Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

naLeśnik, dziękujemy za wsparcie medialne :D jakby coś to prodakszyn in progress...  B)   :biglol:

 

Polecam się :) Czekamy na wypociny z wytwórni Bzdura Prodakszyn :biglol:

 

Przy okazji pozdro dla spotykanych ostanio Subaraków, pani z czarnej Tribeki codziennie pod psiećkolem w Kalinówce, Lukciosti pod robotą, Plejadek i Pani Plejadkowa, pmlody, który mnie podobno codziennie widzi (chyba po tym swoim piwie), tych którym se machamy i tych, które się gapią i czekają aż zamacham - nie chce mi się :P

I przepraszam użytkownika nowego Forka XT z wczoraja, który chyba chciał się spróbować z wanną ale ja się nie ścigam z nieznajomymi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera jutro na klasyki?

A tak przy okazji pozdrowienia dla kierowniczki czerwonego forka z Białą świnią na lusterku mijana w niedzielę w wysokim , pomachane....;)

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji pozdrowienia dla kierowniczki czerwonego forka z Białą świnią na lusterku mijana w niedzielę w wysokim , pomachane.... ;)

 

Moja: "komuś machałam dzisiaj, Forester slow mammal - a może to był Outback? Taki starszy" :biglol: :biglol:  To już wiem z kim się moja obmachała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nie wiem. Miałem kierownicę, która chyba była tam robiona i była słaba: skóra była gładka i błyszcząca i lepiła się do rąk. W stosunku do oryginalnej skórzanej w Forku była ogromna różnica.

 

Ale tam możesz sobie wybrać skórę jaką chcesz :), ja kiedyś tam robiłem całe tylne kanapy w skórze do vitary i sprowadzili nawet żółtą skórę identyczną jak przednie fotele, po prostu trzeba pojechać obejrzeć skóry , wybrać i pewnie będzie ;)  ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Miałem kierownicę, która chyba była tam robiona i była słaba: skóra była gładka i błyszcząca i lepiła się do rąk. W stosunku do oryginalnej skórzanej w Forku była ogromna różnica.

Pewnie wybrałeś baranią skórę bo najtańsza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Miałem kierownicę, która chyba była tam robiona i była słaba: skóra była gładka i błyszcząca i lepiła się do rąk. W stosunku do oryginalnej skórzanej w Forku była ogromna różnica.

Kolego od placków uprzedziłes mnie tą wypowiedzią.

 

O ile robota jest wporządku-obszyte jak trzeba o tyle te eko skórki Pana są słabsze niż matka słabego.Obszyłem tam raz kierownice od audi i klęknałem :(

W porównaniu do oem skóry to....nie ma porównania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale wczoraj susza forumowa była na klasykach...... Normalnie w polaczeniu z tym deszczem to kompot wigilijny wyszedl:D pozdrawiam!

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Edytowane przez czaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale wczoraj susza forumowa była na klasykach...... Normalnie w polaczeniu z tym deszczem to kompot wigilijny wyszedl:D pozdrawiam!

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

 

No susza po urwaniu chmury :). Ja wpadłem na 4 min 28 sek. bo byłem lekko zaganiany. Żylo mówi: "a ty czym przyjechałeś bo nie słyszałem" :biglol:

 

Widziałem Q-Juniora i tego co jeździ STILO a były jeszcze dwie wanny przed wjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia wczorajszego, z dolinki dzikich węży...

Pozdrowienia dla Pani w grafitowym OTB/Legacy Kombi (model z tych najnowszych) z czerwoną świnką na lusterku. Pani ta wytoczyła się rzeczonym z jakiejś niewielkiej dróżki w okolicach źródełka w podlubelskim Motyczu. A było to wczoraj około 9.40 rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lepiej mów kto to w tym autku z pozdrowień, bo sytuacja miała miejsce jakiś kilometr od Was.

Z opisu wnioskuję, że zapewne Pani Sąsiadka ;) To jedno z tych aut, które posiada świnkę jako ozdobę lusterka i klapy... i nic więcej... :P  

 

 

 

Ty o tej porze to albo we fabryce, albo odsypiasz nocne popijawy

Nie piję, przecież wiesz... ^_^  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...