Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla DAKO61 spotkanego w ASO. Jednoczesnie Darek prosil, zeby zdementowac plotki krazace po miescie: w ASO Lublin podczas wymiany nie odsysaja oleju, tylko spuszczaja grawitacyjnie (chyba, ze ktos ma zaspawany korek spustowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla DAKO61 spotkanego w ASO. Jednoczesnie Darek prosil, zeby zdementowac plotki krazace po miescie: w ASO Lublin podczas wymiany nie odsysaja oleju, tylko spuszczaja grawitacyjnie (chyba, ze ktos ma zaspawany korek spustowy).

Odpozdrawiam . Nie prosilem :D o zdementowanie a jedynie odpowiedziałem na Twoje pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie jak się prażyliśmy na Torze w Weekend dla Kuby? Nie na darmo :wink:

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /121029840

 

Przypłaciłem to spieczonymi na raka udami i karkiem.

 

Robiliśmy też tłum na parkingu pod Olimpem... :D

Ale warto było.............. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Harakiri Komża, któren to był mi machał (chyba) jak się czaiłem na Orlenie, potem se pojechał w Wojenne i pewnie dalej do ludowego serwisu :P

Machałem i również pozdrawiam :D

Ach to tamtędy teraz przemykasz ukradkiem :?: :mrgreen: Wcale Cie nie poznałem pomimo, że machałem :twisted: Sylwetkę wanny tylko dostrzegłem :twisted: nawet nie zauważyłem, że czarna :twisted: Szyby przyciemniłeś :?: :twisted::mrgreen: Bo wnętrza to już wogle nie widziałem :twisted:

Mój cel określiłeś perfekcyjnie :D gratuluję i z takim fartem polecam zagrać w lotka :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q

na prośbę Forumowicza z województwa olsztyńskiego piszę w naszym wątku posta z prośbą; kolega przyjeżdża w dniu jutrzejszym (ma taki zamiar) do Lublina aby obejrzeć OBK stojącego w komisie na Zamojskiej 26. Jeżeli byłaby możliwość, może ktoś z Was kręcąc się po mieście mógłby zerknąć na to auto, jak wygląda, odpalić silnik posłuchać, czy nie stuka, popatrzeć czy nie dymi, czy zawieszenie wygląda w miarę ok. Kolega wie, że jest mało czasu, i oględziny mogą być pobieżne, ale jeżeli ktoś stwierdziłby że nie jest to złom, to jutro przyjedzie i podejmie ostateczną decyzję i być może kupi. Ale jeżeli oglądający uznałby że nie ma sensu jechać 400km to też ważna informacja.

Zgłoś ten post

Witam!

Chciałbym bardzo podziękować dla Q (Piotr) i artiLUBLIN za pomoc przy oględzinach OBK. W sumie to auto mocno zmęczone, czego nie można było stwierdzić po oględzinach na placu w komisie i nawet delikatnej przejażdżce, ale udało się zejść sporo z ceny i kupiliśmy ten pojazd. Piszę pojazd bo do subaru narazie trochę mu brakuje :P

Cena była za niego 11900, a kupiliśmy za 8000 i to też tylko dlatego, że mamy dawcę części do przełożenia, a lista jest długa i dystyngowana. Wielkie podziękowania dla ASO SUBARU w Lublinie, dla Pana Darka Kowalczyka i mechaników o ile dobrze pamiętam Grzegorz i Adam. Ekspertyza była dokładna i bez ściemy, a wiem co mówię bo sam działam przy subarakach i właśnie będę doprowadzał tego OBK do stanu używalności. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla zaangażowanych forumowiczów i ASO. Służe swoją pomocą jak ktoś będzie w Olszynie lub okolicach.

ps. ja mogę się pochwalić, że jestem dumny z mojego turbo-dziadka, który przy 313kkm przebiegu przejechał 800km trasy z marszu bez zająknięcia :D

Pozdrawiam Lublin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADOS,

 

jak widzisz, "drużyna z Lublina" :D jest całkiem skuteczna - klient/kolega jest zadowolony - i o to chodzi;

 

przy okazji, dzisiaj pojawił się taki news:

 

http://moto.pl/MotoPL/1,88389,12723579,Subaru_pracuje_nad_mocniejsza_odmiana_modelu_BRZ.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z Kubą i ma wstępnie zarezerwowany tor na szkolenia na 3,4,10,11 listopad. Podczas niedzielnego RS-u padały propozycje aby w najbliższym czasie zorganizować szkolenie dla nas i naszych oblubienic, coby dziewczyny miały możliwość bliższego zapoznania ze swoimi autami. Jeżeli zbierze się nas odpowiednia ilość np około 15 lub 20 aut to możemy zrobić szkolenie zamknięte. Sami możemy również zaproponować co ewentualnie mielibyśmy trenować. Mi osobiście bardziej odpowiada forma treningu kiedy koncentrujemy się na kilku ćwiczeniach niż ta trochę beztroska jazda po torze bez ograniczeń jak to miało miejsce ostatnio. Zamknięta impreza ma również te plusy, że nie będzie drifterów, którzy bardzo onieśmielają nasze panie swoją zbyt impulsywną a czasami niebezpieczną jazdą. Im większa ilość się nas zbierze tym będą niższe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niż ta trochę beztroska jazda po torze bez ograniczeń jak to miało miejsce ostatnio.

Mi się podobało :mrgreen:

 

Rozmawiałem ostatnio z Michałem i zaproponowałem żeby drifterom wydzielić jakieś godziny żeby nie jeździli razem z nami bo to nie ma sensu. Ciekawe czy coś z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...