Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

aaa...no to niestety nie pomogę, ale z tego co się orientuję to sporo busików tamtedy jeździ do lublina, tylko proponuję rezerwację ;D

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?tseVw=regularP&startCity=Nowy+S%C4%85cz&fromV=c|60585&toV=c|43440&tabToken=39cffa52baf3988943162e7c0edda229&endCity=Lublin

;d

postrwfiam;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wnioskuję, że zapewne Pani Sąsiadka To jedno z tych aut, które posiada świnkę jako ozdobę lusterka i klapy... i nic więcej..

 

Hmm...

Mama forumowiczki?? Ale czy ta Pani nie poruszała się modelem MY07? Bo wczoraj to był minimum MY10.

 

Świnka jest różowa :) a co do tylko ozdoby to niestety nie moge sie zgodzić .. :-)

Mamusia jak zawsze odpozdrawia :)

 

 

 

Ten co widziałeś (MY10)+ biały lanos to jeden komplecik

 ma jeszcze białe świnki na białym?  ;)

 

Niedługo wjeżdżają wszystkie różowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień, tj. 21.08.2014 są "Lubelskie Subaru z mocą"  :P czyli tradycyjnie już wjazd na Lubelskie Klasyki Nocą, przy hali Globus, o 20stej.


 


Lista, wpisujcie się  ;)


 


1. Q-Junior


2. naLeśnik


3. HH


4. DAKO61


5. pmlody


6. boqu (wstępnie)


7. CEZAR71


8. ...


9. ...


 


Edit listy z FB.


 


Biłgoraj w niedzielę... ktoś, coś ?  :wrrum:  :D


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to są Lubelskie Subaru z mocą, a nie nocą...  :angry:  :D

Co do sprzętu, który chcesz kupić - dosłownie przed momentem rozmawiałem na temat tych kosiarek. Jeżeli chodzi o silnik, jest ok, ale sprawdź w tym konkretnym modelu odległość między nożem, a miejscem wyrzutu. Jest na tyle duża odległość, że o ile na początku koszenia jest spoko, to przy napełnieniu 1/3 kosza (który jest spory) trawa utyka w kołnierzu i się zapycha... No i nie daj się nabrać - nie bulgocze...  :facepalm:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYPOMINAJKA


 


21.08.2014 (ten czwartek) są "Lubelskie Subaru z mocą"   :P czyli tradycyjnie już wjazd na Lubelskie Klasyki Nocą, przy hali Globus, o 20stej.


 


Lista, wpisujcie się   ;)


 


1. Q-Junior


2. naLeśnik


3. HH


4. DAKO61


5. pmlody


6. boqu (wstępnie)


7. CEZAR71


8. pawelsti


9. SpalaczBenzyny (o ile kupi subaru... :D  )


10. ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zdziwionego kierownika (co mi migasz, policja stoi z radarem?) z wtorku na wlocie do Świ oraz dla kierownika niebieskiego buga kombi ze świnkami, z którym leciałem sobie z Czubów do Witosa (potem znik). Nie wiem czy sobie kilka dni temu nie machaliśmy na Witosa jadąc od świateł na Felinie, pasażerka machała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego Forka (STI ?) ze świnką na ul. Beskidzkiej - dzisiaj o 11

odpozdrawiam, kłaniałem się ale nie wiem czy było widać zza szyby. czarny forek sti to Sieklowóz rzecz jasna ;)

 

 

Było widać...  B)  Pasażerka pytała co to za model, że niższy od Imprezy...  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...