Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Yoyo Junior! Dziś o 14 na Matki Teresy z Kalkuty. U bukmachera czy się ząbki psują?

 

No tak, chyba tam byłem o tej porze...  :rolleyes:  :D

Waraxe, kontrolne borowanie... (ścian) :P A Ty rozumiem u bukmachera... ?  Czy się ząbki psują ? :P

Odpozdrawiam ;)

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, mój brat poluje na Forka i znalazł takiego: http://allegro.pl/subaru-forester-2-0x-125km-2005r-idealny-serwis-i4263275393.html w Lublinie. Czy ktoś z Was widział może ten samochód, albo - w miarę możliwości - byłby w stanie przy jakiejś okazji rzucić na niego okiem? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla znanej (na forum prawie nieznanej, choć przez jedną forumowiczkę określona została jako: Mamuska moja :-)) Pani Kierownik wspominanego ciemnego OTB z Motycza, dzisiaj ok.11.00;

 

jechaliśmy raz z przodu, raz z tyłu przez całe nasze piękne wsie i miasto i miałem nadzieję na więcej..... :biglol::P, tak gdzieś do Felicity, albo i dalej do Piask...... ;) bo dalej to juz chyba nasze drogi definitywnie się rozchodzą :D , ale przy Zamku się skończyło :(

 

może już czas wstąpić do grona zakręconych posiadaczy Subaru....?



 

Waraxe, coś ze spotem ? Aura nie sprzyja...

 

 

może jeszcze zdąży zobaczyć węże....? :biglol: jest szansa, bo jak przestanie padać to już znikną na amen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Ty rozumiem u bukmachera... ?  Czy się ząbki psują ?

A ja przejazdem. Szukałem na Czubach znanej agencji. Reklamowej :P

 

 

Waraxe, coś ze spotem ? Aura nie sprzyja...

Nie no, daj spokój. Może jutro, może nie...Odezwę się.

 

 

może jeszcze zdąży zobaczyć węże....? jest szansa, bo jak przestanie padać to już znikną na amen....

Bez szydery. Bo zadzwonię do Ciebie! :) (i tak zadzwonię, bo chyba weźmiemy - temat znasz) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!

Panowie, czy posiada ktoś w Lublinie jakiś diwajs do zczytywania bledów?

Zapaliła mi sie lampeczka czek endżina w trasie przedwczoraj a niemam kiedy pojechac do serwisu nawet, a w poniedziałek wyjeżdzam w delegację :/

Będę w Lublinie dzisiaj po południu i wieczorem i może jakaś dobra dusza by się ulitowała i pomogła sprawdzić co dolega stForkowi.

 

Forek '03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla p. Nalesnikowej - raclawickie 13.51, trabilem ale jakos bez reakcji ;)

 

Przekażę, chyba za głośny tłumik jej założyłem  :biglol:

 

 

 

 

w czerwonym......................... trolejbusie :biglol: ???? ...................już bardziej cichych nie ma :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...