P.S. Ciekawe czy właściciel tej P1 wie, że już tyle osób oglądało jego samochód :lol: :wink:

Kwestia czasu i się dowie. Trzeba mu zostawić jakiś forumowy liścik czy coś... :mrgreen:

PatLove, a Ty w jakich dniach jesteś na wydziale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...